Isel

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2010
Posty
62
Punkty reakcji
2
Miasto
Oświęcim
szukam dwóch piosenek... móglby mi ktoś pomoc? mam nagrane framenty.. troche słaba jakość ale myśle ze da sie cos z nich uslyszec.. pomoze ktos?
http://w426.wrzuta.pl/audio/9cgjIv0S0FE/co_to_za_piosenka
http://w811.wrzuta.pl/audio/2I7a9aZ0kRq/co_to_za_piosenka
Z gory dziekuje :)

pierwsza to Pachanga - Calienta, druga to Lena - Satellite.
pozdrawiam
 

tigger

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
witam. szukam francuskiej piosenki śpiewanej przez murzyna. może bardziej rapowanej ;) piosenka jest nowa. teledysk jest "podzielony", na jednej stronie widać twarz tego murzyna, jak coś robi, a na drugiej widać go z daleka. pamiętam, że poszedł do jakiejś knajpy, było tam mnóstwo ludzi, on był cały czas strasznie zmęczony a ktoś go jeszcze wyciągnął na parkiet. tylko tyle kojarzę. proszę o pomoc, piosenka bardzo mi się spodobała, ale nie mogę jej teraz znaleźć :)
 

gabdziol

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam!!!

Poszukuję tytuł piosenki. Leci ona w tym czasie jak Portugalia strzeliła gola (na powtórce bramki). Dzięki za pomoc, nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat tego utworu. Piosenka ta puszczana jest na wielu stadionach po strzeleniu bramki. Podaję poniżej link do filmiku

[YouTube]
http://www.youtube.com/watch?v=N0H3SGiPTRM
[/YouTube]

Moje gg:7732966
 

karolka246

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2010
Posty
107
Punkty reakcji
6
Miasto
Miasto Muzyki
witam. szukam francuskiej piosenki śpiewanej przez murzyna. może bardziej rapowanej ;) piosenka jest nowa. teledysk jest "podzielony", na jednej stronie widać twarz tego murzyna, jak coś robi, a na drugiej widać go z daleka. pamiętam, że poszedł do jakiejś knajpy, było tam mnóstwo ludzi, on był cały czas strasznie zmęczony a ktoś go jeszcze wyciągnął na parkiet. tylko tyle kojarzę. proszę o pomoc, piosenka bardzo mi się spodobała, ale nie mogę jej teraz znaleźć :)

Stromae - Alors On Danse
 

radiance93

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
siema! ja poszukuję piosenki ze sklepu bershka,leci mniej więcej tak 'we don't need to say(...),we dont need (...)' i cały czas come on come on ,get up.Błaaaaaagam o pomoc! szukałam na chyba już wszystkich stronach i nic ...
 

gabdziol

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
siema! ja poszukuję piosenki ze sklepu bershka,leci mniej więcej tak 'we don't need to say(...),we dont need (...)' i cały czas come on come on ,get up.Błaaaaaagam o pomoc! szukałam na chyba już wszystkich stronach i nic ...


Popatrz może na tej stronie....
HTML:
http://muzykazreklam.pl/t3373.html
 

yasiu94

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
siema potrzebuje instrumentali bo nie moge znalesc irena jarocka - kawiarenki i anna jantar - tyle slonca w calym miescie bo kolezanka na jakims festynie bedzie spiewac, midi nie wchodzi w gre ;p z gory dzieki

mam instrumental tyle slonca w calym miescie ale niestety troche zryty i w dodatku jakas wersja pop -.-
 

Patricious

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2009
Posty
61
Punkty reakcji
3
Witam ! Szukam piosenki, najprawdopodobniej jakiś remix The Sunclub - Fiesta. Piosenka często leci w klubach/dancingach, w tle śpiewa kobieta słowa: "Arriva, arriva ... " bądź arriba :) Będę wdzięczny jak ktoś słyszał i podzieli się wykonawcą/tytułem.
 

neno0

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Elo. Szukam muzę z refrenem bardzo podobnym do muzy: Daniel Bovie roy rox ft nelson love me. Proszę o pomoc!!!!
 

talmiszun

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam.
Piosenka, o którą mi chodzi zaczyna się od 1:43
youtube . com / watch?v=GJej6kCgxVM&feature=related
(trzeba usunąć spacje)
Dziękuję i pozdrawiam.
 

roksanna

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Szukam piosenki ;p Śpiewa ją czarnoskóra kobieta ;) Tło kolorowe rusza sie, tak jakby kreci to tło ;) Laska stoi a potem lezy ;p Z 2 lata temu ciągle była puszczana na vivie ;d Pomoze ktos ??
 

ermak

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
szukam czegos podobnego http://www.youtube.com/watch?v=ZnBeTPpr98g&feature=related
z gory dzieki za pomoc
 

eschscholtzia

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
113
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
miasto grzechu i biznesu <3
Witam szukam piosenki, której widziałam tylko teledysk a nie pamiętam artysty ani tytułu.
Mianowicie fabuła teledysku jest taka, że kobieta (artystka tego utworu) zostaje wyrzucona
z mieszkania i nie ma na nie pieniędzy więc zaczyna wszędzie śpiewać piosenkę dostając
za to pieniądze. Na koniec daje je starszemu facetowi w mieszkaniu we wiadrze.
W refrenie jest taki specyficzny okrzyk, coś w takim stylu jak w piosence pussycat dolls ,jai ho,
 

Rapstaa

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Miasto
Zambrów.
cześć wszystkim. ;d
słuchajcie. potrzebna mi jest jedna piosenka. a mianowicie. na odtwarzaczu było napisane że śpiewa ją Lumidee a piosenka nazywa się Can't Break. ale jak szukałam to nic takiego nie znalazłam. pomoże mi ktooś ? ;>
 

Alice37

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
1
Witam! Szukam piosenki może z przed 2003r. jest wakacyjna zawsze przypominała mi Scarf-Odysee, ostatnio dość często leci na Esce w refrenie (nie daje głowy, ze takst się zgadza) laska szepta "You're come...change dancing" ... mogę zanucić :p
 

Lilyth

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
hey. mam taki problem ;] na vivie ogladalam kawalek piosenki w ktorej teledysku spiewa po angielsku dziewczyna ubrana w czerwona sukienke. W pewnym momencie pojawiaja sie mezczyzni ubrani na czarno i "tancza u jej nóg". Wokalistka to brunetka i ma wlosy upiete do gory w taki roztrzepanykok. Teledysk jest raczej ciemny. Niestety nic wiecej nie pamietam. Wie ktos moze co to za teledysk i piosenka ? Z gory dziekuje ;]
 

Matiz2401

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Szukam piosenki nie znam tytułu ale szło jakoś tak.
Taki ziomek zaczyna coś w stylu "I like by like" a potem jest UUUUUŁAAA UUUUŁA - UUUUUŁAAA UUUUŁA i znowu "I like by like"....
Nie znam się na angielskim więc za błędy jak coś to przepraszam i liczę na szybką pomoc.
 

misia1771

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
kurka szukam takiej piosenki to chyba byl pezet a jak nie to jakis ktos inny z hh i pamietam tylko ze na poczatku albo gdzies w refrenie czy przy koncu dziewczyna mowila tak jakby przez telefon ,,kocham mocno mocno mocno tak' czy jakos tak to szlo . :cenzura:ww juz nerwicy dostaje bo nie moge sobie przypomniec i nigdzie znalesc ;(
 
Do góry