Css

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
pewnie nikt mi nie pomoże, ale szukam piosenki w stylu italiano disco (moze troche ambitniejszej), usłyszszałem ją raz, śpiewa ją kobieta, słowa w niej zawarte w refrenie brzmią jakoś canto canto, gente che sorridi czy jakoś tak.
 

ddarrekk

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Hej szukam piosenki która ostatnio nie chce mi wylecieć z głowy, choć od dobrych kilku lat jej nie słyszałem(niestety domownicy słuchają RMFu a tam tej piosenki nie puszczają). Próbowałem korzystać z wyszukiwarek ale nic nie dały. Jest to raczej wolna ballada, śpiewana przez jakiegoś mężczyznę. W refrenie padają chyba słowa "i want you back", a w jednej ze zwrotek raczej padają słowa sex, drugs & rock'n roll choc mogłem to źle zapamiętać. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek przypuszczenie o jaka piosenkę mi chodzi niech pisze.
 

Ghai

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam bardzo spodobala mi sie ta piosenka choc i tak nie jest cała w tym linku. Wklejam go tu...Jeśli ktos ja zna baaardzo bym prosila o odpowiedz z tytułem...Bylabym naprawde bardzo wdzieczna...
Tu jest filmik i leci w tle ta piosenka, dosyć wyraznie slychac a jesli ktos zna to rozpozna...nie ma komentarzy a mozliwosc dodawania jest zablokowana stad problem w odnalezieniu tego tytulu...Z góry bardzo dziękuję...:):):):)


http://www.youtube.com/watch?v=8FX_NFOgQEU&feature=fvst
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Hej szukam piosenki która ostatnio nie chce mi wylecieć z głowy, choć od dobrych kilku lat jej nie słyszałem(niestety domownicy słuchają RMFu a tam tej piosenki nie puszczają). Próbowałem korzystać z wyszukiwarek ale nic nie dały. Jest to raczej wolna ballada, śpiewana przez jakiegoś mężczyznę. W refrenie padają chyba słowa "i want you back", a w jednej ze zwrotek raczej padają słowa sex, drugs & rock'n roll choc mogłem to źle zapamiętać. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek przypuszczenie o jaka piosenkę mi chodzi niech pisze.
czy to jest piosenka rockowa?

Witam, szukam piosenki, ktorej kawałek refrenu jest mniej więcej taki : you,re beautiful, you,re beautiful.
James Blunt - You're Beautiful
 

88kuba

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
wie ktos jak sie nazywa piosenka co ma w refrenie riki tiki raka taka itp jakas babka spiewa ale to jest jakas zagraniczna nie polska disco polo. slyszalem ja kilka dni temu w jakims radiu taka szybka i zabawn
 

Tomyhy

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Iłowa
witam szukam piosenki w refrenie leci mniej wiecej tak
this is ... sound
funky crazy ... sound
people jumping all around all around all around
czy jakos tak :p
 

Alex241

Fantasy.
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
585
Punkty reakcji
16
Miasto
Piła
a znacie piosenkę z chipsów Lays (tam gdzie jest dziewczyna i dwóch chłopaków) Proszę o pomoc
 

Adam1609

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2006
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Janów Lubelski
Lucas Juarez - "Sugar & Spice" <- tyle udało mi się ustalić. Najprawdopodobniej napisana wyłącznie na potrzeby reklamy, nie ma jej nigdzie w sieci - a przynajmniej ja się na nią nie natknąłem ;)
 

Alex241

Fantasy.
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
585
Punkty reakcji
16
Miasto
Piła
Dzięki za pomoc. Bardzo pomogłeś.
Tylko, że jak wpiszę na YouTube to nie ma takiej piosenki.
Pozdrawiam. :)
 
Do góry