Pallavolla

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy interesujecie się lub po prostu znacie muzykę naszych wschodnich sąsiadów ale szukam utworu którego słowa brzmią mniej więcej tak: "i sio i sio i sio wsio budiet haraszo pojechali nataszki pajechali użo oj użo otdychajem otdychajem haraszo i sio i sio i sio i sio" Próbowałam znaleźć tę piosenkę pod tytułem "wsjo budiet haraszo" i "otdychajem haraszo" i wyświetla się wtedy parę ale żadna z nich nie jest tą o którą mi chodzi Jeśli ktoś mógłby pomóc to będę bardzo wdzięczna...:)
 

mikizino

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
siemka szukam tytułu piosenki w której dwie blizniaczki śpiewają w jakimś zamku teledysk kręcony jest w właśnie w nim jedna ma chłopaka, a na koniec teledysku dowiaduje się że są 2
 

maggie11111

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2009
Posty
361
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
troche stad, troche stamtad :P
siemka szukam tytułu piosenki w której dwie blizniaczki śpiewają w jakimś zamku teledysk kręcony jest w właśnie w nim jedna ma chłopaka, a na koniec teledysku dowiaduje się że są 2


The Veronicas - Untouched

Niee, zdecydowanie nie, ale dzięki.
Ponawiam prośbę, piosenka z reklamy onetu 'Urodzeni 4 czerwca '89 '

a mozesz dac jakis filmik do tej reklamy czy cos takiego?
 

miniapmi

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Słuchał ktoś wczoraj Eski Gorzów ? Mniej więcej o 19:45 leciała boska piosenka. Coś tam people .. Najpierw myślałam, że to Hi Tack, ale po utworze mówili ze Michael Jackson coś tam tego i stwierdziłam w końcu, że to jego piosenka, ale jakoś nie mogę znaleźć ;/ POMÓŻCIE !!! ;dd
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
Levano, niestety, szukałem ile wlezie i niestety nigdzie jej nie ma :|
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Szukam soudtracka do serialu M.D House czyli dr. House. Mam kilka linko, ale sa one ablo zle, wygasle, lub po sciagnieciu muzyka jest zlej jakosci lub w formacie rar, ktory nie chce odczytac zaden moj program. ;(
 

maggie11111

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2009
Posty
361
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
troche stad, troche stamtad :P
Levano, niestety, szukałem ile wlezie i niestety nigdzie jej nie ma :|

a slowa jakies? cokolwiek :D

Szukam soudtracka do serialu M.D House czyli dr. House. Mam kilka linko, ale sa one ablo zle, wygasle, lub po sciagnieciu muzyka jest zlej jakosci lub w formacie rar, ktory nie chce odczytac zaden moj program. ;(


jesli chodzi Ci o motyw na wstepie to jest to Massive Attack - Teardrops

:p
jesli szukasz jakis jeszcze soundtrackow z House'a to pisz na pw, bo mam spis ^_^
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
0 słóóóóóóóów! xD
To ta reklama, gdzie speaker mówi o Onecie który stworzył serwis urodzeni 4 czerwca '89, w tle chyba Wałęsa wstęgę przecinał. Aha, i reklama jest puszczana chyba tylko na TVN ^^
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Szukam soudtracka do serialu M.D House czyli dr. House. Mam kilka linko, ale sa one ablo zle, wygasle, lub po sciagnieciu muzyka jest zlej jakosci lub w formacie rar, ktory nie chce odczytac zaden moj program. ;(


Mam soundtrack z trzeciego sezonu, mogę wrzucić na 4shared albo coś w tym stylu jeśli chcesz.
 

agens

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
bardzo bardzo proszę o pomoc. szukam piosenki, w której czesto pojawia się hasło "crazy". kiedy pierwszy raz ją usłyszałam myślałam, że słyszę eminema, ale sama nuta bardziej jakby od 50centa. wiem jeszcze, że pod koniec pojawia się "sue sue sue" (przynajmniej tak brzmi). męczę się strasznie, nie umiem tego nigdzie znaleść ...
 

joasiek

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
lubelskie ;)
hej. poszukuję piosenki, w której teledysku tańczy miniaturkowa kobieta z facetem. ubrani są w jakieś indiańskie ciuchy, a na końcu siedzą razem na jakimś meblu i machają nogami..
BYŁABYM BARDZO WDZIĘCZNA ZA POMOC :)
 

dziad.zaburski

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam.
Szukam piosenki coś podchodzącej pod country, ma powtarzający się motyw na skrzypcach. Proszę o pomoc :)
 

joasiek

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
lubelskie ;)
Słuchał ktoś wczoraj Eski Gorzów ? Mniej więcej o 19:45 leciała boska piosenka. Coś tam people .. Najpierw myślałam, że to Hi Tack, ale po utworze mówili ze Michael Jackson coś tam tego i stwierdziłam w końcu, że to jego piosenka, ale jakoś nie mogę znaleźć ;/ POMÓŻCIE !!! ;dd

http://www.odsluchane.eu/r/search.php?r=3&...&time_to=20
tutaj masz wszystkie piosenki, które leciały mniej więcej o tej godzinie, może znajdziesz te właściwą :)
 

maniek070

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
232
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
południowo-wchodnia polska
Szukam prostych do zaśpiewania przez dzieci piosenek o matce, najlepiej coś z disco polo, i oczywiscie w polskim jezyku, będę wdzięczny za każdy tytuł/link ;)
 

kredka3108

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
witam ponownie~!!
znów szukam piosenki.. niestety nie pamiętam słów.. ale teledysk wygladał tak :p -->

śpiewa tą pisoenke kobieta.. młoda... czarne długie włosy.. w sukni takiej.. hmm rozwaniej.. jakby sredniowiecznej:p gdzieś w górach.. i duzo krzyczenia w niej :p
w teledysku kilka krotnie pokazany jest orzeł czy co to tam jest:p taki duzy ptak:p i chyba cos o księżycu lub nocy ;P
jeżeli ktoś telewizję TMT to mógł go tam widziec.. bo puszczali bardzo często!
PROSZE POMÓRZCIE :**
 

izuniakn

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
354
Punkty reakcji
0
Witam, poszukuję nazwy zespołu chrześcijańskiego. Wydaje mi się, że śpiewał po angielsku. Jakiś czas temu był w Katowicach w Spodku wtedy też jak oni śpiewali był tekst puszczany po polsku. Wiem, że nazwa zespołu zaczynała się na D..
Proszę o pomoc.
 
Do góry