Szukam jednej chętnej osoby do sesji próbnej

Status
Zamknięty.

Ameno

Mistrz papryczki chilli
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 124
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
Gdzieś tam
Witam
Planuje założyć sesje próbną ale potzrebna mi pomoc doswiadczonych graczy i kogos kto by grał
Kto 1 ten lepszy zakładam 1 sesyjke próbną
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ale może byś opisał jaka to będzie sesja, w jakim świecie, jaki system itp.... nikt się nie zapisze zupełnie w ciemno. No, może oprócz Drakena :D.
 

Ameno

Mistrz papryczki chilli
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 124
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
Gdzieś tam
Tak więc sesja będzie troche podobna do sesji prowedzonej przez Kathea"e
Ponieważ zamierzam tylko poćwiczyć więc niech nikt na cuda nie liczy

(i tak nie zabardzo się znam dlatego to będzie taka jakby sesja próbna)
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
:phi: :phi: :phi:

Co masz na myśli mówiąc że podobna do mojej?
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
To znaczy, że Ameno chciałby zrobić super sesje w której jeden gracz miałby nonstop problemy? ^^' (Bez aluzji).
 

Wernachien

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
Chetnie wezme udzial w sesji probnej. Probnej dla mnie o tyle, ze nie mam w zasadzie doswiadczenia.
Moze do zainteresowanych rozeslesz jakies PW? Przydalyby sie bardziej konkretne informacje.
 

Ameno

Mistrz papryczki chilli
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 124
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
Gdzieś tam
:phi: :phi: :phi:

Co masz na myśli mówiąc że podobna do mojej?
Będe się wzorował na innych sesjach bo to moja 1 sesja dlatego jest próbna

To znaczy, że Ameno chciałby zrobić super sesje w której jeden gracz miałby nonstop problemy? ^^' (Bez aluzji).
Nie ale to moja 1 sesja więc próbuje tylko z 1 graczem ale licze też na pomoc innych doświadczonych już graczy

Chetnie wezme udzial w sesji probnej. Probnej dla mnie o tyle, ze nie mam w zasadzie doswiadczenia.
Moze do zainteresowanych rozeslesz jakies PW? Przydalyby sie bardziej konkretne informacje.
Karta postaci:

Imię/pseudonim:
Rasa:
Profesja*:
Umiejętności**:
Czary***:
Ekwipunek:
Charakter:
Wygląd:



* Nie bać się profesji właściwych dla ‘zwykłych, szarych’ obywateli typu krawiec albo kupiec. Oczywiście te standardowe typu wojownik czy mag też dopuszczam smile.gif mruga.gif
**wymyśl coś normalnego a nie jak maszyna do zabijania maximum 4
***Jeśli dana profesja może ich używać.
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Ameno jeśli mogę Ci coś zasugerować…
Zamierzasz robić jakieś ‘bójki’ w sesji? Bo jeśli tak to dorzuć sobie współczynniki typu siła itd. Ja nie mam bo moja sesja to story line. ;)
 

Ameno

Mistrz papryczki chilli
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 124
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
Gdzieś tam
no przecież moze nauczyć sie bitki i tłuc innych ale ni musi siec wszystkich których napotka
 

Wernachien

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ok ja mam pytanie:
Czy pojawi sie lista umiejetnosci? Kaththea przesylala (chyba) liste do zainteresowanych). Wiec? Mam sobie nawymyslac, czy tez sa jakies ograniczenia?

Podaj w koncu jakies konkrety, schematy...

Czy moze wolisz bym ja ci wyslala koncepcje postaci a ty ja troche okroisz? :p
 

Ameno

Mistrz papryczki chilli
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 124
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
Gdzieś tam
Wyslij koncepcje postaci a ja ją moze okroje ale to sesja próbna więc bedzie nawet wygodnie
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Wernachein Chodziło mu o pomoc z mojej strony czy też DaMiego… tak mi się wydaję..
Ameno… nie zrozumiałeś o co mi chodziło… grałeś kiedyś w jakiegoś ‘normalnego-papierowego’ RPGa? Widzisz nauczyć się ‘bitki’ w takim zwykłym RPGu wcale nie jest tak łatwo, bo żeby kogoś trafić czy zrobić mu inne kuku robisz rzuty kościami, ale żeby zrobić taki rzut to ma się specjalne współczynniki na podstawie który liczy się, dokonuje porównania itp… W moim schemacie karty postaci nie jest to uwzględnione ponieważ nie nastawiłam się na prowadzenie bitew i bójek. I rozstrzygam je w ten sposób że jeśli ktoś poda mi umiejętność z której korzysta albo zrobi ładny opis to uznaje że trafił. Takie widzi_mi_się mistrza gry :p
 

Ameno

Mistrz papryczki chilli
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 124
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
Gdzieś tam
Wernachein Chodziło mu o pomoc z mojej strony czy też DaMiego… tak mi się wydaję..
Ameno… nie zrozumiałeś o co mi chodziło… grałeś kiedyś w jakiegoś ‘normalnego-papierowego’ RPGa? Widzisz nauczyć się ‘bitki’ w takim zwykłym RPGu wcale nie jest tak łatwo, bo żeby kogoś trafić czy zrobić mu inne kuku robisz rzuty kościami, ale żeby zrobić taki rzut to ma się specjalne współczynniki na podstawie który liczy się, dokonuje porównania itp… W moim schemacie karty postaci nie jest to uwzględnione ponieważ nie nastawiłam się na prowadzenie bitew i bójek. I rozstrzygam je w ten sposób że jeśli ktoś poda mi umiejętność z której korzysta albo zrobi ładny opis to uznaje że trafił. Takie widzi_mi_się mistrza gry :p
DLATEGO JEST TO SESJA PROBNA
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Dobrze, nie musisz krzyczeć. Chciałeś rad więc Ci je daje staram się to robić w miarę uprzejmy i przystępny sposób, ale skoro się nie podoba to radź sobie sam.
 

Ameno

Mistrz papryczki chilli
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 124
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
Gdzieś tam
Dlatego będzie to sesja próbna bo licze na waszą pomoc upomnienia co jest żle i tego typu a nie czy ktos cos trafi czy nie
 

Ameno

Mistrz papryczki chilli
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 124
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
Gdzieś tam
Nadal nie mam nikogo chętnego czekam na zgłoszenia
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Wernachein była chętna, ale Ty nie zwróciłeś uwagi. Albo nie chciałeś zwrócić...
 

Ameno

Mistrz papryczki chilli
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 124
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
Gdzieś tam
Zwróciłem ale albo ja coś namotałem albo ona namotała tak że nic nie zrozumiała
 

Draken

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2006
Posty
586
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
się biorą dzieci neostrady?? odpiszcie
no mogę uczestniczyć

Imię/pseudonim:Dariel
Rasa:pół elf
Profesja:wojownik
Umiejętności: znajomość różnych broni,łucznictwo,podatność na mikstury,ochrona przed zatruciem i paraliżem
Czary:leczenie,wzmocnienie broni
Ekwipunek:długi elficki miecz,średnia tarcza,mikstura HP x3,zbroja zaklepująca rany
Charakter:spokojny i opanowany,nigdy nie wyciąga pochobnych wniosków,nie zmusza odrazu do walki,
Wygląd:Białe włosy,zielone oczy,średnia muskulatura,duża wysokość,
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Oł jeee ta sesja to będzie naprawdę mocna rzecz! x)

PS. Wybaczcie nie mogłam się powstrzymać się od skomentowania. x)
 
Status
Zamknięty.
Do góry