szukam kogoś do rozmowy (:

lullabyy18

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Czasem potrzeba z kimś porozmawiać, z kimś kogo się nie zna, kto nie ocenia ciebie po pozorach, z kimś kto po prostu nie obgada później ciebie z innymi wspólnymi znajomymi... Jestem osobą, która lubi rozmawiać z ludźmi na takie proste i błahe tematy, czasem też mogę komuś pomóc, zastanowić się nad problemami... Moim zdaniem najlepiej zwierzyć się komuś kogo się nie zna... bo jest tak najłatwiej... Oo! i nadużywam wielokropka xD przyznaje się xD Jestem osobą o pozytywnym podejściu do świata, czasem bywają te trudniejsze dni gdzie trzeba ponarzekać i po marudzić :) mam 18 lat i jakoś ostatnio doszłam do wniosku, że trzeba poszerzać kontakty z ludźmi, poznawać nowych ludzi, nie można trzymać się tylko określonej grupy ludzi, bo czasem okazuje się, że jednak to nie ten typ ludzi z którymi chce się spędzać czas a potem zostaje się samemu... bezsensu... no więc kto chce pogadać to pisać :) możemy opowiadać sobie kawały (chociaż nie jestem w tym dobra :)) lub pofilozofować nad tym czy być czy nie być itp :) każdy temat jest dobry do rozmowy i zawsze się jakiś znajdzie :) więc do zobaczenie (a raczej do przeczytania :))
 

temu#

a dlaczego nie?
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
632
Punkty reakcji
26
Miasto
Tychy
A nie myślałaś nad tym żeby się zalogować na jakimś czacie ;) ?
 

nyga1991

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
Cześć, jeżeli miałabyś ochotę poszerzyć swoje kontakty o moją skromną osobę to zapraszam na gg: 5587968.
 

Bobek1111

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Jaworzno
juz po uzywaniu wielokropka widac iz jestes osoba pozytywnie nastawiona do zycia ;)) wielu ludzi takich jak ty potrzebuje kontaktu z nowymi znajomymi i napewno to miejsce jest odpowiednim by je poznac w pewnien sposob ;)) jak juz widzisz,kazdy kto sie odezwal pozytywnie na twojego posta jest gotowy to popisania ;)) PW
 

koki14

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jak chcesz ja chętnie porozmawiam o wszystkim i o niczym ;] gg 1156271

PS. Dobrze by było wrońcu pogadać z kimś nowym ;]
 
Do góry