szukam kremu

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
eh to trochę bezsensu, sama wypróbuj a nie pytyaj kogoś.
Skorzystałam z polecenia na jakims forum, własnie garniera o którym pisze Abstrakcja i katastrofa, nie wychodziłam z domu bo nawet puder i korektor nie był wstanie zakryc tego co mi wyskoczyło na twarzy :bag:
Ja uzywam kremu nivea albo bambino :lol: dla dzieci i je polecam ;)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja polecam zielony antybakteryjny z "Under Twenty" albo gruszkowy z "Perfecta No Problem". Z obydwóch byłam zadowolona, ale ten drugi ładniej pachnie :)
 

Bożena_85

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
prawie Rybnik ;)
zauważe jednak że ani krem nivea ani bambino nie spełniają żadnej z 3 funkcji które zaznaczyłam w pytaniu <_<

a pytam bo nie zawsze to co pisze na opakowaniu sie sprawdza, a takich kremów jest mnóstwo i nie chciałabym ich wszystkich próbowac, rozumiem że każdy ma inną cere ale każda opinia może mi w jakiś sposób pomóc, a skoro pytam o polecenie kremu z ttakimi 3 funkcjami to uważam że osoby które nie używały takiego raczej się tu nie będą wypowiadac, bo po co :)
 

hellen

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
najlepiej popros o probki w drogerii, kazdemu pasuje cos innego. ja uzywam kremow dove, bo dobrze nawilzaja, a przy tym ten ktorego ja uzywam tez brazuje. ja jestem bardzo zadowolona, ale polecam probowac samemu - skora szczegolnie twarzy to abrdzo indywidualna sprawa
 

MalwaPiasek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
1
U mnie super sie sprawdzily produkty zelonej herbaty z bielendy, ktore dzialaja antybakteryjnie i matuja. Kremy calkowicie zastapilam esencja w perlach z tej serii. Super jako krem i jako baza, matuje, ale nie wysusza, dziala antybakteryjnie i regeneruje naskorek.
 

sylkamil

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2015
Posty
67
Punkty reakcji
0
MalwaPiasek napisał:
U mnie super sie sprawdzily produkty zelonej herbaty z bielendy, ktore dzialaja antybakteryjnie i matuja. Kremy calkowicie zastapilam esencja w perlach z tej serii. Super jako krem i jako baza, matuje, ale nie wysusza, dziala antybakteryjnie i regeneruje naskorek.
tez uzywam, roznie raz na dzień a raz na noc, ale nawet pod podkładem sprawdza się świetnie, podkłąd się nie roroluje, cera jest zmatowiona przez prawie cały dzień :)
 
Do góry