Szukam ciekawego Hobby

HowTo

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Helloł,
Jak w temacie - szukam jakiegoś zajęcia/hobby które umożliwia poznanie wielu ciekawych ludzi i wpłynie pozytywnie na mój rozwój społeczny, a także pozwoli miło i aktywnie spędzić czas. Macie jakieś propozycję?? (wiek 18 lat, mieszkam w dużym mieście). Temat w tym dziale bo nie znalazłem innego odpowiedniejszego. W razie czego proszę o przeniesienie.
Pozdrawiam :)
 

HowTo

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
31
hahaha - już kiedyś grywałem, znudziło mi się po wygraniu ligi w podstawówce :>>
 
G

Genevor

Guest
Szachy to coś więcej niż siedzenie i myślenie. Ich głębie poznają tylko ci, którzy otworzą swój umysł.
 

MadMadox

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Zależy co lubisz. Zastanów się i zacznij to robić.

Poza tym doskonale integrują ze społeczeństwem zajęcia sportowe, przynależność do jakiś stowarzyszeń itp.
 

malaru

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
217
Punkty reakcji
4
Miasto
Tarnobrzeg
Wolontariat dobra sprawa, w takich grupach trudno trafić na debili a po za tym nie tylko zaplanujesz sobie czas ale i pomożesz komuś. :)
Jako chłopak nie lubisz piłki nożej? Wybierz się na najbliższe boisko, nie powinni Cię odrzucić jak grzecznie będziesz chciał się przyłączyć :)
Na jakąś impreze się wybierz. Poznasz ludzi, potem nowych, i nowych...
Basen, koszykówka, nożna, jak już mówiłam, tenis? Człowieku, miliony możliwośći.
 

arock

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2012
Posty
30
Punkty reakcji
0
ja z mojej strony mogę polecić Wspinaczkę, Airsoft, Fotografię,
 

Lis Zwiadowca

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2012
Posty
46
Punkty reakcji
0
ja też polecam wolontariat. Moja znajoma należy.. sorki jeśli coś przeinaczę... do patrolu obywatelskiego? pokoju? no jakoś tak. W każdym razie jeździ np. regularnie na Woodstock by tam ogarniać rannych i poobijanych ;). Bardzo sobie chwali to zajęcie, ma wiele wspomnień z tej działalności, a przy okazji jest na koncercie.
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
może kino nie zależne tam zawsze przychodzą Ci sami ludzie i można dużo ciekawie podyskutować. Zobacz to //ciach
 

Lbubsazob

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
270
Punkty reakcji
27
Wiek
11
A coś ciekawego dla osób, które nie lubią wychodzić z domu (albo lubią tylko jak jest ładna pogoda)?
 

Leighton

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hmm. Hobby którym ktoś zaraził mnie dawno temu jest Strzelectwo. Może właśnie to będzie to ! A jeżeli nie strzelectwo to polecam, (tak jak w moim przypadku) Grupę rekonstrukcji Historycznej. Jest to wspaniała zabawa ale i oczywiście praca, która pochłania dużo czasu.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Ja polecam jazdę konną, ale nie tylko. Już gdzieś w jakimś wątku pisałam, że obcowanie z końmi kształtuje, uczy pokory i cierpliwości.
Do tego czas spędzasz aktywnie, a ludzi w twoim wieku i nie tylko w stadninach klubach jeździeckich jest całkiem sporo.
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Rozrywki umysłowe (dla "humanistów) głównie szarady i rebusy, bo wyrabiają inteligencję i poszerzaja wiedzę.
Kupuje się "Rozrywkę", ale nie krzyżówki bądź "Szaradzistę"
W dużych miastach istnieją kluby szaradzistów, organizowane są spotkania towarzyskie i zawody w rozwiązywaniu.
Towarzystwo niegłupie a życzliwe :eek:k2: :uklon:
 

Aker_85

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
39
Punkty reakcji
0
Poznawanie nowych ludzi i jako takie zdobytwanie doświadczenia to wolontariat dobra idea połączenie przyjemnego z pożytecznym.
 
J

jadwinia

Guest
Ja osobiście to lubię fotografię i teraz nawet planuje zapisać sie na warsztaty organizowane w Poznaniu. Co prawda nie mieszkam tam, ale jest możliwość noclegu, więc chętnie bym się wybrała. Mam szansę nabyć nowych umiejętności oraz poznać ciekawych ludzi o tych samych pasjach co moje. A szkolenia organizuje Studio Absynt i są dwojakie: Warsztaty studyjne oraz Warsztaty strobistyczne ;)
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Airsoft! Świetna rozrywka, na powietrzu. Możliwość poznania fajnych ludzi, wyjazdy na zloty, w róże ciekawe tereny. Do tego przychodzą mi do głowy jeszcze grupy rekonstrukcyjne. Wszystko zależy od budżetu i zainteresowań :)
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
www.geocaching.com

Piekna sprawa, ja znalazlem do tej pory dopiero ok. 45 caschow ale na weekendowe wypady piekna sprwa i poznajesz fajne mniejca, na dzien dzisiejszy na kazdy komore da sie sciagna app. I jedziesz z przygoda!
 
Do góry