Szukam piosenki

Ajkiorka

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2008
Posty
588
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Podkarpacie :P
Ok, no to z mojego się raczej nie skapniesz, co to za piosenka, ale możesz spróbować. Wiem,że jest to stare, śpiewane chyba przez jakąś grupę chłopaków.
How could we sleep (...) world is burning(albo turning)
(...)
The time has come to say goodbye
I to by było na tyle.
Brat mi mówił, że to stare i że w teledysku jakieś dzieci szły do maszyny, albo ona je wciągała i zabijała.
 

bogacz

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Sosnowiec
Piosenke usłyszałem w Spiż'u w Katowicach mam nadzieje ze ktos wie co to za nuta. W trakcie leci nutka z "The Fast And The Furious (Tokyo Drift) Soundtrack - 01 - teriyaki boyz - tokyo drift (fast and furious)" ten poczatek to super wejscie nie wiem nic wiecej bo sluchu muzycznego nie mam. Wie ktos co to za kawałek. Pomocy !
 

iii

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
sciagnij ja sobie z youtuba za pomoca programu YouTube downloader :)
prosty progr :)
 

Rocko

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
34
wie ktos moze jak nazywa sie tytul i wykonawca utworu w ktorym podklad muzyczny to muzyka safri duo z aligdy (played a live) ale zremixowane i babka spiewa w tle? z gory dzieki :)
 

adinho16

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
541
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
z tamtąd
Szukam: Tek Nek feat. Catherine - Taurine oraz ponawiam prośbe o Luca Antolini- In the name of God
 

Monika2100

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Mam pytanie szukam piosenki ale nie znam jej tytulu jest to remix wiec moze zanuce ;) tydydydydydy dydy dydy tydydydydydydy dy dy nuci ja dziewczyna uslyszalam ja w radiu ale nie kojarze tytulu bede wdzieczna za kazda pomoc ;) :papa:
 

Furyan

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam! Szukam kawałka już od bardzo długiego czasu :( Jest to kawałek z Viva Beach Party 2005 , ściągałem praktycznie wszystkie sety wykonawców i nie znalazłem tego czego szukam. Posiadam film z tej imprezy i dlatego zgrałem ten kawałek na format mp3. poniżej link:
mp3.mp3

Proszę was o pomoc w identyfikacji tego kawałka. Pozdrawiam i dzięki
 

Devils

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2007
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódzkie
Bardzo prosze o pomoc szukam piosenki w ktorej kobita spiewa po Francusku a refren to PI PI PI PI PI PI cos takiego.. ona też zaduzo nie spiewa ale coż;) moge prosic o pomoc?
 

AlterEgo

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2006
Posty
119
Punkty reakcji
0
Christiaan Kouijzer - You Think Your So Clever nie mogę tego znaleść:/ Z góry dziękuję za odp.
 
Do góry