konrad_91

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja znam Gospel i franciszkanow czy jakos tak..
Poszukuje nazwy zespolu ktory gral dzis w Dziendobry TVN a tekst brzmial m. in:
"skorzystałam na tym ze Cie mam, skorzystalam na tym ze Cie znam"
"sa plusy i minusy:
 

maggie11111

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2009
Posty
361
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
troche stad, troche stamtad :P
witam ponownie~!!
znów szukam piosenki.. niestety nie pamiętam słów.. ale teledysk wygladał tak :p -->

śpiewa tą pisoenke kobieta.. młoda... czarne długie włosy.. w sukni takiej.. hmm rozwaniej.. jakby sredniowiecznej:p gdzieś w górach.. i duzo krzyczenia w niej :p
w teledysku kilka krotnie pokazany jest orzeł czy co to tam jest:p taki duzy ptak:p i chyba cos o księżycu lub nocy ;P
jeżeli ktoś telewizję TMT to mógł go tam widziec.. bo puszczali bardzo często!
PROSZE POMÓRZCIE :**

moze to Ruslana - Moon of dreams albo cos Nightwish'a...
 

koman

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Witam! poszukuje piosenki - wiem b. malo o niej. Spiewa kobieta/dziewczyna, w refrenie da się usłyszeć imię bodajże Julianna. Piosenka w języku angielskim, stosunkowo nowa, szybka powiedziałabym że imprezowa ^.^ .
Prosze o pomoc! :(
 

krystian51

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
a wiec tak. Chciałem Się zapytać kto Śpiewa ta piosenkę? niby tytuł jest ale w całym necie tego nie ma. przynajmniej mi się tak wydaje. słowa w Google tez wpisywałem i nie znalazłem.. może ktoś z was będzie wiedział.

w pewnym momencie jest błąd jeśli ktoś ma ta piosenkę bez błędów proszę o linka pozdrawiam


http://odsiebie.com/pokaz/2731928---6d29.html


Aga jest to Piosenka

Bob Marley - Natural Mystic
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice

madzia1989

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Miasto
płock
Szukam tytulu piosenki disco polo, w ktorej refrenie jest cos takiego : 'sexi cialo to wszystko czego mi potrzeba' . Kojarzycie :) ?
 

Decia__x33

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2008
Posty
298
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Radzionków
Szukam tytułu i wykonawcy piosenki z filmu "Zmierzch" gdy Bella śni, gdy jest w szpitalu, śnią jej się różne sceny, jak leży z Edwardem, pada śnieg itp.
 

happybean

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
szukam piosneki w której refrenie jest zaspiewane 3 razy am zone am zone am zone jakos tak
 

gadolin

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
Witam, może moglibyście podać mi tytuły piosenek polskich i nie polskich, które mają coś wspólnego z tymi tytułami:
- Jolka Jolka
- Małe Szczęścia
- Dni których jeszcze nie znamy
- Słodkiego Miłego Życia
- Stacja Warszawa
- Pokolenie
- Chcę tu zostać
- Baśka
- Zawsze tam gdzie Ty
- Pijemy Za Lepszy Czas
- Zabiorę cię
- Twoja wina
- Goodbye my love




..mam na myśli podobny klimat, no i sami oceńcie czy jeśli podobają mi się te co wyżej to jakie inne mogą mi się podobać .. mile widziane o tekstach smutnych i takie troche melancholijne (ale nie tylko ofc :p)

liczę na pomoc, pozdrawiam :D
 

qubazz

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
witam ponownie~!!
znów szukam piosenki.. niestety nie pamiętam słów.. ale teledysk wygladał tak :p -->

śpiewa tą pisoenke kobieta.. młoda... czarne długie włosy.. w sukni takiej.. hmm rozwaniej.. jakby sredniowiecznej:p gdzieś w górach.. i duzo krzyczenia w niej :p
w teledysku kilka krotnie pokazany jest orzeł czy co to tam jest:p taki duzy ptak:p i chyba cos o księżycu lub nocy ;P
jeżeli ktoś telewizję TMT to mógł go tam widziec.. bo puszczali bardzo często!
PROSZE POMÓRZCIE :**




Rednex-Spirit of the Hawk może to?
 

qubazz

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
POSZUKUJE PIOSENKI! jest to piosenka z lat 90, tak mi sie zdaje. rytmiczna fajnie wpadala w ucho, amerykanska, slyszana w radio. jakies urywki slow ktore udalo mi sie zapamietac w refrenie cos:common common.... everyday you~~, common go dream. moze to mało, a moze noz kto zna? dziekuje



Take another little piece of my heart Janis Joplin jest rytmiczna ale nie koniecznie z lat 90 ...;p
 

qubazz

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Witam!

Kolejna pioseneczka której szukam od jakiegos czasu ale nie za wiele pamietam to May I wanna uhmmm uhmmm May I swojego czasu była na 30 ton liscie przebojów i dość często leciała w radio
 
Do góry