gagatek461

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
98
Punkty reakcji
0
Pewnie znacie piosenkę "coco jambo" ;) hehe otóż szukam podobnych rytmów :) znacie podobne kawałki takie hawajskie, brazylijskie ale niekoniecznie, mogą być po prostu takie rozrywkowe ale STARE! Z dzięki!:)
Bailando, Majorka, La Luna, Latino Lover
 

Lukaszm

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
Miasto
z buszu
Hej!
Szukam tytułu i autora piosenki.
Pamiętam że na teledysku była impreza i pod koniec taki koleś wychodził z namiotu.
Impreza działa się głownie na korytarzu, jakiś facet śpiewał do różnych dziewczyn i w jednym momencie z pokoju wyskakuje taki facet i rozchyla kurtkę i pokazuje jakąś koszulkę i śpiewa cośtam bejbee.
Ogólnie teledysk taki wyluzowany. O i pamiętam kilka słów ,,Chciałbym z tobą zatańczyć maleńka..."
Z góry dzięki.
 

rybexior

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Hej!
Szukam tytułu i autora piosenki.
Pamiętam że na teledysku była impreza i pod koniec taki koleś wychodził z namiotu.
Impreza działa się głownie na korytarzu, jakiś facet śpiewał do różnych dziewczyn i w jednym momencie z pokoju wyskakuje taki facet i rozchyla kurtkę i pokazuje jakąś koszulkę i śpiewa cośtam bejbee.
Ogólnie teledysk taki wyluzowany. O i pamiętam kilka słów ,,Chciałbym z tobą zatańczyć maleńka..."
Z góry dzięki.

Jarecki - tańcz

Prosze bardzo ;)
 

undercoover

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam.
Szukam piosenki zespołu MOLOKO.
Nie znam tytułu, słyszałam kilka razy.
Na początku piosenki jest taki moment jakby ktoś stłukł szybę, a później jedna melodia powtarza się 5 razy albo 4.
Proszę o pomoc. Bardzo pilne BB)
 

konradhino

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Mam prośbe ;) Raczej nie jestem wielkim fanem techna czy jak tam zwą tą muzyke na codzień jestem raczej takim rock boyem ale pewna piosenka jakos zmieniła moj stosunek do tej muzyki (techniawy) a oto i ona : http://www.youtube.com/watch?v=eo2aOEhlqfQ
kawałek ten to PNAU - "embrace" . I taka prośba , zarzućcie tytułami jakiś piosenek tylko zeby one były coś w gust tej pisoenki . Nie chodzi mi o jakąś taką nawalanke albo muzyke dla drwali (rąbanki) tylko własnie cos w stylu tej piosenki . Z góry dziękuje ;)
 

Closeragain

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, szukam piosenki lecz niewiele pamiętam. Otóz na teledysku kobieta chodziła w czarnej [ciemnej] sukni i siedziała w starym samochodzie chodziła po brukowanej ulicy. Bardzo mi zależy, rzucajcie propozycje jeśli nie wiecie dokładnie z góry dzięki. ;)
 

gadolin

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
Mam pytanie ponieważ nie znam się w ogóle na muzyce:

Laurent Wolf - Wash My World
Basic Element feat D Flex - Touch You Right Now
David Guetta - Everytime We Touch

Jak nazywa się taki typ muzyki jak piosenki wyżej wymienione, na jakiej stronie można posłuchać lub ściągnąć piosenki tego typu, i jakie znacie inne podobne utwory, proszę o tytuły :)
 

joff

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hey. Szukam piosenki o prawach człowieka :) szczególnie o takie które można było by zaśpiewać i są po polsku nie szukam rapu lub hip hopu :)
 

peruczka

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
115
Punkty reakcji
5
Pomocy, przypomniała mi się jedna piosenka sprzed paru lat, może nawet pod koniec lat 90 była w tv. Z tego co pamiętam to po francusku, ewentualnie po angielsku. Raczej niezbyt szybka.
W teledysku młoda babka i facet siedzieli w jakimś ciemnym pokoju plecami do siebie, chyba byli czymś związani razem, i śpiewali.
Kurcze tylko ten teledysk mam przed oczami, ale pamiętam że mi się bardzo podobała, więc jakby ktoś wiedział to by było super:)
 

wojteeek

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
słyszałem ostatnio w autobusie pewną piosenkę, nie znam wykonawcy. śpiewał ją chłopak i jakaś dziewczyna cienkim głosem mu krótko odpowiadała. śpiewali bodajże o swoim związku (przynajmniej mi się tak wydaję ;p ). a i gatunek to rap. ;)
pomoże ktoś ?
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
słyszałem ostatnio w autobusie pewną piosenkę, nie znam wykonawcy. śpiewał ją chłopak i jakaś dziewczyna cienkim głosem mu krótko odpowiadała. śpiewali bodajże o swoim związku (przynajmniej mi się tak wydaję ;p ). a i gatunek to rap. ;)
pomoże ktoś ?
Może Jordin Sparks "No air (feat. Chris Brown)"?
Jedyne z czym mi się kojarzy :p
 

tomasek77

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja tez szukam piosenki w refrenie chyba sa słowa " i dont' know who i am" lub "... who realy i am" piosenka w stylu Amy Lee& seether - Broken


koledzy pomozcie :)i kolezanki tez cały refren prawie chyba jest ze zdaniami idon't no i wwliczajac zdanie powyzej.
 

rockgirl9045

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2007
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
34
poszukuję pewnej piosenki. Dzisiaj słyszałam ją w radiu Centrum, ale to jest stara piosenka i słyszałam ją juz wiele razy. W refrenie są kluczowe słowa "common, common... " i coś tam dalej :p usłyszłam jeszcze coś jakby "money". Śpiewa ją facet i moim zdaniem ma głos podobny do wokalisty AC/DC, a może to właśnie on:p Ogólnie piosenka jest rockowa. Gitary i te sprawy. Prosze o pomoc :)
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
HH, Deutschland
słyszałem ostatnio w autobusie pewną piosenkę, nie znam wykonawcy. śpiewał ją chłopak i jakaś dziewczyna cienkim głosem mu krótko odpowiadała. śpiewali bodajże o swoim związku (przynajmniej mi się tak wydaję ;p ). a i gatunek to rap. ;)
pomoże ktoś ?
może któraś Libera i Sylwii Grzeszczak
 

marcin007

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
szukam tytułu bądż wykonawcy piosenki z lat 90. Nie była polska, nie znam tekstu, ale w pewnym momencie wykonawca (facet) wymieniał nazwiska piłkarzy. ..., ..., ..., del piero, raul, ...
Podobnie jak Scooter w Hyper, Hyper wymienia DJ-ów
 

Miszu879

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
Elo, szukam piosenek na dobre odreagowanie stresu( zdecydowanie ciężkie brzmienie ) ale żeby nie było w niej przypadkowego "darcia ryja", jak w niektórych metalowych zespołach. Podobają mi się piosenki Linkin Park i Three Days Grace, ale czasami chcę posłuchać czegoś ostrzejszego xD Zapodajcie coś :)
 
Do góry