szukam chłopaka

Status
Zamknięty.

asiulkaa20

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2012
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
32
A wiec tak napisałam ten wątek ponieważ szukam partnera do stałego związku od razu mówię nie szukam przelotnego związku tylko stałego kogoś kto będzie ze mną zawsze w tym dobrych jak i tych złych chwilach. Nie lubię pisać o sobie ale wypadało by jednak coś o sobie powiedzieć. A więc tak mam na imię Asia jestem z okolic Lublina w sierpniu skacze 21 lat jestem uczciwa na pewno szczera bardzo się angażuje w coś nie raz aż za bardzo. Myślę, że jestem odpowiedzialną osoba w związku nie toleruje kłamstwa nie lubię także jak ktoś myśli o sobie bo w związku liczą się dwie osoby. Od razu mowie nie patrze na wygląd ważne jest dla mnie to by ta osoba kochała mnie taką jaką jestem wspierała nie raz przemówiła do rozsądku bo zdarza mi się jakaś głupota jeśli ktoś chce ze mną bliżej się poznać zapraszam na priv.
 
Z

zypek84

Guest
Koleżanko - tylko nie wiem czy ktoś tutaj się zaoferuje. Spróbuj przez portal randkowe. Np. przez http://sympatie.eu/ możesz szukać nawet anonimowo.
Później spotkanie i może coś z tego wyjdzie. W miastach dosyć łatwo kogoś poznać w ten sposób ;-)
 

Śmierć91

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2011
Posty
251
Punkty reakcji
11
Widzę, że jesteś ładną dziewczyną, więc nie powinnaś mieć problemu ze znalezieniem chłopaka, nie potrzebnie szukasz ich w internecie ;)
 

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Widzę, że jesteś ładną dziewczyną, więc nie powinnaś mieć problemu ze znalezieniem chłopaka, nie potrzebnie szukasz ich w internecie ;)

To, że jest ładna, to nie znaczy, że nie będzie żadnych problemów. Według Ciebie uroda jest głównym czynnikiem przy zawieraniu znajomości? Dla mnie nie. Ja patrzę głównie przez pryzmat charakteru, dojrzałości itp. Ale to tylko moja opinia. Poza tym świat się zniża do coraz niższego poziomu. Ale to długo by tłumaczyć.
 

Śmierć91

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2011
Posty
251
Punkty reakcji
11
To, że jest ładna, to nie znaczy, że nie będzie żadnych problemów. Według Ciebie uroda jest głównym czynnikiem przy zawieraniu znajomości? Dla mnie nie. Ja patrzę głównie przez pryzmat charakteru, dojrzałości itp. Ale to tylko moja opinia. Poza tym świat się zniża do coraz niższego poziomu. Ale to długo by tłumaczyć.

Właśnie ja tak nie uważam, po prostu dostosowałem swoją wypowiedz do dzisiejszych standardów, nie oszukujmy się, ładnemu łatwiej znaleźć partnera niż tym mniej urodziwym, ale oczywiście nie jest to regułą.
 

asiulkaa20

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2012
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Właśnie ja tak nie uważam, po prostu dostosowałem swoją wypowiedz do dzisiejszych standardów, nie oszukujmy się, ładnemu łatwiej znaleźć partnera niż tym mniej urodziwym, ale oczywiście nie jest to regułą.
Właśnie tu się zgodzę ładnej osobie łatwiej znaleśc chłopaka. Ale widzicie ja taka cicha myszka choć charakteru aż takiego złego to raczej nie mam po prostu chyba problem tkwi w tym, że nie lubię dyskotek ni9e wiem czemu po prostu nie lubię. A większość chłopaków właśnie można spotkać na dyskotekach dziewczyn zresztą też.
 

Chromosom

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
329
Punkty reakcji
20
Wiek
30
Miasto
Gliwice
My z moją ukochaną Zuzią odnaleźliśmy się na forum o tematyce matematycznej :) mówię: odnaleźliśmy się, bo znaliśmy się zawsze, tylko że o tym nie wiedzieliśmy. Jak widać, nie musieliśmy iść na dyskotekę. Zresztą oboje mamy taką samą opinię na ten temat. Dla nas priorytetem jest nasza przyszłość, nie zaś imprezy i używki. Nie jest ważne, jak spędzamy czas - ważne, że jesteśmy razem :)
 

asiulkaa20

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2012
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
32
No wiadomo, że w realu łatwiej kogoś znaleźć ale postanowiłam poszukać i tutaj.
 

asiulkaa20

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2012
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
32
No wiesz szczęściu czasami trzeba pomóc :).
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
A ja mam szanse ,czy już mnie nie lubisz? A nie będziesz mnie bić?
 

Pawelek32104

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witaj mam na imię Paweł :) mam nadzieje że nie przeszkadzam piszę do ciebie bo ja poszukuje kogoś na stałe :) ale nie wiem czy twoje ogłoszenie jest nadal aktualne :) Pozdrawiam Paweł mój nr GG 34728413 Buziaczki
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Właśnie tu się zgodzę ładnej osobie łatwiej znaleśc chłopaka. Ale widzicie ja taka cicha myszka choć charakteru aż takiego złego to raczej nie mam po prostu chyba problem tkwi w tym, że nie lubię dyskotek ni9e wiem czemu po prostu nie lubię. A większość chłopaków właśnie można spotkać na dyskotekach dziewczyn zresztą też.
Eee głupoty gadasz... nie wiem jakie są statystyki, ale ja nie znam żadnej pary która poznała by się na dyskotece, zazwyczaj są to pary które poznły się jeszcze za czasów szkoły, albo przez znajomych, a ja jetsem przykładem, że można poznać kogoś przez sieć i dobrze sobie życie układać.
Także z tymi dyskotekami to bym nie przesadzała, nie w tym chyba tkwi problem :)
A w tym, że jak sama powiedziałaś, jesteś trochę nieśmiała. Ludzie to raczej nie gryzą. Co najwyżej kopią w tyłek... ale tego trzeba być świadomym :)

A co do portalu randkowego, to polecam sympatie.pl tą prawdziwą sympatie onetu. Chyba najprzyjemniejszy z portali randkowych :)

Niemniej jednak życzę Ci powodzenia! ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry