Szukam programu do faktur

Jokasta31

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2018
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam, poszukuję programu do ogarniania faktur w firmie i zależy mi na szerokiej funkcjonalności. Próbowałam szukać na własną rękę jednak wolę już coś z polecenia społeczności ponieważ dwukrotnie nacięłam się na ukryte koszty.
 

______

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2019
Posty
61
Punkty reakcji
2
Microsoft Office Excel + dzionek roboty aby zrobić sobie szablony w dokumentach i wstawić bajery dot. różnych stawek VAT.
Excel to kombajn, problem tylko w tym że trzeba go znać ale nie zastąpi go nic a nic innego komercyjnego.
Ja, np. w Excelu mam zrobiony kosztorys budowy i remontów budynków. Jest to zrobione na kilkunastu kartach i nic innego nie liczy się jak wpisać powierzchnie i ceny. Reszta liczy się sama łącznie z fakturami na koniec i tak naprawdę trzeba ogranąć tylko i wyłącznie zasady działania funkcji =suma + przechodzenie ze zliczaniem z kart do kart.
 

Maja01

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2019
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja używam programu Fakt ze strony fakt.com.pl, już od kilku lat. Jest w nim wszystko i jest łatwy w obsłudze.
 

Anno1506

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2019
Posty
20
Punkty reakcji
0
Jeżeli chcesz za darmo i z rozbudowanymi funkcjami, to zgadzam się, że Excel najlepszy. Musisz tylko przygotować, albo poprosić kogoś o przygotowanie odpowiedniego dokumentu z poprawnymi formułami. Potem tylko wpisujesz we właściwe okienka, a program Ci wszystko wypluwa.
 

Jokasta31

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2018
Posty
6
Punkty reakcji
0
Właśnie o excelu przewinęło mi się parę wątków ale tłumaczenia o wpisywaniu formuł (jak i co wpisać) to dla mnie czarna magia. Przy decydowaniu się na tę formę to kogo poprosić o pomoc w zrobieniu tego? W sensie jaki zawód się tym zajmuje, informatyk? A gdybym się decydowała na komercję jednak bo nie ogarnę excela, to na co zwracać chociaż uwagę przy wyborze?
 

KrzysztofWedkarz

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2017
Posty
15
Punkty reakcji
0
Byle student się tym zajmie za niewielką opłatą ale ja nie sądzę żeby to było sensowne rozwiązanie. Skłaniałbym się ku skorzystaniu np z bizin.pl który ma ogromne możliwości bo masa funkcji jest naprawdę przydatnych i ułatwiających pracę z fakturowaniem w firmie. Poza tym da się korzystaż bezpłatnie, można też bezpłatnie wypróbować wersję premium przez cały miesiąc jeśli dobrze pamiętam.
 
Do góry