Szukam...pomocy

darusiek1989

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
cześć. 15 maja idę na wesele... i tu jest problem... mam wystający brzuch i "boczki"... Jaką sukienkę nałożyć, aby trochę ukryć niedoskonałości?? Pomocy!
 

darusiek1989

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
szukam sukienki a nie spódnicy z gorsetem... ;)
w Polsce chyba nic normalnego się nie kupi za normalne pieniążki... no niestety... :(
 

Kasia_15

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
448
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
Są oczywiście sukienki z gorsetem! Sama taką mam i bardzo sobie chwalę. Kupiona u mnie w mieście, nawet nie wyjeżdżałam do dużej metropolii. Trzeba tylko coś "upolować". Sukienka z gorsetem to rzeczywiście dobry pomysł, bo wyszczupli sylwetkę i niechciane boczki ;)
 

darusiek1989

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
Są oczywiście sukienki z gorsetem! Sama taką mam i bardzo sobie chwalę. Kupiona u mnie w mieście, nawet nie wyjeżdżałam do dużej metropolii. Trzeba tylko coś "upolować". Sukienka z gorsetem to rzeczywiście dobry pomysł, bo wyszczupli sylwetkę i niechciane boczki
mruga.gif


a masz jakieś zdjęcia?
 

CałaOna

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
450
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
stąd i stamtąd
Skoro uważasz, ze nie da sie kupić ladnej sukienki za normalne pieniązki, to poszukaj w lumpexach. Ja widziałam taaam ostatnio ślicznee :) Sama musze się rozejrzeć za jakąs na wesele ;)
Popatrz też na allegro.
 

Kasia_15

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
448
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
http://allegro.pl/listing/search.php?sg=0&string=sukienka+z+gorsetem

Tutaj jest dużo ładnych propozycji :)
 

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
Taka sukienka z gorsetem rzeczywiście powinna przykryc wszystkie niedoskonałości,szukaj czegoś raczej w tej tonacji jak powyższym linku. Popatrz też w sklepach internetowych.
 

MadeleineMarid

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
107
Punkty reakcji
0
tak , jednak gorset w tym wypadku jest najlepszą opcją. Kilka lat temu miałam takie rozwiązanie na studniówce, miałam nadwagę a w tej sukni czułam się doskonale, zakamuflowała wszystkie niedoskonałości ;)
 
Do góry