Szukam Faceta na facebooka

Status
Zamknięty.

Poszukująca2190

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jak w temacie.
Może to jest głupi pomysł, ale facebook ma duży wpływ na ludzi - przez to, że nie jestem z nikim, to na wszelkie wesela, itp. jestem zapraszana sama i nawet nie mam z kim potańczyć lub zwyczajnie posiedzieć przy rodzinnym grillu. Szukam Mężczyzny, który jest w podobnej sytuacji. Chodzi o to: ja ustawiam na facebook'u, że jestem w związku z Tobą, a Ty - ze mną. Z biegiem czasu może stworzymy prawdziwy związek. Mam minimalne wymagania: wiek - 18-30, wygląd - bez znaczenia, miejscowość - też bez znaczenia. Proszę tylko o poważne odpowiedzi. Piszcie :)
mail: poszukujaca2190@o2.pl
 

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
O Boże, chyba za dużo dzisiaj piw już wypiłem, skoro widzę takie posty.
 

Fryku

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
48
Punkty reakcji
4
Ale fajny temat:)
Wiesz co, nie wiem czy to jeszcze aktualne ale najlepiej będziesz jak założysz sobie drugie konto na facebooku (oczywiście męskie), dasz zdjęcie jakiegoś rozbrajająco przystojnego kolesia i zjednoczysz się z nim w związku.
Wtedy możecie sobie nawet pieszczotliwe komentarze na ścianie głównej wysyłać :)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Nie wiem jak teraz, ale rok temu popularne były ogłoszenia na allegro o sprzedaży samego siebie jako partnera na studniówkę, więc może partner weselny/chłopak na pokaz też się znajdzie :D
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
i za to kocham ten świat, że jak już człowiek mysli ze go nic w zyciu nie zaskoczy, to pojawiaja sie takie kwiatki :D

ps. daj znać to spreparuje wam zdjecie w photoshopie ze wspolnych wakacji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry