szukam MG do sesji

Status
Zamknięty.

Warrior

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
cibóż xD
więc oto moja karta postaci

Imię: - Warrior
Rasa: pół elf
Klasa: wojownik
Cechy zewnętrzne: - blond włosy , srebrne włosy , ubrany w długiej zielonej szacie i niebieskich butach, dwie blizny w okolicach lewego oka
Cechy charakteru: - spokojny i opakowany , olewa innych i sam uważa że da radę , pewny siebie
Historia: Jako mały wsadzono do niego demona przez co ma dwie blizny w okolicach lewego oka.Wtedy rodzice wmawiali go że musi kochać tylko siebie a nie ich. Tylko wujek dawał mu żyć normalnie lecz pewnej nocy kiedy siedział myśląc po co żyje wujek przebrany atakuje go lecz zostaje zabity przez demona w ciele Warriora.Wtedy Warrior przestaje być normalnym chłopakiem i dowiaduje się o mocy demona z której potrafi korzystać.Jest maszyną do zabijania lecz z innymi bojownikami (innymi graczami tej sesji ) sie uspokaja i żyje z nimi
Umiejętności: Dzięki mocy demona jego ciosy są wzmacniane i potrafi włączać aure przez którą nic sie nie przebije, otwieranie zamków i ogólnie wszystko ze złodziejstwa, pozbawianie świadomości przeciwnika , korzystanie z mocy demona do różnych celów ,
Ekwipunek: Miecz ognsitych demonów , zbroja płytowa demonów , zielona szata , czerwona opaska , 7 eliksirów leczenia i 5 do odzyskania siły , zręczności etc . lina , , hełm rogatych demonów , pieniądze (ty decydujesz ile )
Magia: nie jest magiem , no ale ta aura co opisywałem i umiejętność korzystania z mocy demona ( xD)
GG: eeee.. no niech będzie 419748

na jej podstawie szukam jeszcze 2 graczy


i poszukuje MG który tą sesję poprowadzi ^.^
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
o_O Draken, mój drogi czyżbyś napisał scenariusz dla siebie i kogoś i chciał żeby jeszcze jakaś biedna naiwna 3 osoba to poprowadziła?
I dlaczego Twoja postać jest równocześnie blondynem i ma srebrne włosy?
Nie chcę Cię straszyć, ale pomysł na takie rozwiązanie sprawy uważam za nie udany :p No nic.. Może się mylę pożyjemy zobaczymy. I zobaczymy co na to moderator powie :D
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
A co ja mam na to powiedzieć? Temat jak najbardziej poprawny w poprawnym dziale (treści nie komentuję). Ja zapowiedziałem już, że z warriorem nie chcę i grac nie będę. Ale jeśli znajdzie się ktoś, kto owszem, poprowadzi mu sesję to czemu nie? Niech sobie gra. Mi to przeszkadzać nie będzie, a fajnie byłoby, gdyby ruszyła jakaś sesja oprócz "Władcy..".
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Warior, ja Ci sesje zrobie! Ale obawiam się, że DaMi by nas zbanował już po kilku postach wprowadzenia :D

Edit, po przeczytaniu tej karty muszę przyznać Draken, że pobiłeś wszelkie rekordy :D Czuje się ambiwalentnie.
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
DaMi tak wiem ja jestem czepialska, ale podsuwając taką kartę postaci Warrior od razu ma jakiś określony system na myśli (chyba) o którym nie wspomniał. :p
Buu właśnie o ten komentarz mi chodziło ;)

Zrobię paskudny OT, no może nie OT taki ½ OT :p Mój “talizman” (sesja) zginął śmiercią tragiczną (nie wiem gdzie są gracze o_O aż tak źle prowadzę?!) Więc mogę zrobić jeszcze raz rekrutacje. W sumie rys scenariusza mam..
 

Guminio

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2005
Posty
232
Punkty reakcji
0
WooHoo!
Cień zagłady powoli nasuwa się na dział...
Zaszalałeś Warriorze/Drakenie aż korci aby zagrać z Tobą sesje...
 

Warrior

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
cibóż xD
OMG....

dajcie mi nooby spokój

ciągle komentujecie wszystko co napiszę , i po kij macie frajdę dzieci neo ?
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Warrior, to mi się nasuwa na obrażanie użytkowników, raport do DaMiego wędruje :].
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Po kolei:

DaMi tak wiem ja jestem czepialska, ale podsuwając taką kartę postaci Warrior od razu ma jakiś określony system na myśli (chyba) o którym nie wspomniał. :p

Ten jego "system" to mi bardzo Tibię przypomina (zwłaszcza jak się ten ekwipunek zobaczy). Ktoś tu coś pisał o dzieciach neo? :D

Mój “talizman” (sesja) zginął śmiercią tragiczną (nie wiem gdzie są gracze o_O aż tak źle prowadzę?!) Więc mogę zrobić jeszcze raz rekrutacje. W sumie rys scenariusza mam..

No to na co czekasz? Sam mógłbym z Tobą zagrać - czasu na rpg mam aż nadto teraz po maturach :D.

Warrior, to mi się nasuwa na obrażanie użytkowników, raport do DaMiego wędruje :].

Dziękuję. Haha, wyzywanie nas od noobów i dzieci neo w ustach Drakena jakoś tak... niepoważnie brzmi, nieprawdaż? 20% do przodu, Draken :/.
 
Status
Zamknięty.
Do góry