Szukam ideału

Status
Zamknięty.

estella

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
83
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Bystrego, oczytanego, inteligentnego, wierzącego, wysokiego, przystojnego i o anielskiej cierpliwości.
Spodziewam się nawału wiadomości i naprawdę to nie jest prowokacja...

dodam: lubelskie, mazowieckie
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
No prawie ideał - faktycznie ;) Ja bym zmieniła tylko na "niewierzący" ;) Ale życzę Ci powodzenia :)
 

Langer

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
152
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
podkarpackie
Ideałów nie ma ale powodzenia :D Z Twoich wymagań spełniam chyba tylko 3 ostatnie chociaż co do cierpliwość to mam tylko do kobiet, poza tym podobno jestem inteligentny chociaż sam tak raczej o sobie nie myślę :p
PS: Piszę dlatego że zaciekawił mnie tytuł, bo ja w sumie też szukam ideału ale chyba muszę obniżyć wymagania bo słabo mi idzie :D
 

estella

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
83
Punkty reakcji
3
Wiek
32
ja nigdy nie szukałam ideału...ale może właśnie muszę podnieść wymagania... zobaczymy :)
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Ideały nie sitnieją, musze Cię rozczarowac z siedmiu wymagań spełniam 3(wysoki, oczytany, ciepliwy ale tylko wzgledem kobiet), co do bystrości i inteligencji nie mi to oceniać. A czy jestem przystojny? Cholera wie, ale jakiś Di Caprio czy Zakościelny to ja nie jestem xD A do wiary to nie jestem pewien bo chyba każdy oprócz ateistów w coś wierzy:) No chyba że chodzi o katolicyzm to cóż do kościoła chodze, by być i tylę.

ps. ale wyzwanie postawiłaś na ideał:) Życze powodzenia i szczęścia przy szukaniu;]
 

estella

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
83
Punkty reakcji
3
Wiek
32
ani dicaprio mi się nie podoba, ani zakościelny :)

dzięki za odpowiedź, ciekawie mi się czyta co ludzie piszą ;)
 
K

krzysztofandraszak

Guest
Bystrego, oczytanego, inteligentnego, wierzącego, wysokiego, przystojnego i o anielskiej cierpliwości.
Spodziewam się nawału wiadomości i naprawdę to nie jest prowokacja...

dodam: lubelskie, mazowieckie
Bystry, inteligentny, oczytany - myślę, że mam.

Wierzący - nie, choć znający prawdy wiary (kiedyś bardzo wierzyłem).

Przystojny - nie, ale też nie jakiś brzydki.

Anielska cierpliwość - to tak:)

Tylko niestety woj. dolnośląskie.

A tak poważnie - zastanawia mnie, czemu wymieniłaś akurat takie cechy. Gdzie: "prawdomówny", "dobry", "ambitny", "porządny", "z poczuciem humoru", etc? :D

A jeszcze bardziej poważnie - myślę, że stawianie takich wymagań jest śmieszne i dziecinne. Prawda jest taka, że najważniejsze w tym wszystkim jest to, aby obie osoby nie przeszkadzały sobie wizualnie, były wartościowe i miały naprawdę genialny kontakt:)

Swoją drogą, jak się kiedyś wkurzę to też tu strzelę anons, hehehehehe :)
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
Ja spełniam te wymagania ,poważnie taki jestem. I jeszcze jako bonus powiem ci ,że mam włosy na klacie ,ale nagich zdjęć już nie wysyłam ,skończyłem z tym jakby co. Pozdrawiam.
 

estella

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
83
Punkty reakcji
3
Wiek
32
krzysztofandraszak - właśnieja się wkurzyłam i strzeliłam anons:) i naprawdę wiele cech nie jest ujętych, a "dobry" to określenie mdłe, to nic nie znaczy... poczucie humoru..każdy jakieś ma, ale nie każde każdemu odpowiada. Także to jest subiektywne, w sumie z resztą tak jak wygląd. Też nie wierzę w ideały, ale strasznie mi zarzucają że takiego szukam...w sumie moja sprawa. Tyle, że to wcale nie jest tak.

Dekadentyzm21 - jesteś kresem moich poszukiwań, ale zdjęcie mógłbyś wysłać :p
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
Jeśli już to tylko prywatnie skarbie. Nie będe sie upubliczniał bo jeszcze ktoś mnie rozpozna na ulicy i zaatakuje łyżka tudzież recznikiem papieropwym za moje 'niepoprawne' poglądy. Tak ,tak zło czycha na każdym kroku.
 

estella

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
83
Punkty reakcji
3
Wiek
32
No to Ci powiem, że masz się czego obawiać... zwłaszcza ten ręcznik papierowy mnie zaniepokoił i to tak na serio. Nie zdziw się jak się odezwę i upomnę o zdjęcie. Co mi innego zostało jak sobie popatrzeć....?
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
No to Ci powiem, że masz się czego obawiać... zwłaszcza ten ręcznik papierowy mnie zaniepokoił i to tak na serio. Nie zdziw się jak się odezwę i upomnę o zdjęcie. Co mi innego zostało jak sobie popatrzeć....?
Co innego? zawsze można też inteligentnie ,bystrze oraz oczytanie porozmwiać.
 

