Szukam/nie szukam - coś innego ;)

erpatre

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rybnik
Witam ;)

Nie chcę aby to był kolejny temat typu "szukam dziewczyny". Samo szukam już jest złym określeniem... Raczej z wielką chęcią poznam ciekawą osobę płci przeciwnej/przedziwnej, z którą mógłbym dzielić poglądy, chwile, dyskutować i wreszcie wzajemnie się wspierać. Kto wie, może i więcej...

Tyle słowem wstępu...

Jestem 22-letnim studentem z Rybnika (kierunek i miejsce studiów ujawnię w rozmowie ;P) Interesuję się: medycyną, historią, filozofią, komputerami, filmami, religiami, muzyką, psychologią, fantastyką, językami, obcymi kulturami i nie tylko... Oczywiście jak każdy mam swoje wady i zalety, ale o nich później w czasie rozmowy :) Nikt w końcu nie jest ideałem :) Niemniej jednak staram się żyć z pozytywną energią i patrzeć pozytywnie na świat (z pewną dozą sceptycyzmu...). Nie przejmuję się przesadnie tym co inni powiedzą.

Szczerze mówiąc nie żywię nadziei, że kogoś znajdę przez internet (choć raz udało mi się, co poskutkowało długotrwałym związkiem), tym bardziej tutaj. Niemniej jednak, robię sobie mały eksperyment i byłoby miłym zaskoczeniem gdyby jednak udałoby się odnaleźć kogoś...
 

sharah150807

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2010
Posty
114
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Kraków, Śląsk
Człowiek nie powinien być nazbyt skromny ponieważ zostanie niezauważony ;). Ja nigdy nie mówiłam, ze jestem skromna! A co do tego, mam do siebie dystans i lubię krople ironii, lecz trzeba czasu aby to zauważyć ;). Pozdrawiam
 

erpatre

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rybnik
Na siłę nie :) Ale w życiu też trzeba czasami dążyć do doskonałości ;] Nie chodzi może o jej osiągnięcie, ale o chęć bycia lepszym z dnia na dzień, zarówno jako osoba jak i to czym się zajmujemy i co robimy w życiu :)
 

sharah150807

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2010
Posty
114
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Kraków, Śląsk
Oczywiście co do siebie, jestem za. Stawanie się coraz lepszym, lepszym w czymś i lepszym od kogoś(niestety taka nutka rywalizacji jest potrzebna) chodzi mi o to jednak żeby porównywać się z lepszymi (nie ze słabszymi) i w ten sposób dążyć do doskonałości... nie jest złe ;)
 

erpatre

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rybnik
Byleby przy tym nie dopuścić do zawiści... Bo jak wiemy, jest ona bardzo wyniszczająca ;) Co innego nutka zazdrości (takiej zdrowej), ona zaś pomaga siebie zmobilizować do większego działania ;)
 

sharah150807

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2010
Posty
114
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Kraków, Śląsk
Ale nikt tu nie mówi o jakiejś ostrej rywalizacji, dochodzeniu do czegoś po trupach! ;) Bo to odnosimy tylko do siebie widzimy, że ktoś jest od nas w czymś lepszy, więc starajmy się mu dorównać, bez znaczenia czy ta osoba się o tym dowie, że jesteśmy lepsi, czy nie ;) Ooo Ja zazdrości w ogóle nie lubię :)
 
Do góry