Szukam i szukam i znaleźć nie mogę :)

wielkieboom

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Katowice
Szukam kolegi /znajomego/przyjaciela :D Na początek rozmowa na gg :D A co dalej to już czas pokaże :p :p

Jestem Wika i jestem ze Śląska :D ( Świętochłowice). We wrześniu kończę 18 lat:D Lubie imprezy, koncerty, spotykać się z przyjaciółmi etc :D Kocham muzykę. Słucham reggae, hip hop czasami rock. :D

Zainteresowani piszcie na gg, pw albo pod spodem xd :mruga: :mruga:

Pozdro ;*
 
W

wroneczki4

Guest
ŁaŁ... zainteresowani piszcie na gg... tylko gdzie w Twojej wypowiedzi jest gg?
Ogólnie to jestem prawie pewny, że ktoś niedługo spyta: "a ładna jesteś?"
 

wielkieboom

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Katowice
Moje gg jest w moim profilu a jakby ktos nie znalazł to 1797472 :D a co do wyglądu to wydaje mi sie ze raczej do rozmowy nie jest potrzebny ;) :Dd Pozdro;D
 

RaVek

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
a masz coś przeciwko temu, że ktoś słucha innej muzyki niż Ty? Bo widzę że o wiecej opisane niż o sobie :)
 

wielkieboom

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Katowice
Nie nie mam nic przeciwko, chciałam tylko żeby każdy wiedział a nie żeby potem mial pretensje...;/
 

Tajemniczy9191

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
457
Punkty reakcji
3
Wiek
34
ruch.asz sie czy trzeba z tobą najpierw chodzic?



jak na 18lat to zachowujesz sie dziwnie, szukasz przyjaciół a lubisz spotykać sie z przyjaciólmi? tzn ich nie masz ale lubisz czy ich masz ale chcesz mieć wiecej? znasz słowo przyjażń? zapoznasz kogos na gg i bedziesz mu sie żalić?


jak lubisz imprezy to po co to ogłoszenie?

tutaj tylko 15letnie dzieciaki sie oglaszaja bo ich rodzice po 20stej nie wypuszczaja z domu. jak chodzisz na imprezy to tak kogos poznawaj.



albo napisz na to gg 3217426 ;]
 

barx

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
121
Punkty reakcji
0
Dobra odpowiedź osoby wyżej :)
Jesli szukasz prawdziwej miłości to myślę, że powinnaś zajrzeć do innych miejsc, bo tutaj będzie ci ciężko kogoś znaleźć.
 
Do góry