Szukam gry

Status
Zamknięty.

leeloo89

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich!
wątpię,że ktokolwiek mi pomoże jednakże mam pewne nadzieje mimo iż uzna, że pewnie głupotą jest zakładanie tego tematu, gdyż zaśmiecam forum. ale na prawdę liczę na waszą pomoc, szukałem już długo w necie i nie bardzo. liczę po prostu na waszą pamięć. może ktoś kiedyś w tą grę grał. miał z nią styczność.

otóż: jedyne co pamiętam z tej gry to, że na pewno była to gra typu horror-przygodówka ^^ akcja rozgrywała się w pewnym małym miasteczku gdzie działy się dziwne rzeczy. grało się tam chyba jakimś dziennikarzem albo detektywem, który właśnie miał zbadać tą sprawę. pamiętam jeszcze, że początek gry zaczynał się od tego, że przyjeżdża podajże w nocy i nocuje w tamtejszym motelu ^^ a potem wyrusza do pobliskiego lasu, w którym oczywiście spotyka go wiele niespodzianek.

i to by było na tyle :p grałem w to na prawdę dawno i już nie pamiętam nazwy tej gry. nie przeszedłem jej nawet bo wiem, że nie wiedziałem jak coś tam rozwiązać. i chce znowu podjąć próbę przejścia tej gry ;> ... liczę na to, że może ktoś z Was w to grał i mi pomoże bo już na prawdę nie mam pomysłu jak ją odnaleść a nie daje mi ona spokoju ... wydaje mi się, że jest to gra na PC ale mogę się mylić. bo jak już pisałem grałem w to dawnooo temuuu.

pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc! ;)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Mi się widzi, że to Blair Witch Project Vol. 1 albo Nocturne.
 

leeloo89

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
Blair Witch Project <----- to jest to!!!! Caleb wielkie dzięki!!!!! od razu trafiłeś w samo sedno! ;) innym też dziękuje za starania ;P temat uważam za zamknięty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry