q1w2e3r4t5y6

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Dzięki wielkie tylko to co podałaś to jakiś remix. Oryginalny utwór to Sniff'n The Tears - Driver's Seat, ale gdyby nie Ty to bym tego chyba nie znalazł dzieki :D
 

PL Tetley

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Siema, szukam piosenki, nie dawno ją usłyszałem, niestety nie znam ani autora ani nazwy :D ale za to znam teledysk więc może ktoś się oriętuje =D
A więc w teledysku jest coś takiego
na początku Facet kłuci sie ze swoją szefową a druga pracownica sie smieje z tego :D
potem on pojawia sie z jakimiś 2 panienkami i one reklamują proszek do prania :D:D:D
Następnie jest on za ladą gdzie sprzedaje :)
Pierwsza klientka to policjantka
Chłopakowi chyba sie chce spać bo ma przywidzenia i ta policjantka sie zaczyna rozbierac i tanczyc przed nim :D
potem on sie tak jakby budzi i policjantka kupuje coś tam i wychodzi... następnie czyta gazete i widzi w niej jakąś następną panienke ;x i ona sie pojawia przed nim i zaczyna tanczyc ;D, On chce ją pocałować i nagle oriętuje sie ze to jakas babcia :D:D:D, babcia zbulwersowana wychodzi ze sklepu :D, następnie pojawiają sie 3 panienki, nasz bohater włącza jakiś długopis i ubrania znikaja z tych panienek :D
potem on z nimi tanczy i odchodzi i wpada na swoją szefową :D:D:D no to tyle ;D Jeżeli ktoś wie co to za piosenka :D to prosze napisać PW albo tutaj :D

z Góry bardzo dziękuje że wogule ktoś postanowił przeczytac te moje wypociny i pomóc :)


JUŻ NIE AKTUALNE :))) jest to piosenka Day a Night ;D:D:D:D:D
 

LadyStarlight

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Hyh... ;/ Mam pilną sprawę... Mam nadzieję, ze ktoś pomoże ;D

Muszę do końca tygodnia załatwić tytuł pewnej piosenki. Wykonuje ją dziewczyna, raczej po polsku, choć tekstu nie słyszałam. Znam tylko taką przygrywkę i tam ona śpiewa: Ta ta ra ta ta ra ta ta... Może to Wam coś pomoże:

Patrz: 0:38

http://www.youtube.com/watch?v=Jjl6A7khGGQ

I druga poszukiwana przeze mnie piosenka:

Ten sam link, tylko patrz: 4:30...


Błagam o pomoc... ;) :D



POMÓŻCIE...
:( :( :(
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Na wakacje słyszałem piosenkę graną przez jakiegoś kolesia na gitarze. Grana była w rytmie reggae jeśli chodzi o samą gitarę (chwyty bodajże a-mol, d-mol, e-mol. W każdym razie w tym schemacie, barrowe). Tekst był o Babilonie. Na początku było coś o krajach trzeciego świata, ogólnie o biedzie, a w refrenie powtarzał często "Międzyrzecze Babilon". Nigdzie nie mogę znaleźć tej piosenki cholera a zaciekawiła mnie.
 

bpm

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, a ja szukam autora oraz tytułu tej piosenki:

Ona: I wiesz co?
On: Co?
Ona: Już cie nie kocham...
On: Marzenia, nadzieje, miłosne zaklęcia...i pewnie pomyślisz, że jestem do wzięcia...NIE! Nie wolno ci igrać z uczuciami, bo kiedyś ktoś zapłaci za to łzami. Tak magii miłości maleńka cię uczę, lecz wiem, że to na nic, bo przecież wiesz swoje...
Ona: Racja
On: posłuchaj maleńka jesteś piękną dziewczyną i jedno jest pewne możesz mieć każdego, lecz pamiętaj o czymś o czym zapomniałaś, że ty także kiedyś kogoś kochałaś. Mówisz owszem, lekko wzdychasz "czemu nie" tak kolejny raz zabawić się chcesz. Lecz nie moim kosztem, nie moim tym razem. Ja już wiem: nie możemy być razem...
Ona: Hmm...
On: To tak ciężko powiedzieć sobie koniec. Bardzo ciężko wiedzieć, że to już skończone. Lecz znudziłem ci się ja to widzę w twoich oczach, widzę to za dnia, rozmyślam po nocach. Wiem, że z magii miłości zakpiłaś, uczucia moje na półkę odstawiłaś. Więc mówię: Ciao..
Ona: Heh...
On: I wiesz co?
Ona: Co?
On: Już cię nie kocham...

Piosenka jest mi znana, ale zapomniałem kto to wykonywał. Bardzo dziękuję z góry za pomoc.
 

hylo-for99

spolegliwy
Dołączył
10 Październik 2007
Posty
675
Punkty reakcji
16
Miasto
Polska Południowa

Klaudu$_93

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Chcę zrobić filmik dla brata :D
Wiecie taki że go kocham i wgl że będziemy się zawsze wspierać :D
Ale nie mam pomysłu co do piosenki :/
Może macie jakieś pomysły ??
Bardzo proszę o tytuły i linki jeśli macie
I wołałabym polskie bo to zawsze lepiej trafia do ludzi :D
 

gagatek461

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
98
Punkty reakcji
0
Chcę zrobić filmik dla brata :D
Wiecie taki że go kocham i wgl że będziemy się zawsze wspierać :D
Ale nie mam pomysłu co do piosenki :/
Może macie jakieś pomysły ??
Bardzo proszę o tytuły i linki jeśli macie
I wołałabym polskie bo to zawsze lepiej trafia do ludzi :D

"Jesteś lekiem na całe zło"
 

amroth

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2007
Posty
37
Punkty reakcji
0
Miasto
pl
Witam ;p

Szukam piosenki, która była leciała w tv i radiu kilka lat temu, tak około 6 o ile pamiętam. Było to jakieś rnb chyba, piosenkę wykonywała jakaś dziewczyna lub grupa dziewczyn. W tle leciało rytmiczne klaskanie lub pstrykanie palcami. W teledysku jakieś 2 grupy nastolatków tańczyły naprzeciwko siebie. To tyle co pamiętam, mam nadzieję, że ktoś skojarzy ;p
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Witam ;p

Szukam piosenki, która była leciała w tv i radiu kilka lat temu, tak około 6 o ile pamiętam. Było to jakieś rnb chyba, piosenkę wykonywała jakaś dziewczyna lub grupa dziewczyn. W tle leciało rytmiczne klaskanie lub pstrykanie palcami. W teledysku jakieś 2 grupy nastolatków tańczyły naprzeciwko siebie. To tyle co pamiętam, mam nadzieję, że ktoś skojarzy ;p
może Lumidee - Never Leave You?


 

amroth

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2007
Posty
37
Punkty reakcji
0
Miasto
pl
Może mój opis nie zgadzał się w pełni z piosenką, ale o to mi chodziło. Dzięki! ;p
 

cZillauT

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Szukam piosenki, która czasami puszczana jest na dyskotekach szkolnych. Chodzi o metal z żeńskim wokalem, w słowach jedyne co dawało się rozróżnić to "No, No" chyba w refrenie. Do tego charakterystyczne skrzypce. Tańczy się to w parach rytmicznie podskakując, zmieniając co raz kierunek biegu xP
 

strugo

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
witajcie, szukam piosenki która często leci w klubach, jest ona stara ale jakże jara, znam tylko coś z refrenu, takie: oooOOO sensation [...] to jest coś a'la Michael Jackson ale wątpię czy to on. Pomóżcie proszę.
 
Do góry