Szukam dziewczyny / osoby do pogadania.

Absolwent

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Witam post na tym forum postanowiłem napisać z powodu samotności. Może się uda.
Mam na imię Piotr, lat 17 i jestem z Warszawy, szukam dziewczyny chodżby do popisania na gg, ale licze na coś więcej.
Nie wiem w sumie co mam napisać więc może zacznę od tego że brakuje mi kogoś z kim mógł bym popisać\porozmawiać.
W sumie mam niewielu znajomych, a koleżanek z 6 ale żadnaza dużo zemną nie rozmawia, nigdy nie miałem dziewczyny i czasami czuję że moje najlepsze lata życia już minęły. Szukam kogoś kto by odmienił moje życie, kogoś komu mógł bym poświęcać swój czas i spędzać go razem.
Co do mnie.

Imię Piotr, włosy rudy-bląd, oczy brązowe, a co do charakteru to jestem raczej:

-skromny
-wrażliwy
-nieśmiały
-koleżeński
-brak mi pewności siebie
-nie pale, ale czsami napije się ale z umiarem
-nie umiem zacząć rozmowy z dziewczyną
-ale przedewszystkim szanuję dziweczyny musi mnie mocno wkużyć żebym się postawił, nie żądzę żadną dziewczyną
-zimą siedzę dużo przy kompie ale latem liczy się rower od komputera

Co by tu jeszcze dodać hmm lubię słuchać HH\RAP.Aaa.. i raczej nie szukam kogoś tylko do pisania dlatego też wolał bym jakąś dziewczynę z warszawy żeby dało radę się spotykać w miarę możliwości, a może i kiedyś przytulić.
 

wredny_jakich_malo

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Warszawa
Ja też chętnie z kimś miłym pogadam. Nie szukam nikogo na siłę, ot zwykłe rozmowy o wszystkim i niczym :))
Jakaś zainteresowana, młoda dama, ktorej nie odstraszy wredność?;)

Pzdr!
Wredny
 
Z

zypek84

Guest
Hehe... raczej nie znajdziesz przez forum partnerki. A próbowałeś przez portale randkowe? Np. http://sympatie.eu/ ?
W serwisach tego typu jest łatwiej. Są darmowe, więc zawsze możesz spróbować. Powodzenia ;-)
 

enuma

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Chętnie bym popisała, ale nie jestem z Warszawy, tylko z okolic Łodzi...
 

Silv@r

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Jakbym czytała opis swojego ekschłopaka, potem niestety się zmienił. I też się zgadzam że blądo-rudy jest ładny. ;)
 
Do góry