Szukam oferty na wakacje!

D

Dobrawa

Guest
Zmotywowałaś mnie żeby zajrzeć i faktycznie jest że codziennie nowe oferty. Teraz jakaś promocja "I...TAKI HIT!" ale o północy się kończy. Szkoda ze tak późno zobaczyłam. Zacznę wchodzić częsciej bo czas już coś pomyślec.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Wszystko zależy od terminu. Ciekawe i tanie połączenia można wyszukać na stronie Itaki.
 
B

blondyneczka83

Guest
Itaka, Tui, Neckermann - sprawdzone, bezpieczne, wiarygodne, cieszące się niesłabnącą popularnością i zainteresowaniem. Wszystko zawsze jest dopięte na ostatni guzik, wpadki zdarzają się niezwykle rzadko. Ja osobiście polecam.

Jak ktoś zna bardzo dobrze język i nie chce plaszczyć tyłka na plaży polecam wyjazd ze znajomymi bez biura podróży :)
 

blackgrzywa

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
Z doświadczenia, jeśli choć trochę zna się angielski można samemu zorganizować sobie wakacje taniej niż w biurze podróży :) Tanie linie lotnicze, hotel na booking.com + wycieczki od lokalnych biur podróży - taki pobyt jest spokojnie do ogarnięcia. Chyba, że myślimy raczej o wycieczce objazdowej np do Włoch - wtedy lepiej kupić zorganizowaną wycieczkę. Z destynacji zdecydowanie polecam Maltę - cudowna pogoda, wspaniali ludzie, dużo do zwiedzania i wszystko blisko :)
 
K

Klimek_H

Guest
Polecam sprawdzić wakacyjną ofertę Hotelu Klimek w Muszynie, zwłaszcza, jeśli planujecie urlop w Polsce i z rodziną :)
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
Ja polecam zajrzeć sobie na jakąś porównywarkę (np. suncenter.pl) i sprawdzić różnicę jak niektóre wycieczki w to samo miejsce różnią się cenowo. Można sobie znaleźć najtańszą ofertę
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
moccacino napisał:
Ja też nie mogę się doczekać słonka, plaży i ciepełka. Ajjjj.... Mam ochotę się wygrzać więc zdecydowanie z dala od polskiego morza ;p Mam ochotę na takie wczasy http://www.ok-tours.com.pl/katalog/12.pdfz wielkim basenem w super hotelu, oo taaak! Wygląda to dla mnie bombowo. Chcę takie wczasy! Niech już będą wakacje!
Link który podałaś/eś nie działa.


plasticnic napisał:
ja tam przeciwko wycieczce do Egiptu nic nie mam
smile.gif
Nawet sama sie w tym roku nad tym zastanawiam. Moja koleżanka była dwa lata temu na takich wakacjach i bardzo sobie chwaliła ten wyjazd. Sprawdzam teraz oferty, które dostępne są w internecie - na allinclusive.com.pl jest mnóstwo takich właśnie ofert i jak dla mnie najatrakcyjniejsze to właśnie Egipt, ewentualnie Tunezja. Nie mogę się już lata doczekać
mruga.gif
Egipt jest ciekawym miejscem do zwiedzania. Ciepło, komfort zwiedzania oraz można poznać masę ciekawych ludzi - polaków - jest ich tam masa. Ba, może ktoś nawet zapozna tam miłość swojego życia?


Dorka123 napisał:
Masz racje, wakacje w Polsce są często droższe niż za granicą, a na pogodę nie można liczyć... co do tanich ofert zagranicznych to widziałam nawet poniżej 1000 zł, również w Itace, tygodniowe wakacje w Bułgarii
Ciekawy jestem co to za biuro podróży, które oferuje poniżej 1000 zł tygodniowe wakacje w Bułgarii, mógłbym zobaczyć? Zazwyczaj wycieczki wiążą się nie tylko z kosztem wpisanym w biuro, wiadomo, że ze sobą musimy zabrać jeszcze troszkę pieniędzy na wakacje i odpowiedno się przygotować, dokupić jakieś rzeczy, więc koszta się zwiększają i na bank nie należy sugerować się cenami wpisowymi. Zwłaszcza, jak biuro jest szemrane, a takich masa.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
wakacje, to nie oznacza wycieczki, ale także wczasy, a te często są tańsze.
Faktycznie w zeszłym roku widziałem wycieczki min. do Bułgarii poniżej 1000zł w Last Minute. Teraz z ciekawości zajrzałem i na razie najtaniej są za coś ok. 1200zł, ale jak ktoś ma nerwy, to pewnie pojawią się i tańsze oferty.
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
332
Punkty reakcji
3
Te 1200 to last minute czy normalna oferta? Jaki kraj? Marzą mi się Kanary...
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Last minute nie brak fajnych ofert, bo widziałam z Itaką nawet Maderę za 1500 teraz. Obecnie dużo taniej to wychodzi niż wakacje w Polsce.
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
332
Punkty reakcji
3
za 1100 akurat dzisiaj u nich last minute na Madere :)
 

