gosc429

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jeżeli szukasz tytułu jakiegoś utworu a masz tylko jego słowa, nagrany fragment lub jakąś inną poszlakę to nie zakładaj nowego tematu tylko pisz w tym. Unikniemy w ten sposób setki tematów "na chwilę" i ułatwimy pracę tym którzy chcą pomóc (wszystkie pytania w jednym miejscu). Takie rozwiązanie już sie sprawdziło w jednym dziale więc tu też powinno

Chciałbym podkreślić że w tym temacie NIE piszemy próśb o linki do piosenek, tylko szukamy ich tytułów

Jeśli znasz tytuł i szukasz linku do danej piosenki, piszesz TUTAJ


ja mam kłopot ze znalezieniem tytułu piosenki w której są słowa: dla Ciebie noc, dla Ciebie dzień wszystko co dobre i złe w Tobie jest... (chyba jakoś tak to leciało) z góry dziękuję za pomoc
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
jezeli kogos interesuje ta piosenka z wejscia Holyfield'a na ring to:
KM feat. Tenise A. and Jahyut - Bomaye
chcesz sie dowiedziec wiecej, pisz na PW ;)
 

glazunio2

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Szukam piosenki. PILNE Prosze o mozliwie jak najszybsza odpowiedz..

Otoz jest to jakas piosenka klubowa. Nie wiem dokladnie czy to trance, techno czy hause.
Jakis gosciu spiewa tam ze dwa razy cos podobnego do "siki siki siki". Leci bicik, nagle glos mowi "WOW" i znowy pojawia sie fajna muzyczka. Wiem ze moze to niewiele mozi ale prosze was serdecznie o pomoc....


Z gory dzieki
 

anusiaj4

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Castlebar
Hej! Prosze podajcie mi jakies fajne tytuly piosenek! Tyloko nie jakies starocie ale jesli sa fajne to moga byc! Chodzi mi o takie z 2008 roku hity i nie tylko! Sa mi one bardzo potrzebne poniewaz nie mam teraz czasu sluchac vivy ani nic w tym stylu dlatego nie wiem co jest na topie !! Prosze o odpowiedz... dziex!!! :) :) :) :D :D :D :D :D :D :D :D
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Jeśli szukasz imprezowej papki, to wiesz, włącz radio, usłyszysz tego dużo. ;)
Przykładowo Katy Perry, Underdog Project, Britney Spears [chociaż do niej nic nie mam ;)], Rihanna, jakieś disco polo...

A jeśli szukasz fajnych, energetycznych piosenek, to hmm... na początek może McFly? Np. '5 colours in her hair' [kiedyś to był hit... ^^], 'I've got you', 'I wanna hold you', czy trochę wolniejsze typu 'She falls asleep (1, 2)' lub 'The heart never lies'. Później spróbuj Nickelback - "How do you remind me' [bardzo znane], a na koniec Skillet - 'Whispers in the dark' [to już całkiem ode mnie, mało znane, ale ŚWIETNE. ;)].
 

anusiaj4

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Castlebar
Jeśli szukasz imprezowej papki, to wiesz, włącz radio, usłyszysz tego dużo. ;)
Przykładowo Katy Perry, Underdog Project, Britney Spears [chociaż do niej nic nie mam ;)], Rihanna, jakieś disco polo...

A jeśli szukasz fajnych, energetycznych piosenek, to hmm... na początek może McFly? Np. '5 colours in her hair' [kiedyś to był hit... ^^], 'I've got you', 'I wanna hold you', czy trochę wolniejsze typu 'She falls asleep (1, 2)' lub 'The heart never lies'. Później spróbuj Nickelback - "How do you remind me' [bardzo znane], a na koniec Skillet - 'Whispers in the dark' [to już całkiem ode mnie, mało znane, ale ŚWIETNE. ;)].


rowniez dzieki ;)
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Aaa, zapomniałam - mocne i na imprezę też dobre: Infernal - "I won't be cryin' "
 

chorrendalna_

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2007
Posty
503
Punkty reakcji
0
Wiek
15
Miasto
k-ce
Hmm... ostatnio zobaczyłam, że moja kumpela ma opis na gg: "a ja śpiewam i tańczę i jem pomarańcze" - gdzieś mi to w gło0wie świta ale nie mogę sobie przypomnieć - czy ktoś mi może pomóc?


to jest AKURAT - pomarańcze.

nie wiem czy ktoś już na to odpowiedział czy nie, bo nie chciało mi się sprawdzać. ; )
 

glazunio2

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ponawiam swoja prosbe..
Jesli ktos zna ta piosenke to prosze o podanie wykonawcy i tytulu...
Plisss..

Szukam piosenki. PILNE Prosze o mozliwie jak najszybsza odpowiedz..

Otoz jest to jakas piosenka klubowa. Nie wiem dokladnie czy to trance, techno czy hause.
Jakis gosciu spiewa tam ze dwa razy cos podobnego do "siki siki siki". Leci bicik, nagle glos mowi "WOW" i znowy pojawia sie fajna muzyczka. Wiem ze moze to niewiele mozi ale prosze was serdecznie o pomoc....


Z gory dzieki

Serdecznie was prosze

Najlepiej napiszcie na PW albo na gg://3626955
 

rockgirl9045

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2007
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Potrzebuję tytuły piosenek nadających się na sylwestra. Nasza ekipa raczej słucha rocka, ale szukamy też czegoś jak np. Boney M- Babilon czy Chumbawamba- Tubthumping albo Liquido- Narcotic. Może być też oczywiście jakiś rock'n'roll.

Bardzo prosze o pomoc i podawanie tytułów fajnych piosenek na sylwestra.

Z góry dziękuję.
 

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
Elvis Presley - Hound dog, Jailhouse rock
The Beatles - Twist and Shout
Bill Haley - Rock around the clock

poza tym to polecam też stronę, podobno w najbliższym czasie mają pojawić się też nowe składanki bo strona nowa jest.
 
Do góry