Glinka x)

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2008
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Lubelskie
Szukam piosenki, która leciała w ostatnim tj chyba 15 odc Tancerzy. Taka blondynka siedziała na schodach i oglądała szkatułkę, którą dostała od chłopaka. Leciała wtedy taka wolna chyba francuska(nie jestem pewna) piosenka, która bardzo mi się podoba. Jeśli wiecie, o jaką mi chodzi, to proszę o tytuł.
Z góry dziękuje:)
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Siemka wszystkim. Zapisałem sobie ten kawałek i gdzieś zapodziałem. Rockowy, z lat 80. Na teledysku taka pani rockmanka z czarną czupryną wchodzi do baru i zaczyna śpiewać z innymi ludźmi w środku.
Bardzo znany utwór. Ktoś coś kojarzy?

I love rock and roll - Joan Jett & the Blackhearts, sory za posta, przynajmniej pamięć czasem zaskoczy.
 

yahretzkee

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wa-wa
Witam serdecznie!

Wczoraj oglądałem film, w paru momentach pojawił się utwór którego nie potrafię znaleźć.
Jeśli ktoś jest w stanie, proszę o pomoc w odnalezieniu utworu.
Znalazłem nazwy i wykonawców wszystkich utworów z filmu, problem w tym,
że nie wiem który to utwór, poza tym żadnego z nich nie mogę znaleźć w internecie.
Dla ułatwienia dodam, że jest to spokojny utwór i w czasie filmu nie słychać było, aby ktoś śpiewał.

Film: "Delirious"/"W Pogoni Za Sławą" z roku 2007

Tutaj wypisane są wszystkie utwory które pojawiły się w filmie: KLIK

Dodam jeszcze, że muzyka pojawia się w momentach:

00:51:06 - 00:52:07
00:56:23 - 00:57:44
01:09:08 - 01:09:35
01:41:15 - 01:42:26

Z góry dzięki za pomoc :)


EDIT

Udało mi się oddzielić ścieżkę dźwiękową od filmu, następnie znaleźć odpowiedni kawałek, skopiować go i zapisać w formacie MP3. Efekt wrzuciłem na wrzuta.pl

Oto link - posłuchajcie - i jeśli potraficie - pomóżcie w odnalezieniu!
 

Lisciu

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
http://www.youtube.com/watch?v=v2yESkd8LqU&feature=player_profilepage
Zna ktos moze tą piosenke co leci w tle tego serialu?
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
zna ktoś wykonawcę i tytuł utworu z tego filmiku

http://www.dailymotion.pl/video/x2ffn1_maserati-shamal-330-cv-biturbo_auto

wsumie to wykonawca wystarczy
 

Dickes

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Poszukuje tytułu piosenki...

Chodzi o tą remixowaną, nie potrzebuje tytułu tej po 3:00 bo tą znam, tylko tą od 0:00 do 3:00, tu macie remix:

http://fellek7.wrzuta.pl/audio/1hCnrtOhSNM/07.dj_bogdan_-_elektryczne_kosy_mix.vol.07

Może ktoś słuchał jego mixów i wie jaką mixuje akurat w tym, albo poprostu znacie tą remixowaną piosenkę, to pomóżcie...

PS: piosenka nie z radia, więc wyszukiwarki piosenek lecących w radiu odpadają...
 

Victor_

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2008
Posty
561
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Za Tobą ;)
Poszukuje tytułu piosenki...

Chodzi o tą remixowaną, nie potrzebuje tytułu tej po 3:00 bo tą znam, tylko tą od 0:00 do 3:00, tu macie remix:

http://fellek7.wrzuta.pl/audio/1hCnrtOhSNM/07.dj_bogdan_-_elektryczne_kosy_mix.vol.07

Może ktoś słuchał jego mixów i wie jaką mixuje akurat w tym, albo poprostu znacie tą remixowaną piosenkę, to pomóżcie...

PS: piosenka nie z radia, więc wyszukiwarki piosenek lecących w radiu odpadają...
To na początku to na bank jest remix piosenki: Linkin Park & Jay-Z - Numb (Encore)
 

facio991

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
witam potrzebuje bardzo tytuł piosenki disco polo ale zanm tylko dwa słowa "miłości karo" pomoze ktos??
 

tomasek77

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
szukam piosenki styl rap czarny lat 90 koniec w posence biora udzial skrzypce ktore graja kawalek z Ennio Moricone - chi mai ,pamietam ze jeszcze w teledysku były czarne jeepy i zapora na rzece :)pamieta ktos albo kojarzy wykonawce
 

westh9

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
szukam piosenki dziś około godz 12 leciala w radiu eska w audycji numer 1 Warszawa. Niestety nie podam szczegolow duzo jednak jest to piosenka znana bo juz ja pare razy slyszalem,szybka,typowo imprezowa,taki dance jakas dupka spiewa po angielsku niestety nie wychwycilem zadnego momentu bo jechalem samochodem cos tam everytime itd z gory dzieki za pomoc
 

leva84

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
witam,
przez kilka miesięcy cały czas puszczali w radiu nową piosenkę(albo jakąś przeróbkę starej) scorpionsów. piosenka była świetna, ale tak często ją puszczali, że nawet nie ciekawiło mnie jaki jest jej tytuł, bo byłam pewna, że jeszcze przynajmniej kilka razy ja usłyszę i w końcu mi się znudzi-niestety tak się nie stało-piosenka nadal mi się bardzo podoba a już od prawie roku nigdzie jej nie słyszę:((((( czy ktoś może orientuje się o jaką piosenkę mi chodzi? zwrotki są ostre-typowo rokowe(zupełnie nie mój styl), ale refren jest naprawdę niesamowity coś w stylu s.o.s. the police
 

leva84

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
witam,
przez kilka miesięcy cały czas puszczali w radiu nową piosenkę(albo jakąś przeróbkę starej) scorpionsów. piosenka była świetna, ale tak często ją puszczali, że nawet nie ciekawiło mnie jaki jest jej tytuł, bo byłam pewna, że jeszcze przynajmniej kilka razy ja usłyszę i w końcu mi się znudzi-niestety tak się nie stało-piosenka nadal mi sie bardzo podoba a już od prawie roku nigdzie jej nie słyszę:((((( czy ktoś może orientuje się o jaką piosenkę mi chodzi? zwrotki są ostre-typowo rokowe(zupełnie nie mój styl), ale refren jest naprawdę niesamowity coś w stylu s.o.s. the police
 
Do góry