Szukam prawdziwej PRZYJACIÓŁKI

Tancerkaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2009
Posty
74
Punkty reakcji
0
Miasto
W świecei reggae..
Zaczne od tego ze w zyciu nie myslalam ze doczekam takiej chwili. Zycie plata rozne figle. A więc mam dwie najlepsze przyjaciółki, ale jedna jest troche no jakby to powiedziec oddalona ode mnie i drugiej przyjaciółki... A znowu ta przyjaciółka woli chłopców niż przyjaźń... Nie mam szczescie do ludzi... Ech. Szukam przyjaciółki(wiek hmmm 15+), ale takiej prawdziwej. Najlepiej z malopolski ;) Bo wiadomo wakacje to fajnie byloby sie zobaczyc itd. Chce moc jej powiedziec wszystko, pelne zaufanie i zeby ona tez mogla mi ufac. Wiem ze to trzeba zbudowac i w internecie bedzie ciezko kogos takiego znalezc, ale coz sprobowac mozna. Sa wakacje skrecilam noge na basenie, bo skakalismy do wody. Bylam ja, moja przyjaciolka i paru kolegow. Ona oczywiscie wolala ich......... :( Teraz siedze w domu a oni razem sie spotykaja... boli jak cholera(nie mowie tu o nodze:p). Przedstawie sie jeszcze. Mam na imie Agnieszka, pochodze z malego miasteczka. Wiek - 16.

Moje GG: 7782986


~ Jesli ktos ma niemile uwagi odnosnie tego tematu niech sie lepiej nie wypowiada. Pozdrawiam. ~
 
Do góry