Szukam męża...

Status
Zamknięty.

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
To, że posty są w temacie, nie oznacza, że możecie nabijać / pisać jak na gg. Jeśli tego nie rozumiesz, to możesz spodziewać się warna.
 

Nanami

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Dreams about Tokio
Jaki temat zbity. Szukać męża na forum, porażka <_<
Aż tak ci idzie źle w nawiązywaniu znajomości na zewnątrz?.
To wejdź sobie na czata, ale nie liczę że znajdziesz idealnego.

Żałosny temat naprawdę :mruga: .
 

Fikus23

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Stolica
Hahaha ;p to niezla rozkmina ;D
No w sumie to mozesz poznac kogos przez internet, teraz jest duzo takich stron internetowych.. Ale od razu meza ???
 

DizzyDevil

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2008
Posty
376
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzie słońce rzuca cień
nie no... jeśli was to nie interesuje to po co to czytacie, po co wchodzicie...??
Z pewnością macie leprze zajęcie.

jak dla mnie to możecie zamknąć wszystkie tematy... wtedy będziecie mieli lajt :p

Możecie mi 100% nabić.
Mi to wisi... bo już nie raz pisałam do Angela żeby mi profil skasował
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Więc po co się udzielasz i jeszcze zajmujesz rzeczami jak pisaniem o skasowanie itd? przestań używać jak już coś
 

Sarmati

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
76
Punkty reakcji
0
Jej decyzja... nie nam decydować o tym jak chce postąpić koleżanka która założyła topa :)
 

DizzyDevil

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2008
Posty
376
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzie słońce rzuca cień
no przesadziłam... przyznaję. Zdesperowana byłam... ale może jednak ktoś by napisał, jak i gdzie szukać tej drugiej połówki.
Są jakieś sposoby może...??

Jestem w takiej sytuacji, że nikt na mnie zupełnie uwagi nie zwraca.
Mój szczery brat twierdzi, że to przez moją znajomą, z którą zawszę wszędzie wychodzę.
Ona jest ideałem faceta... Blondynka o jasnozielonych oczach, z dużym biustem... zawsze oryginalne ubrania, najnowsze gadżety (ale i tak nigdy bym nie chciała wyglądać tak jak ona). Zawsze wszyscy patrzą się na nią...

To nie jest zazdrość... ale chyba to jest też sposób na to, by sprawdzić, który rzeczywiście ceni coś więcej niż wygląd.
 

Blackowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
946
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Śrem k/Poznania
oj postanowiłam się tu wypowiedziec, choc zapewne droga Praxedo wolałabyś, by tutaj odpisywali sami mezczyźni (co jest normalne). I wiesz co? Nie potępię Cię jak to większość zrobiła... Mogę zrozumiec Twoją desperację, mimo że masz 19 lat. Każdy potrzebuje kogoś bliskiego... Moja najbliższa przyjaciółka ma 23 lata i nie ma drugiej połówki, jest zdesperowana, nie radzi sobie przez to... Tylko, że w jej przypadku nałożyło się na ten stan kilka rzeczy. Jej figura, ktorej nie akceptuje i której najwidoczniej mężczyźni nie akceptują (nie jest gruba, ma po prostu więcej ciała, lekko puszysta), mieszka w małym mieście, zajmuje sie domem i nie wychodzi do ludzi z braku czasu (...).

Trzeba odwagi, by umieścić na forum taki temat, trzeba liczyć się z opiniami innych ludzi, którzy mogą poprzez literki wyrazić w poście swoją opinię, która nie zawsze będzie optymistyczna i pocieszająca. Myślę, że możesz takze poszukać na czacie kogoś... Bo na forum moze byc ciężko tym bardziej, że tu jest cała Polska ;) (No i na internecie nie można poprzestać... To tylko lekka pomoc)
Powodzenia!
 

sound_wave

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2009
Posty
418
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
NS
oj postanowiłam się tu wypowiedziec, choc zapewne droga Praxedo wolałabyś, by tutaj odpisywali sami mezczyźni (co jest normalne). I wiesz co? Nie potępię Cię jak to większość zrobiła... Mogę zrozumiec Twoją desperację, mimo że masz 19 lat. Każdy potrzebuje kogoś bliskiego... Moja najbliższa przyjaciółka ma 23 lata i nie ma drugiej połówki, jest zdesperowana, nie radzi sobie przez to... Tylko, że w jej przypadku nałożyło się na ten stan kilka rzeczy. Jej figura, ktorej nie akceptuje i której najwidoczniej mężczyźni nie akceptują (nie jest gruba, ma po prostu więcej ciała, lekko puszysta), mieszka w małym mieście, zajmuje sie domem i nie wychodzi do ludzi z braku czasu (...).

Trzeba odwagi, by umieścić na forum taki temat, trzeba liczyć się z opiniami innych ludzi, którzy mogą poprzez literki wyrazić w poście swoją opinię, która nie zawsze będzie optymistyczna i pocieszająca. Myślę, że możesz takze poszukać na czacie kogoś... Bo na forum moze byc ciężko tym bardziej, że tu jest cała Polska ;) (No i na internecie nie można poprzestać... To tylko lekka pomoc)
Powodzenia!


