Kiniolek

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
2
Miasto
A może tak, a może nie? A może yhy?, A może y-y?
Bardzo stara piosenka słyszałam ja w Hiszpanii jakieś 4lata temu, później kupiłam kasetę i tam była ta piosenka. Niestety nie wiem gdzie mam kasetę ale mam pudelku ta piosenka to LOCA (D.R) niestety nigdzie jej nie mogę znaleźć...pomożecie na wrzucie nie ma:(
 

Floo

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Szukam piosenki. Jets raczej wolna, romantyczna i śpiewa ją facet. Leci mniej więcej tak: ...My life is so e??? I dalej nie wiem. Zna ją ktoś?
 

tereFere

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mam to wiedzieć?
Czy ktoś wie może co to za piosenka?
Słyszałem wczoraj w radiu Zet. Polska piosenka i zapamietałem tylko "ooo jeszcze raz coś tam coś tam zatrzymaj czas" cos w tym rodzaju.
To jakaś dziewczyna śpiewała:D
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
A nie pomyliły Ci się troche słowa kolego?
Bo jesli tak to może chodzi ci o Soft - Video & Ania Wyszkoni
 

Floo

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
A mi ktoś pomoże? Piosenka wolna, raczej romantyczna i śpiewa ją facet. Leci: ''...My life is so e???'' Pliz
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
szukam piosenki albo najlepiej artysty [piosenka rapowa] która zaczyna się słowami:

"obudziłem się rano a już gęba się śmieje, jeszcze nic się nie dzieje ale to nie ważne, mam dziś nie złą jazdę tyle miejsc tyle ludzi moją radość budzi, dzwoni budzik..."

ten skład z tego co pamiętam miał jeszcze piosenkę "dlaczego nie ma długopisów, nigdzie nie ma długopisów, nie ma, nie ma (...)"
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Sprawa jest taka... Chyba taka xD Polska piosenka, chyba zespołu podobnego Myslovitz. Treść o gościu, który wystawi ekran i wyświetli film. Coś o nim i o jakiejś lasce. Będzie leczył chore sąsiadow sny. O 0 o 0 0 o 0 , o0o00o0o0, 0o0o...
No... Jaki ona ma tytuł? Proszę o pomoc.

http://www.youandme.pl/forum/temat/9181.html

Wnioskuję, że to jakiś skład pod nazwą ECHO.
Mogę się mylić.
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Znalazłem ^^ Myslovitz - Scenariusz dla moich sąsiadów.
 

Lillian

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
34
szukam piosenki albo najlepiej artysty [piosenka rapowa] która zaczyna się słowami:

"obudziłem się rano a już gęba się śmieje, jeszcze nic się nie dzieje ale to nie ważne, mam dziś nie złą jazdę tyle miejsc tyle ludzi moją radość budzi, dzwoni budzik..."

ten skład z tego co pamiętam miał jeszcze piosenkę "dlaczego nie ma długopisów, nigdzie nie ma długopisów, nie ma, nie ma (...)"


Zespół nazywa się chyba 'Echo' - kojarzę ta piosenkę o długopisach ; )
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Sprawa jest taka... Chyba taka xD Polska piosenka, chyba zespołu podobnego Myslovitz. Treść o gościu, który wystawi ekran i wyświetli film. Coś o nim i o jakiejś lasce. Będzie leczył chore sąsiadow sny. O 0 o 0 0 o 0 , o0o00o0o0, 0o0o...
No... Jaki ona ma tytuł? Proszę o pomoc.

http://www.youandme.pl/forum/temat/9181.html

Wnioskuję, że to jakiś skład pod nazwą ECHO.
Mogę się mylić.

TO JA PIERWSZY ZNALAZŁEM TEN ZESPÓŁ NA JAKIMŚ FORUM xD A ponury_murzyn nie wierzy, że ktoś może szybko odpisać ;p
 

asder

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
szukam nazwy piosenki
refren śpiewają jakby aborygeni lub coś w tym stylu, dosyć nowa piosneka
refren leci tak (pisze jak się słyszy) oh daj daj mi, piosneka śpiewana po angielsku
z góry thx
 

Jaslos

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć.
Mam pytanko.
Jak sie nazywa piosenka?
Leci jakos tak (spiewa ją facet): Hands up come on can u feel come on stand up stand up
Jeszcze było coś ze słowem Burn:]

Z góry dzieki :p
 
Do góry