Szukam programu do tworzenia sygnatur/awatarów.

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Rainingman - a to ten sam folder jak wchodzi się w panel sterowania i czcionki, ta?
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Hah. Wiedziałam xD A w tym folderzez czcionkami wystarczy te czcionki tam wsadzic, czy trza je tam kliknac i później kliknac "gotowe"?
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Acha xD Dzięki. Oczywiscie nic sobie nie skojarzyłam... xP Swoja drogą - to po co tam to "gotowe"? :p



Acha. Sciągnęłam tego gimpa. I stwierdzam, ze denerwujący jest fakt, ze wszystko otwiera się w osobnych oknach -.-
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Acha xD Dzięki. Oczywiscie nic sobie nie skojarzyłam... xP Swoja drogą - to po co tam to "gotowe"? :p
Acha. Sciągnęłam tego gimpa. I stwierdzam, ze denerwujący jest fakt, ze wszystko otwiera się w osobnych oknach -.-
Ad1. a bo ja wiem :p To chyba tylko po to jak byś nie zauważyła "X" przy zamykaniu :p
Ad2. Wygląd można sobie dowolnie ustawić :) Kwestia przyzwyczajenia (jak zresztą do wszystkiego ;P) Pomimo tego dla mnie także jest jakiś dziwny ten "Gimp". Dlatego też wolę "Photoshop'a" :)
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Ja miałam Photoshopa. Ale niestety 30dniową wersje. A jakoś mnie nie kusi wydawanie kilku stów na program, gdzie za pół roku bedzie nowsza, lepsza wersja
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Ja miałam Photoshopa. Ale niestety 30dniową wersje. A jakoś mnie nie kusi wydawanie kilku stów na program, gdzie za pół roku bedzie nowsza, lepsza wersja
IMO przejście na nowszą wersję jest opłacalne tylko wtedy gdy pozna się poprzędnią wersję od A-Z :) "Photoshop CS 2 9" jest tak "masakrycznie" rozbudowany, że poznanie go w całości pochłoneło by kilka lat:)

Kilka stów ? Kilka tys. ;)
 

Merkury

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2007
Posty
136
Punkty reakcji
0
Nie ładnie jeszcze skasował mój poprzedni post żeby się nie wydało :p
 

Merkury

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2007
Posty
136
Punkty reakcji
0
Można już zamknąć temat sorry że piszę jeden post pod drugim :p
 
Do góry