chica_o

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2013
Posty
122
Punkty reakcji
7
Moi mili, mam nieplanowany urlop, a widzę, że "oblatani" w okazjach jesteście. :)
Co polecacie, niedrogo, dla dwóch osób i może być cieplutko, a na pewno musi być pięknie.
Najlepiej sprawdzone biuro, bo nie mam czasu na planowanie, a urlop od drugiego tygodnia marca. :)
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
samba_mamba napisał:
Serio? A kojarzysz termin albo hotel? Jestem zainteresowana. :)
Jest na stronie wszystko. Nie chce wrzucać linku, bo jestem nowa i chyba mi nie wolno. Ale jak wpiszesz w google Itaka Madera to od razu wyskoczą Ci last minute w tych kierunkach ;)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Ale ja nie pytałam o link Caraoka. :) Przecież to nie problem sobie namierzyć po nazwie hotelu.

chica_o nie piszesz nic w jakiej kwocie chcesz się zmieścić, więc trochę ciężko polecać. Jak się dobrze rozejrzysz, to na takiej choćby itace znajdziesz egzotyczne kierunki w cenie ekskluzywnej Grecji czy Teneryfy, więc... kwestia wyboru. :) A jak ma być tanio, to po prostu przeglądaj lasty, tam zawsze coś złowisz tak do 1600 pln, osobiście w marcu raczej bym stawiała na Kanary, bo tam w tym czasie jest ciepło i nie doskwiera jeszcze upał. :)
 

chica_o

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2013
Posty
122
Punkty reakcji
7
No i urlop przesunięty, dobrze, że nie zdążyłam niczego zarezerwować...
Ciekawe kiedy uda mi się wyrwać, no ale popatrzyłam na ciekawe oferty. Rzeczywiście last minute jak mrówek, co mnie cieszy.
Wypatrzyłam na Itace Wyspy Kanaryjskie na 8 dni za 1700 zł. Jak już dogram wszystkie terminy, będę wiedziała, kiedy mogę się wyrwać.
A tak w temacie biura, to był ktoś z nimi? Wszystko było ok?
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
Ja w tamtym roku znalazłam tanią ofertę na mniej znanej wyszukiwarce suncenter ale byłam bardzo zadowolona. Warunki były świetne a i cena chyba ma każdą kieszeń. Także wakacje w Grecji miałam bardzo udane :)
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
samba_mamba napisał:
Ale ja nie pytałam o link Caraoka. :) Przecież to nie problem sobie namierzyć po nazwie hotelu.
Ta oferta o której pisałam dotyczyła hotelu Dom Pedro Garajau Apartment & Nature. Na stronie Itaki to jedna z pierwszych ofert jaka się pojawia przy wrzuceniu w szukajkę. Ostatnio moi znajomi lecieli last minute i zachwyceni byli hotelem Eden Mar Suites.
 

Halinka79

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2017
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
Sielpia Wielka
Popatrzcie sobie na wakacyjne oferty Włoch. Można wyszukać naprawdę fajne i niedrogie oferty na booking.com Jedno jest pewne. Wybierając się na wakacje na południe Europy słoneczną pogodę mamy gwarantowaną.
 

Lord_Voldemort

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2017
Posty
25
Punkty reakcji
1
Ja się zastanawiałem jakiś czas temu nad Kołobrzegiem. Lubię jeździć nad morze i się trochę popluskać i ogólnie zregenerować :D noclegi jak widać nie są jakieś masakrycznie drogie
https://www.noclegowo.pl/noclegi/kolobrzeg/
I ogólnie polecam na własną rękę jechać, bo wychodzi zawsze taniej :D
 
Do góry