Szukam Dobrego Kumpla

sheyka

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
111
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
Szukam spokojnego gościa, normalnego, przeciętnego i nie rzucającego się w oczy...
Jestem spokojną osóbką, nienawidze fałszu, kłamstwa i obłudy. Kocham szczerośc, domowe zacisze oraz wolność. Szukam chłopaka o podobnym charakterze w Krakowie lub okolicach Krakowa... Mam 17 lat, najlepiej rówieśnika lub ciut starszego :) Piszcie :(
Pozdrawiam serdecznie :papa:
 

szefu

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Krakoff
siemanko! ;)
masz chyba troszke wygórowane oczekiwania... tyle w nich przeciętności.
gdybyś szukała kogoś wyjątkowego, niesamowitego, a przy tym......
Pozdrawiam:]
 

sheyka

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
111
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
ehh... szefu wcale nie są wygórowane ;)
a tak apropo to poklikam z każdym, byle by dało sie z nim gadac o wszystkim... o dobrych i złych chwilach :)
:papa:
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
A dziewczyny tez moga? :)
Bo jak pisalas do mnie na PW to wydalas sie normalna fajna dziewczyna :) Tak jak ja :sexy: :D
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
A kolega z nieokolic Krakowa?:p W Twoim wieku, podobne poglądy (nt. fałszu itp...) ale bardzo rzucajacy się w oczy i nienawidzący przeciętności?:p
 

sheyka

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
111
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
A kolega z nieokolic Krakowa?:p W Twoim wieku, podobne poglądy (nt. fałszu itp...) ale bardzo rzucajacy się w oczy i nienawidzący przeciętności?:p
hehe.... moze byc... byle z kims pogadac bo cos nie widze zeby duzo bylo chętnych :/
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
To może ja również mogę :) Skoro kobiety też mile widziane ;) Oczywiście jestem normalna nie szukam dziewczyny :lol:
 

sheyka

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
111
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
Piszcie wszyscy, jak macie ochote pogadac :D
wiek i płeć nie mają znaczenia... lubie poznawac nowych ludzi :)
pozdrawiam ;)
:papa:
 

Przemek23

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
8
Punkty reakcji
0
Hey sheyka.Poznamy się? Ja jestem Przemek.Mam 23 lata .Jestem z okolc Warszawy.Jestem osobą raczej spokojną czasami nerwową .Moje gg 9906777.Mój e-mail nurt1@op.pl.Pa.
 

manieqq

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kołobrzeg
Wszystko bardzo fajnie i się zgadza, ale mieszkam w Kołobrzegu, czyli drugi koniec Polski. Jeżeli Tobie to nie przeszkadza to chętnie poklikam. Zresztą potem można się w wakacje spotkać :D
 

Matias

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2006
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Tarnów
Hejjj :)
Ja sobie mieszkam ww Tarnowie. Jak bedziesz miala ochotke sie odezwać to napisz na priva albo na hadu 6148126.
Pozdrawiam :) :*
 

ciekawski_

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2006
Posty
101
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź City :D
a może być trochę pozytywnie rąbnięty? Trochę nieprzeciętny, a przy tym skromny (ba można by nawet powiedzieć najskromniejszy na świecie)?

P.S. dlaczego w każdym tego typu temacie na posty kobiet odpowiadają kobiety, a chłopów jak na lekarstwo? ;)
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
hehe.... moze byc... byle z kims pogadac bo cos nie widze zeby duzo bylo chętnych :/

no to moge byc kolejnym chetnym ;)

tyle ze ja nawet gdybym sie staral to nie rzucam sie w oczy. bo raczej na mnie nikt uwagi nie zwraca.

17 lat nie mam, nie jestem tez spod krakowa. wrecz mam do niego 200 km to troche daleko. pokazuje tylko ze jestem chetny moze to poprawi przynajmniej Twoja samoocene? ja 17 lat bd mial dopiero za miesiac z paroma dniami :sexy: moze to juz bedzie jakas zacheta? :D

w kazdym badz razie szczescia w poszukiwaniach, obys znalazla tego wymarzonego partnera.
 
Do góry