Testarda

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Moi drodzy,prosze o pomoc,pol dnia szukam pewnej piosenki,ktora wczoraj "leciala"w supermarkecie i przypomniala mi sie.Piosenka jest po angielsku.
Nie mam pojecia kto ja spiewa,facet ma powiedzialabym smieszny glosik.Piosenka jest szybka,taka wariacka,poprawia humor(przynajmniej mnie).Byla na topie w 2007 lub na przelomie 2007/2008,no w kazdym razie w tym samym czasie co APOLOGIZE czy UMBRELLA bo pamietam jak na zmiane "lecialy"w MTV.
Nie wiem czy dobrze uslyszalam jak on spiewa w pewnym momencie"Basta,basta"a potem konczac"Love love me,love love me",tak mysle ale nie mam pewnosci...No piosenka szybka,wesola,wrecz skoczna.Pomoze mi ktos?... :mruga:
 

gagatek461

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
98
Punkty reakcji
0
Moi drodzy,prosze o pomoc,pol dnia szukam pewnej piosenki,ktora wczoraj "leciala"w supermarkecie i przypomniala mi sie.Piosenka jest po angielsku.
Nie mam pojecia kto ja spiewa,facet ma powiedzialabym smieszny glosik.Piosenka jest szybka,taka wariacka,poprawia humor(przynajmniej mnie).Byla na topie w 2007 lub na przelomie 2007/2008,no w kazdym razie w tym samym czasie co APOLOGIZE czy UMBRELLA bo pamietam jak na zmiane "lecialy"w MTV.
Nie wiem czy dobrze uslyszalam jak on spiewa w pewnym momencie"Basta,basta"a potem konczac"Love love me,love love me",tak mysle ale nie mam pewnosci...No piosenka szybka,wesola,wrecz skoczna.Pomoze mi ktos?... :mruga:


a może Crazy Loop- "Crazy Loop"??
 

peruczka

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
115
Punkty reakcji
5
Moi drodzy,prosze o pomoc,pol dnia szukam pewnej piosenki,ktora wczoraj "leciala"w supermarkecie i przypomniala mi sie.Piosenka jest po angielsku.
Nie mam pojecia kto ja spiewa,facet ma powiedzialabym smieszny glosik.Piosenka jest szybka,taka wariacka,poprawia humor(przynajmniej mnie).Byla na topie w 2007 lub na przelomie 2007/2008,no w kazdym razie w tym samym czasie co APOLOGIZE czy UMBRELLA bo pamietam jak na zmiane "lecialy"w MTV.
Nie wiem czy dobrze uslyszalam jak on spiewa w pewnym momencie"Basta,basta"a potem konczac"Love love me,love love me",tak mysle ale nie mam pewnosci...No piosenka szybka,wesola,wrecz skoczna.Pomoze mi ktos?... :mruga:
Mika - Love today
on ma taki głosik ^^ i opis idealnie pasuje
 

ania12b

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hej, szukam takiej starej, ładnej piosenki. jest dość wolna i wydaje mi się, że refren zaczynał się słowami "everybody say goodbye the last summer". Bede bardzo wdzięczna, jak któs bedzie znał ta piosenkę. Pozdrowionka ^^
 

peruczka

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
115
Punkty reakcji
5
Hej, szukam takiej starej, ładnej piosenki. jest dość wolna i wydaje mi się, że refren zaczynał się słowami "everybody say goodbye the last summer". Bede bardzo wdzięczna, jak któs bedzie znał ta piosenkę. Pozdrowionka ^^

Sealed With A Kiss a kto śpiewa to znam 2 wersje: Brian Hyland i Jason Donovan.
tekst niedokładnie jak napisałaś, ale może to ;>
 

kahn1

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Siema ! Szukam piosenki, niestety nie mam pojęcia kto ją śpiewa, czasem leci ona koło 10.00 rano. Pamiętam też że była 28 marca koło 14 :D bo byłem wtedy w hipermarkecie :p. Piosenka była już na 100 w 2006 roku, bo pamiętam ją z takiego filmiku na YouTube. Niestety z angielskiego jestem zielony :(, ale w piosence na początku słychać coś jak cymbałki (no później też kilkakrotnie to słychać):D i potem taki męski głos śpiewa jakieś "oh ride" (?). PLZ tylko się nie śmiejcie :).
 

Kosa_07

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Bełchatów
Witam. Mam straszny problem. Słyszałem niedawno jakiś stary kawałek, niestety nie mam pojęcia co to może być. Wiem że chyba w refrenie było coś w stylu "come and walk through my world i will show some respect". W tekscie było też chyba "i was walking down the street" i że gość ma 1 dolara od matki. To tyle :) Jeśli ktoś jakimś cudem kojarzy tą piosenkę, bardzo proszę o pomoc :)
 

peruczka

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
115
Punkty reakcji
5
Siema ! Szukam piosenki, niestety nie mam pojęcia kto ją śpiewa, czasem leci ona koło 10.00 rano. Pamiętam też że była 28 marca koło 14 :D bo byłem wtedy w hipermarkecie :p. Piosenka była już na 100 w 2006 roku, bo pamiętam ją z takiego filmiku na YouTube. Niestety z angielskiego jestem zielony :(, ale w piosence na początku słychać coś jak cymbałki (no później też kilkakrotnie to słychać):D i potem taki męski głos śpiewa jakieś "oh ride" (?). PLZ tylko się nie śmiejcie :).
to może napisz jak się po polsku wymawia jak pamiętasz jakieś słowa albo zapamiętaj jak następnym razem usłyszysz tą piosenkę :D i napisz w stylu "bjutiful najt" jak nie znasz angielskiego xD i jeszcze czy piosenka znana i i w jakim jest stylu możesz napisać ^^
 

kahn1

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ta piosenka to pop raczej. Czy jest zanana ? Może nie jakoś bardzo, ale zapewne ją słyszeliście ;)
 

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
Zna ktoś może jakiś zespół/ piosenki będące połaczeniem Linkin Park i The Rasmus?

Możesz spróbować z zespołami takimi jak: 30 Seconds to Mars, Three Days Grace, P.O.D., Breaking Benjamin, System of a Down ;) Wg. lastfm są one podobne do LP czy The Rasmus :p
 

Cranverries

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
a ja poszukuję takiej piosenki... raczej w klimatach r'n'b/hip hop/może pop? nie znam tytułu, wykonawcy, ale wiem, że zaczyna się ona kilkoma odgłosami robienia zdjęć... ktoś kojarzy?
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Cześć. Szukam takiego "utworu" związanego mocno z tematem muzyki poważnej/filmowej. Bardzo znana nuta, ale nie wiem, jak się nazywa.
Melodia podniosła, straszna wręcz i chór. Chór też takim bardzo mocnym głosem (xD) i chyba najbardziej utkwiło mi takie "HAAA" przez nich śpiewane. Jeśli ktoś skojarzy utwór z moim opisem, to szacunek :)
 
Do góry