Bardzo mądrze napisane!
 

DizzyDevil

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2008
Posty
376
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzie słońce rzuca cień
cieszę się, że jest ktoś, kto stara się zrozumieć...

W sumie, ja też nie akceptuję swojego wyglądu i w ogóle czuję się zawsze gorsza. Nic mi w życiu się nie układa. Nie mam siły, by żyć...
Do tej pory spotkało mnie więcej negatywów niż pozytywnych doznań. Nie mam przyjaciół... znajomych też praktycznie nie. Nie mam z kim rozmawiać.
Czasem tak bardzo chciałabym się do kogoś przytulić... ale ja nawet nie wiem jak to jest...

To boli... i zżera mnie od środka. Chciałabym po prostu, żeby to w końcu się zmieniło... bo brakuje mi sił na ciągłe czekanie na leprze jutro. Moja cierpliwość gaśnie... ja zresztą też.
 

Blackowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
946
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Śrem k/Poznania
Bardzo mądrze napisane!

dziękuję :)

W sumie, ja też nie akceptuję swojego wyglądu i w ogóle czuję się zawsze gorsza. Nic mi w życiu się nie układa. Nie mam siły, by żyć...
Do tej pory spotkało mnie więcej negatywów niż pozytywnych doznań. Nie mam przyjaciół... znajomych też praktycznie nie. Nie mam z kim rozmawiać.
Czasem tak bardzo chciałabym się do kogoś przytulić... ale ja nawet nie wiem jak to jest...

Też przyjaciółki nie miałam...Miałam, ale wybrała miłość, nie umiała pogodzić naszej przyjazni z miloscią do niego i przyjazn sie skonczyla. Terazniejsza przyjaciolkę poznałam na ... czacie. Wiem jak boli, jak nie masz się gdzie wygadac, bo to tkwi w Tobie...Wygadasz się na forum, ale co to da? Jak większość ludzi Cię nie zrozumie i jeszcze bardziej Cię dobiją.
I choć jestes sama, nie masz do kogo się przytulić, to żyj świadomością, ze gdy znajdziesz będziesz silniejsza, będziesz go bardzo kochała, bo przecież tyle na niego czekasz. Nie jestem optymistą, nie jestem pesymistą...realizm pomaga z małą szczyptą pozytywnego myślenia! I Tobie też tak radzę, bo nie ma nic lepszego na wzmocnienie jak cierpliwe czekanie, ktore jest drzewem co za jakiś wyda duży owoc!
Ja jestem pewna i pora zebyś Ty tez w to uwierzyla!
Dasz rade! A jak chcesz się komuś wygadać, to pisz do mnie PM i ja chętnie odpiszę ;)
Pozdrawiam
 

DizzyDevil

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2008
Posty
376
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzie słońce rzuca cień
tak szczerze, boję się że w kimś się zakocham, a ten ktoś mnie oleje...
albo po jakimś czasie wbije mi nóż w plecy. Ale będę ryzykować.

Może najpierw powinnam sobie przyjaciela poszukać... ?
 

Blackowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
946
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Śrem k/Poznania
jesli się tego boisz, bedziesz musiala nie angażować się tak bardzo... Zawsze istnieje ryzyko, ze ktos Cię oleje.
Z tym przyjacielem to nie glupia sprawa ;) Będziesz miala przyjaciela do ktorego będziesz mogla sie przytulic. Moze pozniej wyniknie z tego cos glebszego ;)
 

Korean

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
130
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ona jest ideałem faceta... Blondynka o jasnozielonych oczach, z dużym biustem...

Wole brazowe oczy :niepewny:

W sumie, ja też nie akceptuję swojego wyglądu i w ogóle czuję się zawsze gorsza. Nic mi w życiu się nie układa. Nie mam siły, by żyć...

Troche optymizmu :p


To nie jest żart.
Pytajcie o co chcecie... na w miarę normalne pytania odpowiem (reszta BYĆ MOŻE na gg)


hei kaikki puolalaiset ihmiset. minä osaan puhua suomea. tepä ette. ha ha ha. miltäs nyt tuntuu? kukaan mu ei ymmärrä tätä. noh? onko kivaa? nii-in. jos käytät tulkkia tämän lukemiseen, niin olet huono.

Wiesz co to znaczy?
 

noskill1337

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0

DizzyDevil

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2008
Posty
376
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzie słońce rzuca cień
hei kaikki puolalaiset ihmiset. minä osaan puhua suomea. tepä ette. ha ha ha. miltäs nyt tuntuu? kukaan mu ei ymmärrä tätä. noh? onko kivaa? nii-in. jos käytät tulkkia tämän lukemiseen, niin olet huono.

Wiesz co to znaczy?
[/quote]


Wybacz, ale ja tylko po polsku, angielsku, rosyjsku i troszkę po niemiecku... Finlandzkiego nie znam
 
Status
Zamknięty.
Do góry