Aris14

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2007
Posty
34
Punkty reakcji
0
Cześć wszystkim. Wiecie może co to za piosenka której melodia jest ta sama co w Perfect- Każdy oddech twój tyle że w wersji angielskiej? Pozdrawiam
 

Marigold16

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
czy zna ktoś może tytuł albo wykonawce takiej piosenki, bodajże z musicalu.
leciała mniej więcej tak: "viva! i like the viva.. viva all the time, viva kiss me, everything i want to viva " - poszczególne wersy zasłyszane w piosence
w oryginale śpiewa to mężczyzna
dość wolne - taki blues.
proszę o odpowiedź :)
 

ninja_ziom

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,szukam kawalka z lat 90-tych , gatunek dance (disco-polo??? lol).Pamietam,ze spiewal tam murzyn po angielsku z panienka (chyba blondynka) w jakims amerykanskim samochodzie - cabrio_O ile dobrze pamietam lecialo to w jakiejs liscie dance "cos tam" na kanale polonia 1. Pamietam tylko kawalek tekstu-refren (spiewala wlasnie ta laska) ;
"tak to ja,dotknij mnie,ciagle kocham(marze),ciagle snie...."

Pytalem wujka google na rozne sposoby ale wcale mi nie pomogl ;) , moze ktos z Was mnie jakos naprowadzi?
Nie sucham takiej muzyki , ale ten kawalek daze pewnym sentymentem-a moze ta Pania ;)
Ktokolwiek widzial,ktokolwiek wie - prosze o message na mail z gory dzieki,pozdrowka for all.
 

happypotter

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
18
Punkty reakcji
1
Ponawiam pytanie:

Szukam piosenki, która leci na AXN CRIME wraz z reklamą serialu, który przypomina telenowelę brazylijską. Śpiewa ją kobieta i wiem, że w refrenie jest coś takiego "mano mano mano". Zna ktoś?

To dla mnie bardzo ważne.
 

Kasia1989pl

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
poszukuje takiej piosenki , nie znam dobrze tekstu ale facet spiewa ze szedł parkiem spotkał dziewczyna ona czytała ksiazke na ławce , i on sie do niej dosiadł w refrenie jest cos takiego czy ją kots kiedykolwiek widział czy ktos cos o niej wie , cos w tym stylu , byłabym wdzięczna za pomoc xD
 

blixas

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Szukam piosenki pamietam tylko troche refrenu.. "Bo tak to jest jak sie marzy o kobiecie... której nie można mieć" jakos tak to leci ktos to zna??
 

agusia93

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2008
Posty
43
Punkty reakcji
0
Miasto
Żagań
Witam poszukuje piosenki z dwóch serialów, które niedawno oglądałam. Każda z tych piosenek leci kiedy film się zaczyna
1. Serial PIĘKNI :) na polsacie (poniedziałek- piątek 12:00 )
2. McLeod's Daughters ( TVP2 poniedziałek- piątek około 11:15)

Z góry dziękuję za odpowiedź, ale nie zdziwię jeżeli nikt nie zna tych piosenek :)


kasia1989pl: Formacja nieżywych Schabuff- Ławka :)
 

Claudia14

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Hi. Pomocy!!! Szukam tytułu utworu, który leci w tle na tej stronce: http://www.smutek.1k.pl/, oraz w czasie gdy poproszona przez kolegę na lekcji tańca Lisa, tańczy taką wolną, piękną melodię w "Ostatnim Tancu" ( z Patrickiem Shwaze i Lisą Niemi). Bardzo mi się spodobały... Będę bardzo serdecznie wdzięczna za odpowiedź. :)
 

daisy_love

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
Dziękuje Kapciuszku;)
A czy ktoś może ma do tego taby albo chwyty?
Bo ja szukam i szukam i znaleźc nie moge <_< , a sama to niekoniecznie umiem wyłapac jakimi akordami gra.
Proszę o pomoc, gdyź ja tępa jestem;p
 

lapkaaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Dziękuje Kapciuszku;)
A czy ktoś może ma do tego taby albo chwyty?
Bo ja szukam i szukam i znaleźc nie moge <_< , a sama to niekoniecznie umiem wyłapac jakimi akordami gra.
Proszę o pomoc, gdyź ja tępa jestem;p


Niestety nie znam chwytów i nie potrafię Ci pomóc...Może Ty pomożesz mi albo któreś z Was ???
Jaka to piosenka, w której refrenie powtarza się słowo "sorrow.sorrow".Jest też coś jakby Do you
remember ___ happy.Utworek jest w klimcie raczej smętnym.Jest piękny i był przebojem jakiś czas
temu...Proszę pomóżcie bardzo mi na tym zależy...
 

abcabc

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
zPograniczaŻycia.
Trochę poszukałam i znalazłam. Chyba Ci chodzi o ten utwór: Sorrow-Mort Shuman
Mam nadzieję, że pomogłam.
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
JA szukam piosenke, której teledysk widzialem dawno temu. Z tego co pamiętam akcja rozgrywała się w pociągu i była tam młoda dziewczyna, która pod koniec teledysku okazało się że wyglądała jak staruszka. Miało to taki mroczny nastrój.

Kurde żeby do tego tematu zaglądało więcej osób to byłby on sensowny tak myślę...
 

lapkaaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Trochę poszukałam i znalazłam. Chyba Ci chodzi o ten utwór: Sorrow-Mort Shuman
Mam nadzieję, że pomogłam.


:lol: Jesteś świetna... bingo!...tak, właśnie chodziło o ten utwór.Bardzo mi pomogłaś :D Dziękuję Ci z całego mojego serca...
Teraz piosenkę tę wyślę w świat i będziemy słuchać...Pozdrawiam Cię cieplutko :papa: i życzę wielu jeszcze innych trafień w przysłowiową dziesiątkę...
 

dexteroo92

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Poszukuję muzyki o sentymentalnym nastroju do prezentacji starych zdjęć może coś poradzicie ? :mruga:
 

kim42

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
460
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
woj. świętokrzyskie
A ile mniej więcej czasu potrzeba, bo ja mam bardzo krótką i trudno ją znaleźć:
THE REINDEER SECTION - WOULD YOU BE THERE FOR ME
 
Do góry