Szukam kumpla

Status
Zamknięty.

Yasashii

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2009
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
/root
Temat chyba wystarcza więc przejdę od razu do listy.

Jeżeli mamy być kumplami to musisz:

-Być chłopakiem

-mieć minimum 15 i maksymalnie 18 lat (ja mam 17)

-mieć mnóstwo czasu

-siedzieć do późna w nocy. minimum do 1 w każdy dzień tygodnia.

-wiedzieć to i owo o kompach (to moja główna pasja więc jak nie umiesz gadać o tym to się nie dogadamy)

-być totalnym jajcarzem i co najmniej średnim wariatem. Nudzą mnie "normalni" ludzie.

Nie może:

-przeszkadzać Ci fakt, że jestem gejem (gejem, nie pedałem)

-przeszkadzać Ci fakt, że jestem aspołecznym sarkastycznym dupkiem (oczywiście jeśli Cię polubię, to nie będę nim w stosunku do Ciebie)

-Nie możesz być użytkownikiem linuksa, macintosha lub jeszcze innego badziewia poza windowsem (też badziew ale na razie nic lepszego nie ma i owszem, mam powody żeby było to dla mnie ważne jakiego systemu używasz)

-Nie możesz słuchać rapu, techno lub disco polo, reszta gatunków muzycznych mi pasuje.




Nie ukrywam że wymagam pewnego stopnia inteligencji. Mam na myśli, że dobrze by było, żebyś poprawnie pisał po polsku. Chyba że jesteś dyslektykiem. Ja sam mam dys-ortografię. Nie przeszkadza mi jakiejkolwiek będziesz orientacji seksualnej, nie przeszkadza mi twoja religia lub jej brak, nie przeszkadza mi twój wygląd jakikolwiek by nie był (logiczne. Szukam kogoś do gadania przez neta).

Znajomość polegała by na tym że co jakiś czas byśmy sobie wysyłali np jakieś filmiki na youtuba z czymś interesującym, gadalibyśmy o muzyce, filmach, śmiesznych wydarzeniach w szkole itd. itd. takie typowe bla bla bla tylko mniej lub bardziej chore bo na pewno nie będziemy prowadzić zwykłych poważnych rozmów. Oczywiście Ty możesz pasować do mnie ale ja nie muszę pasować do Ciebie więc teraz coś o mnie:

Jestem nieźle szurnięty. Jestem aspołeczny i szanuję tylko wybranych ludzi. Słucham metalu głównie gotyckiego (lecz nie tylko) i rocka  ale jestem otwarty na inne rodzaje muzyki poza rapem, techno i disco polo. Jestem do bólu szczery (tak, wiem że mnóstwo ludzi tak mówi.) Lubię szpinak a przede wszystkim zupę szpinakową i nudzą mnie ślimaki.

Wszelkich chętnych zapraszam do napisania do mnie na gg (8481584), napisania na pw lub po prostu odpisania w tym temacie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry