Szukam oferty na wakacje!

MarCie

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wejdź i zobacz! Mnóstwo ofert noclegowych i innych atrakcji. Klubu, restauracje, pomysły na czas wolny :)http://go2sleep.eu/Wszystko w jednym miejscu. Nie mam już problemu z pomysłem na nudę w Krakowie :)
 

Sudecon

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Fajny pomysł na wakacje to wcale nie taka prosta sprawa. Trzeba sobie zadać kilka pytań i dopasować wyjazd do swoich oczekiwań. Nie warto wyjeżdzać pod wpływem impulsu, o wiele lepiej jest przeglądać regularnie oferty biur. Ja korzystam ze strony takiej jak allinclusive.com.pl, bo tam mam do wyboru do koloru ofert z najlepszych biur w naszym kraju.
 
D

Dorka123

Guest
Taka ciekawostka dla tych, którzy obawiają się podróży z biurem, bankructwa itd: https://www.facebook.com/notes/itaka/najwy%C5%BCsza-gwarancja-bezpiecznych-wakacji/170446199688551
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Taka ciekawostka dla tych, którzy obawiają się podróży z biurem, bankructwa itd: https://www.facebook.com/notes/itaka/najwy%C5%BCsza-gwarancja-bezpiecznych-wakacji/170446199688551
oooooooo :)
widzisz to nie pogadasz. Sprytnie żeś to wypatrzyła, ostatnio brałam udział w konkursie u nich i nie widziałam tego.
 

jac_plac

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Hej jesli aktualne to ja polecam Ci Krym. Coś naprawdę fascynującego. Byłem, widziałem i nie żaluję. Poszukaj w necie ofert a jak chcesz to zajrzyj na wadi.pl moze Ci sie przyda. :papa:
Hej! Wakacje w pełni, a ja jeszcze nigdzie nie byłam. Mało tego, nie mam pomysłu gdzie mogłabym pojechać. Marzy mi się Egipt - zawsze chciałam nauczyć się nurkować i zobaczyć Sfinksa! Gdzie powinnam szukać wycieczek? czy biura mają jakieś katalogi on line z których można wybrać coś ciekawego? Interesowałby mnie jakiś tańszy wyjazd, dla dwóch osób, na dwa tygodnie. Znajomi, których pytałam polecają mi tui,Alfastar i triadę. Nie wiem co wybrać, tak jak mówię, nie bardzo się orientuję. Może ktoś był w tym roku albo wcześniej na fajnych wczasach, które zapadły mu w pamięci?
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
wycieczka po Polsce też może być ciekawą opcją, ale szkoda że wakacje studenckie już się skończyły.
 
D

Dorka123

Guest
zawsze zostają weekendy ;) można np wybrać na rejs promem lub weekendową wycieczke :) http://www.unityline.pl/oferta/oferta_dla_ciebie/rejsy_weekendowe
 
L

libelule

Guest
Grecja teraz bardzo dobrze stoi, od ofert się aż roi w calkiem niezłych cenach: http://www.itaka.pl/wczasy/grecja/kreta/hotel_panorama_1947.php?
 

Kukła

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2011
Posty
37
Punkty reakcji
0
jeśli szukasz jakiś pomysłów na wycieczke to polecam ci zajrzeć na taki portal nextur.pl i masz masz gotowe scenariusze wycieczek, pomysły gdzie mozna spędzić czas, wyznaczanie trasu jak wskażesz co chcesz zwiedzić, no i od razu kosztorys takiej wyprawy i możlwość zarezerwowania noclegu
 
L

libelule

Guest
mi się jednak Grecja dużo lepiej kojarzy, kultura jest mi dużo bliższa... w ogóle to marzy mi się rejs na Morzu Egejskim, własnym jachtem :) ale to najpierw patent sternika jachtowego, a potem morskiego sternika jachtowego... ale to się kiedyś zrobi :) a póki co z Itaką do Grecji też bardzo dobra opcja, taki mały rekonesans :D
 

deborah83

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Anjaa wejdź sobie na stronę www.funclub.pl. Ja z tym biurem podróży jeżdżę już od kilku lat i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Teraz czaję się na wakacje 2012, bo mają bardzo interesujące cenowo oferty. Szczególnie polecam Ci Grecję - Wyspę Thassos. Niesamowite widoki, piękna plaża oraz cieplutkie morze - istny raj na ziemi. Rok temu byłam w Chorwacji i były to niezapomniane wakacje.
 
L

libelule

Guest
ja chyba jednak Itaki bym się trzymała. Ważna jest opieka na lotnisku - to czy dane biuro ma tam swój oddział, żeby w razie problemów pojawił się ktoś od razu i wyjaśnił sytuację. Kumpela pracuje na lotnisku w Warszawie i mówi że z niektórymi biurami są cyrki, samolot się opóźnia, ludzie wariują i nikogo nie ma. Itaka ma tam swoich ludzi i raczej wszystko przebiega bezawaryjnie.
 
D

Dorka123

Guest
na stronach biur podróży zazwyczaj, staram się unikać pośredników, bo jak sądzę na czymś muszą zarabiać i ceny mają wyższe
 

deborah83

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
No ja zawsze balam sie rezerwowac wakacje przez strone. Zawsze wolalam isc osobiscie, zeby panie fachowo sie mna zajely i wszystko mi podoradzaly, ale podobnie jak Ty Dorka123 uwazam ze agencje skupiajace wiele biur zdzieraja duza prowizje - choc fakt maja ogromny wybor. Na strone Funclubu trafilam, bo kolezanka polecila ze spokojnie, nie ma sie czego obawiac, ze ona byla zadowolona. No i rzeczywiscie. Dlatego teraz kazde wakacje rezerwuje przez strone, obojetne z jakim biurem bym sie nie wybierala :)
 
L

libelule

Guest
na stronach biur podróży zazwyczaj, staram się unikać pośredników, bo jak sądzę na czymś muszą zarabiać i ceny mają wyższe
ja też, ale zgadzam się poniekąd z tym co pisze deborah83 - ale to tylko jeśli chodzi o te mniej rozpoznawalne marki, w życiu bym nie zaryzykowała wakacji przez stronę internetową firmy XYZ. Swoją drogą ostatnio Polski Bus nas wyrolował z biletem do Wawy, na stronie pojawił sie komunikat że nie udało się przeprowadzić transakcji, a z konta kasa zniknęła :/ całe szczęście po interwencji mailowej oddali bez problemu, ale po co takie nerwy? Na dłuższy wypad tylko z zaufanym biurem! Itakę znam więc nie boję się rezerwować przez stronę, ale z mniej znaną firmą to bym w ogóle nie ryzykowała.
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
na stronach biur podróży zazwyczaj, staram się unikać pośredników, bo jak sądzę na czymś muszą zarabiać i ceny mają wyższe

dokładnie tak samo jak z kupnem mieszkań :)
Teraz popularne są profile na fb, więc jak ktoś nie ma dostępu do katalogu, albo czasu na szukanie, warto po prostu podpytać, a tak siedzą kompetentne osoby które pomogą, podobnie jak już bezpośrednio w salonach biur :)
 
D

Dorka123

Guest
kupując przez www też można dopytać o szczegóły :) szczerze Wam powiem, ze mogłabym wszystko załatwiać przez internet... Zakupy poza bieżącymi, spożywczymi, robię w internecie, cały sprzęt w domu mam z sieci, sporo oszczędzam, a komforcie "podstawienia pod drzwi" nawet nie wspomnę ;) więc dlaczego niby miałabym szukać wakacji gdzie indziej ;)
 
Do góry