piax88

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Chodzi o to ?? markus gardeweg feat. michael feiner - fairplay let there be love radio edit ??
 

czekoladka3

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2008
Posty
499
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tarnobrzeg i okolice:)
witam :)
a więc mam problem ze znalezieniem 2 piosenek, ponieważ nie znam ani wykonawcy ani tytułu. obydwie te piosenki to jakies stare disco polo.

w jednej piosence są takie słowa :
"malowana lala ciągle nie pozwala by jej serce pokochał ktos. i choć ciągle sama taka wielka dama...."

a w tej drugiej coś takiego (nie pamietam dokładnie):
"bo beata beata sprawiła mi psikusa nie chciała buzi dać. czy sądzisz kochana że to wielki grzech dlaczego spotyka mnie taki pech..."

jeżeli ktoś z was zna wykonawce albo tytuły tych piosenek to bardzo prosze napiszcie

z gory dzięki
 

gagatek461

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
98
Punkty reakcji
0
witam :)
a więc mam problem ze znalezieniem 2 piosenek, ponieważ nie znam ani wykonawcy ani tytułu. obydwie te piosenki to jakies stare disco polo.

w jednej piosence są takie słowa :
"malowana lala ciągle nie pozwala by jej serce pokochał ktos. i choć ciągle sama taka wielka dama...."


a może po prostu Mister Dex- "Malowana lala"???
 

EMOcjonalna o.O

`chicken, chicken !.
Dołączył
12 Listopad 2007
Posty
895
Punkty reakcji
4
Miasto
tam, gdzie reggae gra ;x
szukam pewnej piosenki, niestety,ale nie znam ani wykonawcy, ani tytułu. :D
śpiewa ją starszy facet, jest po angielsku.
pisenka to raczej ballada, śpiewana powoli, dość stara. ;>
pamiętam tylko refren, kiedy gra fortepian i wykonawca zaczyna śpiewać ' uhu huuuuuuuu' albo 'aha haaaaaaaa' - coś w tym stylu. :p
pamiętam jeszcze że w piosence pojawiają się słowa - people i day.
nic więcej nie kojarzę, ale gdyby ktoś z Was znał lub kojarzył - proszę o pomoc... :)
 

Klopsia

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mimo ze nie slucham takiej muzyki, meczy mnie jeden kawalek, ktory mnie przesladuje gdzie sie nie rusze :mruga: To raczej typ muzyki: dance, klubowa, radosny pop czy cos w tym klimacie. Nie pamietam slow (to zagraniczny twór), to raczej jakis nowy kawalek, widzialam przez przypadek fragment teledysku: koles ktory spiewa jest raczej bialy, biega z gołą klatą, a na głowie ma wielki, kolorowy pióropusz. Troche spiewa w jakims slonecznym miescie (niska zabudowa, w stylu portugalskim), troche w lesie. Koles wyglada jakby uprawial tribal music. Niestety widzialam tylko kilkanascie sekund, moglam troche przeinaczyć. To wszystko, pomozcie, bo mi to nie da spokoju, musze to uslyszec i zobaczyc zeby sie uwolnic, please!!!
 

EMOcjonalna o.O

`chicken, chicken !.
Dołączył
12 Listopad 2007
Posty
895
Punkty reakcji
4
Miasto
tam, gdzie reggae gra ;x
Mimo ze nie slucham takiej muzyki, meczy mnie jeden kawalek, ktory mnie przesladuje gdzie sie nie rusze :mruga: To raczej typ muzyki: dance, klubowa, radosny pop czy cos w tym klimacie. Nie pamietam slow (to zagraniczny twór), to raczej jakis nowy kawalek, widzialam przez przypadek fragment teledysku: koles ktory spiewa jest raczej bialy, biega z gołą klatą, a na głowie ma wielki, kolorowy pióropusz. To wszystko, pomozcie, bo mi to nie da spokoju, please!!!
kurczę, nie mogę Ci pomóc, bo nie pamiętam tytułu, ale teledysk również widziałam i piosenka faktycznie fajna ;)
 

maku

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
182
Punkty reakcji
0
Hello od jakiegoś czasu chodzi za mna tai motyw muzyczny z serialu chuck ostatnio go slyszalem w odcinku 8 w drugim sezonie pod koniec odcinka jak zostaje zatrzymana była Chucka a potem jest scena miasto nocą i Sarah z Chuckiem wtedy wlasnie leci ten kawalek. Niestety nie ma tam slow ale moze ktos cos bedzie wiedzial. Z góry dzieki;)
 

matti211

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, szukam energetycznej piosenki, która nawet podchodzi pod house. Kobietka śpiewa i refren leci "Give me sound of reason" czy coś w tym stylu. Szukałem jej, ale jest tyle piosenek w tytule z "reason".



Shaun Baker feat. Maloy - Give!
Maam ! :D Kiedy tylko to napisałem poleciało w radiu i zapowiedzieli aaa :D

Ogień :D Kocham Was :D
 

abazur

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, chodzi mi po głowie piosenka spiewa ją raczej ktoś czarny, w tle jest gitara ogólnie piosenka jest żwawa ;) w refrenie jest (o ile dobrze pamiętam) "... I can't breathe... and you push me high..." błagam o pomoc :p
 
Do góry