gadolin

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
Witam, może moglibyście podać mi tytuły piosenek polskich i nie polskich, które mają coś wspólnego z tymi tytułami:
- Jolka Jolka
- Małe Szczęścia
- Dni których jeszcze nie znamy
- Słodkiego Miłego Życia
- Stacja Warszawa
- Pokolenie
- Baśka
- Zawsze tam gdzie Ty
- Pijemy Za Lepszy Czas
- Zabiorę cię
- Twoja wina
- Goodbye my love
- Ale to już było




..mam na myśli podobny klimat, no i sami oceńcie czy jeśli podobają mi się te co wyżej to jakie inne mogą mi się podobać .. mile widziane o tekstach smutnych i takie troche melancholijne (ale nie tylko ofc jezyk.gif)

liczę na pomoc, pozdrawiam biggrin.gif
 

Lloyd Banks

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2008
Posty
127
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Szukam piosenki która często pojawia się na MTV i Viva. Występuje tam taki murzynek który pracuje w sklepie i wyobraża sobie że tańczą i przystawiają się do niego laski. Jest tam policjantka itd. On naciska długopis i pokazują się rozebrane tańczące dziewczyny
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Szukam piosenki która często pojawia się na MTV i Viva. Występuje tam taki murzynek który pracuje w sklepie i wyobraża sobie że tańczą i przystawiają się do niego laski. Jest tam policjantka itd. On naciska długopis i pokazują się rozebrane tańczące dziewczyny
Kid Cudi - DAY 'N NIGHT
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Poszukuje piosenki pod tytułem ZWR (Froniu, Kes, Pyziu) - Jadę po bitach
bo nigdzie nie mogę znaleźć :(
ma ktoś może ??

W tym temacie nie prosimy o linki tylko o tytuły. Spytaj tutaj (klik)
 

rybexior

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam!
Poprosze o tytul piosenki:

Utwor jest dosc stary. Tancza w nim 3 osoby w srebrnych kosmicznych strojach (dwie kobiety i mezczyzna)
Teledysk rozgrywa sie na czerwonym tle, tak jakby kanion. Chodza po niej jakies zwierzeta tanczace i inne stworki. Muzyka rytmiczna, do posluchania.
Prosze o tytul bo mi glowa pekaa! :)
 

BrRr

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
134
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
gdzieś tam w świecie:]
Otóż, szukam piosenki na bal gimnazjalny, kiedy to będziemy się tak jakby "żegnać" z wychowawczynią, chodzi mi o piosenke najlepiej wolną i pasującą do okoliczności :) kojarzy może ktoś jakąś? :) bardzo proszę o pomoc. :)
 

gagatek461

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
98
Punkty reakcji
0
Otóż, szukam piosenki na bal gimnazjalny, kiedy to będziemy się tak jakby "żegnać" z wychowawczynią, chodzi mi o piosenke najlepiej wolną i pasującą do okoliczności :) kojarzy może ktoś jakąś? :) bardzo proszę o pomoc. :)

"Szczęśliwej drogi już czas"
 

Parsi

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
234
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Pewnie znacie piosenkę "coco jambo" ;) hehe otóż szukam podobnych rytmów :) znacie podobne kawałki takie hawajskie, brazylijskie ale niekoniecznie, mogą być po prostu takie rozrywkowe ale STARE! Z góry dzięki!:)
 
Do góry