szukam porady..:)

ewelciax_88

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
HEjka wszytskim..:) moj problem polega na tym ze podobaja mis ei faceci ktorzy mna sie nei interesuja..a interesuja sie man Ci krorzy znowu mnie nie pasuja...nie moge znalezc tego jedynego..nie jestem brzydka, modelka tez nie jsetsm ale na ulicy to wiekszisc facetow sie za mna oglada i co mi z tego?? pomozcie ajk znalezc tego jedynego jak dopomoc szczesciu...moze po prostu musze zaczekac...piszcie co myslicie...za wszelkie radziochy z gory dziekujem:)
 
T

T-o-M-i

Guest
rozejrzyj sie dookola ... dzialaj cos w tym kierunku, wielu osobom sie tak zdarza sie podobaja sie tym osobom , ktore nas nie interesują...
trzeba czekac spokojnie na ta jedyna osobe, ale tez trzeba cos robic w tym kierunku, wyjsc do ludzi, jakas imprezka, wypady na miasto... cokolwiek... a moze akurat sie pozna kogos ciekawego ;)


ehhh szewc bez butów chodzi ;)
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
takie jest zycie zawsze na odwrot czyli nie tak jakbysmy chcieli ale kiedys trafisz na tego jedynego ktory ci sie bedzie podobal i ty jemu:)
 

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.
Rzeczywiście trudna sytuacja.
Powiem Ci co ja bym zrobiła na Twoim miejscu, ale nie sugeruj się tym, bo może to wcale nie być dobry pomysł.
Ja robiłabym coś wbrew sobie, trzymałabym się w gronie facetów zainteresowanych mną, mając nadzieję, że wkońcu, któryś mnie do siebie przekona.
 

Sasanka89

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2007
Posty
57
Punkty reakcji
0
Rzeczywiście trudna sytuacja.
Powiem Ci co ja bym zrobiła na Twoim miejscu, ale nie sugeruj się tym, bo może to wcale nie być dobry pomysł.
Ja robiłabym coś wbrew sobie, trzymałabym się w gronie facetów zainteresowanych mną, mając nadzieję, że wkońcu, któryś mnie do siebie przekona.


I jak udało Ci się? Przekonałaś sie do któregoś?
 

tajemnica205

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
146
Punkty reakcji
0
eh ja mam taka samą sytuacje :D i to już od baaaardzo dawna :D ale cóż na miłość trzeba czekać ;)
 

KiNiU$i@

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wrocław
pamiętaj uśmiech to nakrotsza droga do drugiego człowieka!!
często się uśmiechaj a może znajdzie sie jakiś chłopak,który ten uśmiech odwzajemni...:D
 

Attachments

  • _AnimePaper_wallpapers_Carnelian_Belldandy428__edit658.jpg
    _AnimePaper_wallpapers_Carnelian_Belldandy428__edit658.jpg
    220,4 KB · Wyświetleń: 10

malenstwoM

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2007
Posty
361
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Lublin
A moze ten ktos, kim sie nie interesujesz, tak naprawde jest kims wartosciowym. Ja cos o tym wiem. Zyje od trzech lat z czlowiekiem, ktory byl przyjacielem mojej pierwszej milosci. 10 lat nam bylo trzeba zeby zrozumiec, ze to my do siebie pasujemy;))
Rozejrzyj sie.
 
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 545
Punkty reakcji
0
HEjka wszytskim..:) moj problem polega na tym ze podobaja mis ei faceci ktorzy mna sie nei interesuja..a interesuja sie man Ci krorzy znowu mnie nie pasuja...nie moge znalezc tego jedynego..nie jestem brzydka, modelka tez nie jsetsm ale na ulicy to wiekszisc facetow sie za mna oglada i co mi z tego?? pomozcie ajk znalezc tego jedynego jak dopomoc szczesciu...moze po prostu musze zaczekac...piszcie co myslicie...za wszelkie radziochy z gory dziekujem:)


o nie jaka reklama :D
:mruga: :mruga:

a czgo Ty oczekuejsz rycerza na białym koniu? niestety ten swiat jest durny ze nigdy nie trafi sie taki który w 100% zaspokoi nasze ekhem potrzeby ;)
nie badz wybredna bo odnosze ze głowny powod tego ze masz taki problem jest to ze wszystkich za szybko szufladkujesz ;)
pzdr
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
HEjka wszytskim.. :) moj problem polega na tym ze podobaja mis ei faceci ktorzy mna sie nei interesuja..a interesuja sie man Ci krorzy znowu mnie nie pasuja...nie moge znalezc tego jedynego..nie jestem brzydka, modelka tez nie jsetsm ale na ulicy to wiekszisc facetow sie za mna oglada i co mi z tego?? pomozcie ajk znalezc tego jedynego jak dopomoc szczesciu...moze po prostu musze zaczekac...piszcie co myslicie...za wszelkie radziochy z gory dziekujem:)

Mam podobnie. Z tym, że aktualnie żaden meżczyzna mnie nie pociaga. Może dlatego, ze otaczają mnie sami "chłopcy" ? W każdym razie według mnie nie można nic z tym zrobić. trzeba po prostu czekać cierpliwie aż któregoś dnia miłość zapuka do twych drzwi.
 
Do góry