Szukam piosenki

szybki_rumcajs

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
172
Punkty reakcji
0
To nie jest żaden Indiana Jones tylko utwór znany pod nazwą O Fortuna...

O Fortuna - poemat ze zbioru Carmina Burana, kolekcji łacińskich poematów napisanych w XIII w. Tytułowa Fortuna jest boginią szczęścia w rzymskiej mitologii. Niemiecki kompozytor Carl Orff wybrał z dzieła 24 poematy i napisał do nich muzykę między 1935 i 1936. "O Fortuna" jest jednym z najsłynniejszych fragmentów kompozycji, otwiera i zamyka cykl utwrów Orffa.
 

OceanBoulevard

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja trochę z innej beczki, mógłby ktoś polecić stronki, z której można ściągać nutki w dobrej jakości. Z góry dzięki.
 

Marcelkaaa

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam wieeeeeklą prośbe. Słyszałam dzisiaj w Rmf maxxx piosenke Tiesta, która motywem była bardzo zbliżona do He's a pirate. Nie ktoś może co to za nuta???
 

abletolove

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Bytom
Szukam już dosyć starej piosenki. Przeszukałam całe google i nic nie znalazłam. Piosenkę śpiewa kobieta, tekst prawdopodobnie- all i need, all i need, all i need for loving (??)
Bardzo proszę o szybką pomoc. Pozdrawiam ;)
 

=dObRa=

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
Miasto
Żary/Wrocław
HEy :) Bardzo potrzebuję Waszej pomocy!

Poszukuję kawalka, w którym jedyne użyte slowo to PUSH. To nie jest Push push push Thomasa. Ten utworek jest taki no troche stary, moze ok 1996. Pamietam jeszcze, że calość kończy się slowem PUSH. Po prostu tak konczy sie ten utworek. Przeszukalam juz cale google i nic...:/

Pomóżcie proszę :)
 

Adam1609

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2006
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Janów Lubelski
I nic a nic więcej słów nie ma? Bo jak na razie pasuje mi tu tylko Salt'N'Pepa - "Push It", być może że to ten kawałeczek tylko chodzi jeszcze o konkretny remix w którym więcej wokalu nie ma;) Ale w oryginale powstało to już ponad 10 lat temu ;)
 

Leexo

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Pomorze
Szukam nagrania z Viva Beach Party 2005 29.07.2005 dj Hazel ;dd nagranie jedno z ostatnich z 50 minuty +/-.

Slowa ktore wylapuje to ,,You took me out of the wilderness...||You give me love give me love ,You're all that I need'',cos w te lotki :D

Wokal kobiecy.
 

FiflaQ

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Siema!!
Słyszałem ostatnio na vivie piosenkę tylko za bardzo nie wiem jak leciała ani nie znam słów ale może ktoś skojarzy po teledysku... Piosenka Techno w teledysku przedstawione jest jakieś dziecko z sankami które chodzi po jakimś lesie...

Z góry dzięki!! ;)
 
Do góry