kocham_lato

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam:)Poszukuję piosenki i jeśli ktoś może zna tytuł to fajnie jakby mnie oświecił:D Piosenka jest w stylu reggae z chyba z hip-hopem tak mi się wydaję...słowa chyba w refrenie idą tak:"ale biba biba nikt nie stoi tylko głową kiwa" albo podobnie słowa lecą:"ale biba biba nikt nie stoi tylko się kiwa"Taka piosenka szybsza, i proszę o odpowiedź jak ktoś wie jaki może być tytuł:)Poozdrawiam
 

mrmuscle

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Witam,

Prosiłbym o wypełnienie ankietki na temat wpływu forów internetowych na decyzje zakupowe ok 2-3min., jest naprawdę krótka.

http://www.ankietka.pl/ankieta/39734/wplyw-forow-internetowych-na-decyzje-zakupowe.html

Ze względu na temat pracy bez pomocy forumowiczów nie skończę mojej pracy magisterskiej także dziękuję serdecznie za okazane wsparcie :klaszcz: .
Pozdrawiam
 

karol2105

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej
szukam pewnej piosenki często puszczaja ja na radiu Leliwa na top listach pewnie i na innych stacjach ale akurat tam ją wyłapalem:) spiewa ja kobieta i w refrenie występują bodajże słowa "shake shake shake..." tyle zlapalem:)
PS nie jest to piosenka Metro station - shake it :p
 

Coffee22

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam. Szukam dość starego teledysku Polskiego zespołu). Mianowicie w nim (prawdopodobnie wokalista) jest taksówkarzem (jeździ chyba Fiatem Multiplą) i wozi pasażerów... W pewnym momencie wsiada do niego dziewczyna (dziwka) i przebiera się. Na koniec kawałku chyba grają całym zespołem na dworcu lub lotnisku. Ta piosenka jest coverem jakiejś zagranicznej. Jakby mógł mi ktoś podac tytuł tej piosenki, bo jest mi trochę potrzebna :) Z góry dzięki i pozdrawiam :D
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Witam. Szukam dość starego teledysku Polskiego zespołu). Mianowicie w nim (prawdopodobnie wokalista) jest taksówkarzem (jeździ chyba Fiatem Multiplą) i wozi pasażerów... W pewnym momencie wsiada do niego dziewczyna (dziwka) i przebiera się. Na koniec kawałku chyba grają całym zespołem na dworcu lub lotnisku. Ta piosenka jest coverem jakiejś zagranicznej. Jakby mógł mi ktoś podac tytuł tej piosenki, bo jest mi trochę potrzebna :) Z góry dzięki i pozdrawiam :D
wydaje mi się, że to będzie Makowiecki Band - Can't get you out of my head
tu masz teledysk -> http://www.youtube.c...h?v=-wcujmG2VWQ
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
http://www.youtube.com/watch?v=r_erR2NBkjI&feature=related

Jaki jest tytuł piosenki trwającej od 3:33 do 4:57 ?
Zależy mi bardzo.
 

Aptium

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
szukam piosenki:

Klip przedstawia się mniej więcej tak: Klip zaczyna się że dziewczyna idzie ulicą, idzie i tańczy w rytm piosenki ale śpiewa facet. Co jakiś czas dostaje nowe ubrania, raz ubrana na punka raz w bieliznę, i CHYBA trzyma lub lize lizaka. Na koniec Kamera się oddala a ona nadal tańczy.
 

blableble

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
bardzo podoba mi się jedna piosenka. zapamiętałam kilka słów : pojemność płuc masz małą, nie znasz klienta to mu sensi nie pozyczaj. czy ktoś może mi powiedziec co to za piosenka ?
z góry dziękuje ;)
 

Bonkojad

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Dzień dobry szukam tej piosenki http://www.youtube.com/watch?v=U_gpfeGEAkI z góry dziękuje
 

paulisia116

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Szukam tytułu piosenki. Kawałek typowo dance'owy, śpiewa dziewczyna.

Nie pamiętam zbyt wiele słów, ale w refrenie jest coś typu "spajs eyes" albo eyes eyes albo najs eyes. w tym brzmieniu.

Bardzo proszę o pomoc ;) z góry dzięki ;*
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Albo nie przeczytałaś dokładnie mojego postu albo nie obejrzałaś całego filmiku.
W sumie są tam trzy różne utwory.
Mi chodzi o ostatni utwór a nie o pierwszy. Pierwszym jest All I Want zespołu The Offspring, który od dawna znam.
 

szaryczlowiek

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam,chodzi mi po glowie pewien utwor...spiewa w nim jakas kobieta o bardzo milym glosie najbardziej charakterystyczne jest cos takiego "ou ooo ou ooo[...]" i tylko tyle pamietam,utwor raczej popowy wiecej z niego nie pamietam dosyc spokojny jest z gory dzieki za odpowiedz pozdrawiam
 

marcepan001

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam

Bylem ostatnio w MAKRO na zakupach i w tle leciała piosenka, która kojarzy mi się z MUSIC SOUNDS BETTER WITH YOU, tzn chodzi mi dźwięk, który był porównywalny z dźwiękiem z syntezatora/samplera w MUSIC SOUNDS BETTER WITH YOU. Piosenka jest taneczna, poza tym była ona zdecydowanie szybsza/dynamiczniejsza od music sounds better with you. W piosence tej śpiewał jakiś facet, tzn wypowiadał jakieś tam słowa i pojawiał się ten dźwięk z syntezatora.

Bardzo proszę o pomoc, ponieważ myśl o tej piosence nie daje mi spokoju.

Pozdrawiam!
 
Do góry