800001

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Szukam kawałka którego rok temu nałogowo słucham na youtubie. Niestety z biegiem czasu tytuł całkowicie wylecial mi z głowy. wykonawcy też nie znam . wiem że to byl rock/punk , mialo to swoj teledysk, na ktorym szedł jakiś gościu w piżamie i w kapciach do spania. w refrenie było "hello hello' powtarzane miedzy wersami, a pod koniec refrenu 'hello(wyzszym tonem) hello (niższym tonem) hello (wyzszym) hello (zdecydowanie najwyzszym) . strasznie się tego krepuje, ale jest bardzo slaby z j angielskiego , i to co uslyszalem , gdybym napisal tu, to wypadlo by to po prostu przekomicznie. plx powiedzcie mi co to za kawalek. Aha jo, tytul badz wykonawca kojarzy mi sie z wyrazem "Slippers"
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
http://patrz.pl/mp3/forseco-the-theme

W tym kawałku doszukałem się dwóch innych zlepionych utworów, ale chodzi mi o ten przeważający. Na samym początku go słychać. Jest mocno zmieniony, ale wiadomo, o jaką melodię chodzi.
Czy ktoś zna tytuł pierwotnej wersji tej piosenki? Ma już swoje lata, ale dalej mi się podoba. W radiu nie puszczają tego często, więc nie mam zielonego pojęcia, jak to się może nazywać.
Byłbym bardzo wdzięczny, jeśli ktoś podałby ten tytuł. Pozdrawiam
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Proszę o pomoc jeśli to możliwe.
Więc mam taki "wkręt", tzn. taka piosenka mi siedzi w głowie, ale nie wiem jaka :p
Mam tylko tekst (najprawdopodobniej refrenu): "będę cie kochał do utraty tchu..."
Pomożecie? :D
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Proszę o pomoc jeśli to możliwe.
Więc mam taki "wkręt", tzn. taka piosenka mi siedzi w głowie, ale nie wiem jaka :p
Mam tylko tekst (najprawdopodobniej refrenu): "będę cie kochał do utraty tchu..."
Pomożecie? :D

Ten kawałek to taki "nowszy" +/- "starszy" ? :lagodny:
 

thundergirl89

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Proszę o pomoc jeśli to możliwe.
Więc mam taki "wkręt", tzn. taka piosenka mi siedzi w głowie, ale nie wiem jaka :p
Mam tylko tekst (najprawdopodobniej refrenu): "będę cie kochał do utraty tchu..."
Pomożecie? :D

Wetamoo, chodzi może o piosenkę Seweryna Krajewskiego - "Kto kochał raz" ;) ?
 

Falmari

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
192
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Ostrów Wielkopolski
Słuchajcie mam problem
Siedzi mi w głowie piosenka i teraz co o niej wiem

Jest to dość stara piosenka tak myśle że 6 lat temu już była
Kojaży mi się z Tomb Rider była tam babka urodą podobna do tomb rider wymachiwała pistoletami do jakiś gości.

był to rock/punk

i zero pojęcia jak to znaleść :p
 
Do góry