wilqlak

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Szukam piosenki która często leciała w radiu w wakacje ma początek tak jak "baby when the lights go out" tylko ze potem wchodzi pianino i piosenka jest bez śpiewu kojarzy ktoś? ps.przeszukiwałem strony radia eska i planety fm nie znalazłem... :(
mickey jacob- children 2008
 

wielkopolan

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Szukam piosenki na podstawie utwpru O-Zone - Dragostea din tei. Słyszałem wersję w której refren wykonywała kobieta. Tempo było troche wolniejsze niz w oryginale. Zwrotka natomiast była rapowana przez jakiegos faceta.
Bede bardzo wdzieczny jesli ktos mi powie jaki jest tytul :)
 

gagatek461

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
98
Punkty reakcji
0
Mógłby mi ktoś pomoc. Pilnie szukam tytulu tej o to piosenki: http://pl.youtube.com/watch?v=vkw9ehepgb0
Z góry ślicznie dziękuję!


Elvis Presley- "All my always on my mind"

Szukam piosenki na podstawie utwpru O-Zone - Dragostea din tei. Słyszałem wersję w której refren wykonywała kobieta. Tempo było troche wolniejsze niz w oryginale. Zwrotka natomiast była rapowana przez jakiegos faceta.
Bede bardzo wdzieczny jesli ktos mi powie jaki jest tytul :)


a może: Haiducii - Dragostea din tei???
 
K

kened88

Guest
Lisa Gerard & Harry Gregson-Williams - The End (Creasy dies)(Man on Fire Soundtrack)(1)
Skoro nie wiesz co to za kawałek to pewnie nie ogladałes filmu Człowiek w ogniu a szkoda,polecam
Proponowałbym sciagniecie całego soundtracka Man on fire ^^ mozna odlecieć
 

mmm4

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
witam..... niedawno temu uslyszalem na radiu eska bardzo fajną piosenkę... nie wiem czy jest z tych starszych czy moze z nowszych.... slyszalem ja tylko raz.... moim zdaniem glos wykonawcy jest zblizony do simple plan, linkin park lub 30 seconds to mars lub jescze cos innego... najpiew jest tak jakby z cicha kilka słow a pozniej glosniej : you domination o ile dobrze uslyszalem tak mi sie wydaje.... wiem ze to strasznie malo ale tylko tyle zapmiatalem ;/ bardzo prosze o jakas pomoc
 

behemokotyl

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Witam, szukam takiej piosenki a właściwie muzyki. Od czasu do czasu leci w radiu na rmf fm albo radio zet. To jest muzyka bo tam chyba nikt nie spiewa, no chyba że bardzo mało, to jest cos w stylu Manieczki, taka jakby elektroniczna muzyka, nie wiem, taki dźwięk coś na kształt
"Tytyryry-Ry Ty-Ty tyryry-Ry".
Niestety nie znam ani nazwy tej muzyki ani autora/autorów (no jakbym znał to bym tu nie pisał ;p) czy jest w stanie ktoś mi pomóc?
 

wilqlak

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Witam, szukam takiej piosenki a właściwie muzyki. Od czasu do czasu leci w radiu na rmf fm albo radio zet. To jest muzyka bo tam chyba nikt nie spiewa, no chyba że bardzo mało, to jest cos w stylu Manieczki, taka jakby elektroniczna muzyka, nie wiem, taki dźwięk coś na kształt
"Tytyryry-Ry Ty-Ty tyryry-Ry".
Niestety nie znam ani nazwy tej muzyki ani autora/autorów (no jakbym znał to bym tu nie pisał ;p) czy jest w stanie ktoś mi pomóc?

może Eric Prydz - Pijano
 

mmm4

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
witam ponownie.... i ponownie wnoszę moją prosbę.... juz od prawie tygodnia siedze na esce i na eska.pl i ani nie puszczaja ani na stronie nic nie znalazlem ;/ ludzie pomozcie ;/
 

ratujciepomocy

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
,,nie rób tego czego byś żałował, nie jesteś kimś wybitnym, kto by tobą się przejmował, wychwalając siebie popatrz czasem w lustro, ty tego nie dostrzegasz, ja błędów widzę mnóstwo. :cenzura:isz o szacunku, teraz znajdź go w sobie..." - proszę pomóżcie... Ne wiem, jaka to piosenka a bardzo mi zależy, żeby ją znaleźć... Jeśłi znacie tytuł, albo czyja jest albo cokolwiek to piszcie na donotrunaway@wp.pl. Plisss.
 
Do góry