Szukam kursu programowania w C

Rafał Piwnicki

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam !

Szukam jakiegoś dobrego kursu, książki obojętnie. Czegoś co pomoże mi w nauce programowania.
Pobralem kurs z wikibooks http://upload.wikimedia.org/wikibooks/pl/6/6a/C.pdf - oceniam na 1/10 jak można coś takiego napisać.
Gdyby nie to że umiem napisać jakiś prosty program to czytając ten pdf w życiu bym nic nie zrozumiał bo tak jest zagmatwane w opisach. Rzeczy ktore można wytłumaczyć jednym zdaniem są tam opisane na cala strone a4.
Szukam prostego kursu, a nie jakiś rozprawek na temat printf na dwie strony, jak bym chcial to czytac to bym sobie kurna na filologie poszedł...

Mam nadzieje że polecicie mi coś :)

Pozdrawiam !
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
Polecam Symfonię C++ standard, Jerzego Grębosza. Mam ją akurat w ręku. Świetny styl pisania. Łatwo się uczyć.
 

postomaniac

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z poprzednikiem Symfonia Grębosza to najlepsza książka dla osób chcących nauczyć się od podstaw C++. Sam jakiś rok temu zacząłem czytać tę książkę i po kilku miesiącach mogę przyznać ,że zrozumiałem idee programowania w C++.
 
B

bladeer

Guest
A jeśli nie spodoba się symfonia to ebook od zero do gier kodera jest też dobry ;)
 
Do góry