wik1992

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Dzisiaj gdzieś tak o 13:45 leciała w radiu taka fajna piosenka ;] Zwrotki śpiewał koleś i co chwila było takie fajne gwizdanie,a refren śpiewała dziewczyna ;] Niestety nie znam żadnego z wykonawców,mam nadzieję,że mi pomożecie ;]
 

moniqblabla

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Heej :)

Szukam piosenki, którą słyszałam w Mtv, ale nie pamiętam którym.

Była to piosenka z tekstem 'malamalama' w tle lub czymś podobnym..

Wiem, że to bardzo trudne, ale może ktoś mógłby mi pomóc ;)
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Dzisiaj usłyszałam fragment jakiejś nowej techniawy. Wiem, że jest dość znana, ale niestety słyszałam może 20 s, więc nie za bardzo umiem opisać. Śpiewa głównie facet, ale w tak jakby refrenie dziewczyna z tym że ona chyba tylko ze 3 słowa powtarza. Może ktoś mi pomoże? Jak tego nie usłyszę to będzie tak za mną łazić :p
 

karolka246

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2010
Posty
107
Punkty reakcji
6
Miasto
Miasto Muzyki
Dzisiaj gdzieś tak o 13:45 leciała w radiu taka fajna piosenka ;] Zwrotki śpiewał koleś i co chwila było takie fajne gwizdanie,a refren śpiewała dziewczyna ;] Niestety nie znam żadnego z wykonawców,mam nadzieję,że mi pomożecie ;]

Może 3OH!3 ft Katy Perry - Starstrukk?
 

Karolcia12367

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Bln
Słuchajcie , mam problem . Wiecie może jak nazywa się piosenka , w której melodia jest taka sama ja w Perfect-Każdy oddech Twój ale to jest angielki rap z tą melodią . Wykonawca zaczyna sie coś na K . proszę o pomoc :)
 

FiNiO

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam. A ja szukam piosenki z radia wawa, jest to polska piosenka w stylu zespołu "Akurat", w 1. zwrotce są słowa "...bo ostatnich gryzą psy..." a w refrenie są słowa "...nie warto przejmować się lub nie warto starać się(Nie pamiętam dobrze:( )..." proszę bardzo o pomoc:) Nie jest to piosenka Doniu - Uciekaj piszę z góry:)
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Ponawiam prośbę:
Dzisiaj usłyszałam fragment jakiejś nowej techniawy. Wiem, że jest dość znana, ale niestety słyszałam może 20 s, więc nie za bardzo umiem opisać. Śpiewa głównie facet, ale w tak jakby refrenie dziewczyna z tym że ona chyba tylko ze 3 słowa powtarza. Może ktoś mi pomoże? Jak tego nie usłyszę to będzie tak za mną łazić :p


http://www.youtube.com/watch?v=Wc93ichCRvs
Zna ktoś tytuły obu piosenek?
Już znam tytuł pierwszej: Everybody get up, zespoły Five
 

Decia__x33

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2008
Posty
298
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Radzionków
witam, szukam piosenki, z której pochodzi cytat:
chciałabym coś Ci dać, ale nie wiem co.
nawet nie stać mnie na odważny krok"
pozdrawiam
 
Do góry