NoCompromise

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2011
Posty
116
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Obrzeża =)
Cześć :D
Z początku mała przyczepka:

Bystrego, oczytanego, inteligentnego, wierzącego, wysokiego, przystojnego i o anielskiej cierpliwości.
bystry, oczytany, inteligentny - to jest to samo tylko pewnie synonimy:)
wysoki, przystojny - tutaj to samo, z tym że przystojny jest jeszcze wspomniane o urodzie a nie tylko wzrost - jednak to to samo :p

Tutaj zgadzam się z moderatorem krzysztofandraszak:
A tak poważnie - zastanawia mnie, czemu wymieniłaś akurat takie cechy. Gdzie: "prawdomówny", "dobry", "ambitny", "porządny", "z poczuciem humoru", etc?
To także są ważne cechy i też mnie zastanawia, dlaczego ich nie wzięłaś pod uwagę ;)

A teraz coś od siebie - powiem tak. Ideałów na świecie to nie ma, zawsze ktoś znajdzie w sobie jakieś kompleksy, które go w pewnych stopniu "zwalają" na niższy stopień w Twoim napiętym głosowaniu co do ideałów (a jak powiedziałem takowych nie ma :D).

Cholera nie wiem jak wziąć słowa w taki cytat, gdzie pisze np. "kamil napisał: <i to co napisał>", "michał napisał: <i to co napisał>" tylko zawsze robię zwykły cytat. Powie mi ktoś, najlepiej moderator - jak taki cytat zrobić? :D :D Dzięęęki z góry.

Jeśli już to tylko prywatnie skarbie. Nie będe sie upubliczniał bo jeszcze ktoś mnie rozpozna na ulicy i zaatakuje łyżka tudzież recznikiem papieropwym za moje 'niepoprawne' poglądy. Tak ,tak zło czycha na każdym kroku.
To było dobre :D

PS Ja tylko napiszę o swoich zaletach co do Twoich wymagań estello :D
1. inteligentny, bystry - jestem, ale wciąż się uczę :D Poza tym napewno jestem bardziej "rozgarnięty" niż reszta społeczeństwa ze szkół i innych środków oświaty :] (PS nie, że zaraz najmądrzejszy - skąd! po prostu tutaj użyłem porównania do gimnazjalistek puszczalskich czy np. ludzi, którzy poniżanie kogoś traktuja jak zabawę, plują itp. Każdy Wie O Co Chodzi)
2. wysoki, przystojny - tak, jestem bardzo wysoki (ale nie olbrzym, około 180-190cm), nad mięśniami pracuję :D
3. wierzący - jestem ACZKOLWIEK WIDZĘ, że sporo osób jest tutaj niewierząca :)
4. cierpliwy - zależy dla kogo, jednych lubię, innych nie - jak robię coś i mi nie wychodzi to próbuję dalej :D


Pozdrawiam,
NoCompromise :)
 
K

krzysztofandraszak

Guest
@NoCompromise:

Taki cytat robi się automatycznie poprzez stosowanie opcji "Odpowiedz", albo poprzez stosowanie opcji "cytuj" za pomocą której wybierasz posty, które chcesz cytować. i następnie dajesz w dole strony "odpowiedz na X cytowanych postów", gdzie X=ilość postów, przy których kliknąłeś cytuj. Możesz także cytować selektywnie - zaznaczasz kawałek tekstu w jakimś poście i dajesz cytuj selektywnie. Zaznaczony kawałek tekstu w postaci cytatu zostanie natychmiastowo dodany do okienka "dodaj odpowiedź" w dole strony.

Jeżeli wolisz klepać to dla takiego cytatu (ręczne dodanie daty jest trudniejsze):
krzysztofandraszak napisał:
PRZYKŁADOWY TEKST

formułka wygląda tak:


quote name='krzysztofandraszak'
PRZYKŁADOWY TEKST
/quote

Musisz tylko dodać znak [ na początku pierwszej i ostatniej linijki, oraz znak ] na końcu wspomnianych linijek.

Ze względu na Twoją wygodę sugerowałbym korzystać z wbudowanych opcji.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Czytam, czytam i już mi się rzygać chce od czytania tekstów "ideałów nie ma" post pod postem. Ciekawi mnie, dlaczego nie wypisujecie, że śnieg jest biały, skoro tak bardzo chcecie zabłysnąć swoją wiedzą o życiu i świecie.

Zwykle jeszcze uwzględnia się obecność "tego czegoś", czymkolwiek by "to" nie było, więc jestem zdumiony brakiem tejże misternej cechy.
 
K

krzysztofandraszak

Guest
Czytam, czytam i już mi się rzygać chce od czytania tekstów "ideałów nie ma" post pod postem. Ciekawi mnie, dlaczego nie wypisujecie, że śnieg jest biały, skoro tak bardzo chcecie zabłysnąć swoją wiedzą o życiu i świecie.

Zwykle jeszcze uwzględnia się obecność "tego czegoś", czymkolwiek by "to" nie było, więc jestem zdumiony brakiem tejże misternej cechy.
BRAWO!!!!!

Nic mnie tak w życiu nie wk... jak słuchanie o tym "czymś". Wyróżniki mało rozgarniętej dziewczyny - nie powie nic o sobie, bo nie wie co ma powiedzieć, szuka tego czegoś (czyli faceta tak przystojnego, że zawróci jej w głowie - taka prawda) oraz uważa, że nie ma ideałów, ale mimo tego ich szuka:)
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
szuka tego czegoś (czyli faceta tak przystojnego, że zawróci jej w głowie - taka prawda)

Przystojnego i bogatego. No, może niekoniecznie do przesady. Jednak ile kobiety by nie mówiły o tym, że pieniądze nie odgrywają ważnej roli, i tak mnie nie przekonają. No bo dobra, może duża ilość pieniędzy nie jest im potrzebna, ale nie byłoby im do śmiechu, gdyby facet miał jej za mało lub wręcz wcale.
 
Status
Zamknięty.
Do góry