Szukam normalnej dziewczyny;)

limak2008

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2009
Posty
85
Punkty reakcji
0
Miasto
Daleko i blisko, wysoko i nisko...
Hej mam na imię Kamil, mam 18 lat i szukam koleżanki, przyjaciółki, dziewczyny(?)...
Jestem wysoki ok. 185cm. Niebieskooki blondyn:) Ponoć przystojny;) (ja się nie znam, bo to rzecz gustu;) ).
Spokojny, szarmancki, romantyczny, potrafiący zaskakiwać, nie pije alkoholu, palę papierosy (niestety), czasami egoista i zbyt nerwowy, nietypowe poczucie humoru.
Wypisałem wady bo nie ma co ukrywać niczego :)
Szukam dziewczyny w wieku: 16-18 lat. Normalnej- co to znaczy?- Nie szalonej nastolatki, nie zakompleksionej dziewuszki, po prostu musi być "ok";)
Wygląd nie ma znaczenia z dwoma wyjątkami:
-Nie może być wieloryb ;D
-Nie może być ruda (no chyba że jest naprawdę ładna to może próbować :p )

No więc to już chyba tyle;)
Zainteresowane pisać na priv:)

P.S. Dziewczyny z województwa małopolskiego bardzo mile widziane:)
 

fog7777

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Z wlasnego doswiadczenie powiem, ze rude sa najbardziej pociagajace :D Moze tylko na mnie tak dzialaja? Ale powiedzenie, ze sa wredne tez jest poniekad prawdziwe ;)
 

viviev

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ej, nie gadaj! Rudy fajny kolor! :D Zawsze chciałam się przefarbować, ale jakoś brakowało mi odwagi i bałam się, że nie będzie mi pasował. ;f
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Rude paskudne. No, farbowane jeszcze obleci, ale naturalne - ble. Bo rudy ma rude brwi i tych brwi nie widać. I rzęsy też ma jasne. I piegi.
 

Bubak

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2010
Posty
9
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
BB
Rudy... bardzo ciekawy kolor:)
Prawdą jest, że mało kobiet ma taki naturalny kolor włosów... a jeśli mają - powinny się cieszyć. Są nieliczne...
 

rybka91

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
21
Punkty reakcji
1
mnie też rudy się bardzo podoba, sama chciałabym mieć taki kolorek jednak matka natura nie obdarzyła mnie nim :(
ale do rzeczy chciałam zapytać skąd dokładniej jesteś (miasto) bo ja z małopolski właśnie :p
 

rybka91

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
21
Punkty reakcji
1
niestety nie wiem gdzie to, ale wujek google wie wszystko :D
 
Do góry