Szukam dziewczyny do rozmów :)

raaveir

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam!
Mam na imię Radek, mam 17 lat. Poznam dziewczynę, która miałaby ochotę porozmawiać na GG (no, ewentualnie mail lub coś innego :p). Nie mam jakichś szczególnych wymagań co do wieku, miejsca zamieszkania itp. Jeśli znajdzie się jakaś chętna, piszcie śmiało.
Pozdrawiam ;D

moje gg - 5552765, email - raaveir@gmail.com
 

Peronymous

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2010
Posty
129
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Warszawa
masz 17 lat więc chodzisz jeszcze do szkoły. Znajdź sobie jakąś znajomą ze szkoły, będzie prościej potem przejść na real skoro już się tak uparłeś, że od gg chcesz zacząć. :] Nie daj się zwodnemu internetowi pochłonąć! :p
 

raaveir

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0

Peronymous

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2010
Posty
129
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Radziłbym Ci ,żebyś porozmawiał z tą dziewczyną od razu w realu. Po co cofać się w rozwoju i zaczynać najpierw od komunikatora, skoro jest możliwość przejścia na świat realny. Oczywiście jeśli nie czujesz się na siłach możesz zacząć od komunikatora...ale po co? :D

Co to internetu, to wzbraniaj się od jego mrocznej mocy. Jest strasznie zdradziecka.
 

raaveir

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Powiedzmy, że bardzo się niepewnie czuję... Właściwie to nawet nie wiem za bardzo o czym zagadać :/ W moim odczuciu takie wszystkie formy zagadania brzmią bardzo głupio, ale zapewne ja i tak wszędzie widzę jakieś spiski itp. XDD
 

Peronymous

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2010
Posty
129
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Warszawa
a na gadu wiesz jak zagadać? :D
Nie każda rozmowa kończy się sukcesem. Jak poczujesz się niepewnie bądź zbyt sfrustrowany to wyjmij telefon i przeproś, bo ktoś dzwoni. Odejdź na chwilę i powiedz ,że musisz spadać. :]
Każda rozmowa może zakończyć się dobrze, lub fiaskiem - to metoda prób i błędów.
Dodaj sobie odwagi biorąc kumpla jako skrzydłowego np. :]
praktyka czyni mistrza. :]
 
Do góry