Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Erwre raczej nikt Ci nie pomoże- za mało informacji, ale nie trać wiary ;)

Zna ktoś tytuł nowej piosenki Iglesiasa? On coś tam śpiewa Dj coś tam, a w teledysku (chyba) stoi przed czymś co świeci (jakaś taka ściana).

I jeszcze jedno do Erwre:
Kojarzy mi się to z piosenką Avril Lavigne- stała na samochodzie, ale raczej to nie to.
 

Kopciuszek

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2008
Posty
221
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Death Land
czesc szukam piosenki, o ktorej wiem tylko tyle, ze rodzaj to hip hop , a opowiadała ona o chłopaku, ktory oddał swoje serce dla swojej chorej dziewczyny... proszę o pomoc :(
 

zdenek_kz

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Hej! Poszukuję tytułu piosenki. Niestety nie znam wykonawcy, tylko mniej więcej pamiętam teledysk. Kiedyś dość często leciało to na MTV. Śpiewa chłopak w okularach, w stroju (chyba gimnastycznym) zielono-żółtym. Pod koniec (na jakiejś imprezie) całuje się z dziewczyną (chyba tak samo ubraną jak on). Piosenka z początku jest wolna, ale w refrenie dość szybka. Pierwsze słowa zwrotki to chyba "I like your smile..." Proszę o odpowiedź! Z góry dziękuję!
 

Mquc

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Hmmmm link nie działa ale domyślam się, że chodzi Ci o "Slezas - Rycka" albo o remix tego utworu ;)
Obie wersje tego utworu są suuper :D
Nie wiem może któryś z tych utworów Ci się spodoba:
- Fristajlo rmx
- Funny Bear - I Am A Funny Bear
- Orbita - Call Me Misha
- Tenacious D (ten zespół ma śmieszne piosenki)
- Kopruch - Nie musisz
 

marhwa

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
bb
No dokładnie chodziło mi o remix Rycki :p strasznie podoba mi się ta piosenka, właściwie to mnie śmieszy i dlatego ja lubię :)
Mquc dzięki za piosenki, może znacie jeszcze coś podobnego?
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Hej! Poszukuję tytułu piosenki. Niestety nie znam wykonawcy, tylko mniej więcej pamiętam teledysk. Kiedyś dość często leciało to na MTV. Śpiewa chłopak w okularach, w stroju (chyba gimnastycznym) zielono-żółtym. Pod koniec (na jakiejś imprezie) całuje się z dziewczyną (chyba tak samo ubraną jak on). Piosenka z początku jest wolna, ale w refrenie dość szybka. Pierwsze słowa zwrotki to chyba "I like your smile..." Proszę o odpowiedź! Z góry dziękuję!

http://extasyy.wrzuta.pl/audio/vddODk14ua/...re_in_your_arms

Hellogoodbye- Here in your arms
A zaczyna się tak: I like where we are
 

lena446

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
witam, szukam piosenki która często na mcm jakieś trzy lata temu. śpiewana przez śliczną dziewczynę w długich ciemno blond włosach, w starym pomieszczeniu, grała na fortepianie, z tego co pamiętam zaczęła lać się woda z góry - podobnie jak w 'bleeding love' leony l. Piosenka raczej wolna, ale taka z emocjami :) wiem, że niewiele szczegółów, ale może komuś też się kiedyś spodobała i będzie pamiętał :D :)
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Często leci na vivie reklama radia eska. I jest tam taki urywek teledysku i jakiś facet śpiewa: "pam pam pam para ram pam pam" Cosik takiego :] Kojarzy mi sie z Ricky Martinem. Ktoś wie jaki jest tytuł?
 

arsene17

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
175
Punkty reakcji
2
szukam tytulu piosenki w ktorej spiewa kobieta na poczatku "I wanna kiss you" lub "I wanna the kiss" i leci melodia z fortepianu.czesto jest puszczana w radiu ta piosenka.Bardzo prosze o pomoc.
 
Do góry