Szukam kogos podobnego do siebie.

Selevan

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
35
Punkty reakcji
0
No wiec... Latwo mozna zauwazyc ze jestem niesmialy, i w zwiazku z tym nie lubie nawizywac nowych kontaktow w realu. Chyba mozna tez powiedziec ze nie pasuje specjalnie do tego swiata, tzn do swiata moich rowiesnikow. Po prostu jakos nie bawi mnie chlanie na umor, robienie sobie idiotycznych zartow z "kumplami", czy lazenie po miescie i gadanie o :cenzura:e marynie. W zasadzie to polubilem swoja niesmialosc, i lubie/przyzwyczailem sie do samotnosci. Kocham komputer, gry, ksiazki(szczegolnie fantasy; Tolkiena.), rpg papierowe, czesto ogladnac dobry film, modelarstwo(pojazdy wojskowe), sport, paintball/asg i internet. Wlasciwie przyjaciol (nie kolegow itp.) mam tylko z neta, bo uwazam ze gdy do dyspozycji jest caly swiat, wtedy jest duzo latwiej znalesc kogos wartego twojej uwagi, podobnego do ciebie komu mozna zaufac i sie z nim zaprzyjaznic.

Uwielbiam grac w gry rpg typu baldur's gate, czy neverwinter nights. Lubie tez
black and white.
Z muzyki bardzo lubie cos mocniejszego typu Metallica, czy KAT, i chociaz jak juz napisalem wole przeczytac dobra ksiazke wieczorem u siebie w pokoju niz isc gdzies na miasto i otworzyc sie do ludzi, to jednak czasami patrzac na innych zaluje ze wlasnie taki jestem. Bo mam sporo "marzen" ktore czekaja na zrealizowanie.

Aha. Mam 19 lat. Wyglad? mysle ze nie jest tak zle. :]

gg: 21122675
 

Emilusiek

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2009
Posty
32
Punkty reakcji
1
Miasto
Fairytopia .!
Hej :) Czytam sobie Twój post i aż wierzyć mi się nie chce, że są jeszcze tacy ludzie jak Ty :)
Rzeczywiście już mało kto woli poczytać niż iść wieczorem na miasto... Szczerze mówiąc nie znam takich, dlatego podziwiam :)

A nieśmiałością się nie martw, bo wbrew pozorom to wielce pozytywna cecha !

Pozdrawiam ;]
 

Emilusiek

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2009
Posty
32
Punkty reakcji
1
Miasto
Fairytopia .!
Z tego co widzę, jesteś na pewno miłym chłopakiem i Twoi znajomi mogą Ci szczerze zazdrościć, bo jak już powiedziałam - posiadasz piękną duszę. Nie każdy to ma, a ludzie o których piszesz z pewnością do takich nie nalezą :)
Więc nie martw się, bo każdemu w jakiś sposób jest trudno w życiu, a Ty posiadasz coś, czego nie mają inni ;)
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Metallica... Tylko za niektórymi piosenkami naprawdę przepadam, KAT to już trochę lepiej... ;).
Co do książek to fantastycznych raczej nie lubię, wolę psychologiczne, czy jak ja to nazywam, problemowe. Ale lubię czytać.
 

Selevan

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
35
Punkty reakcji
0
nope :] nie lubie tych wszystkich naszych klas, last fm itd ;]
 

fufun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
pamiętasz mnie jeszcze? :)
jeśli masz ochotę to napisz na maila: fufun@o2.pl
chętnie Cię bliżej poznam, jestem otwarta na wszelkie znajomości
Ania
 
Do góry