Szukam chlopaka do rozmowy :)

Status
Zamknięty.

gung4

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Polska
Witam wszystkich! :D

Mam na imię Agata, za 4 tygodnie bd miała 15 lat. Pochodzę z okolic Lublina. Gdzieś tak 1 h drogi... Jestem jedynaczką. Podobno jedynaczki są bardzo rozpieszczone, ale ja taka nie jestem... Przynajmniej mi tak mówią. W sumie zawsze mam wszystko co potrzebuję, ale nigdy w nadmiarze! Uważam się za dość miłą i opanowaną dziewczynę z dość dużym poczuciem humoru. Jestem szczera, chociaż zdarza mi się kłamać. Myślę, że czasem bywam nieśmiała, ale to tylko w niektórych przypadkach. Jak wyglądam? Jestem wysoka (170cm) i szczupła (wagi pisać nie bd). Mam blond włosy i piwne oczy. Niby mam dużo znajomych, ale ni9kogo tak naprawdę nie uważam za prawdziwego przyjaciela. Czym się interesuję? Cóż... dla niektórych może wydawać się to śmieszne, ale uwielbiam czytać! Mam swoich ulubionych autorów i się ich trzymam. Chodź nie mówię, że nie sięgam po książki nieznanych mi autorów... Zdarza się! Uwielbiam sport, a w szczególności siatkówkę i lekkoatletykę- najbardziej skok w dal, i setka. Jazda na rowerze też jest fajna.
A co do spotkań w realu. W sumie nigdy tego nie robiłam i nie myślałam o tym...

Wymagań co do chłopaka (do rozmowy) nie mam dużo, ważne aby:
- nie był nałogowym palaczem
- był ode mnie starszy (góra 2-3 lata!)
- był szczery
- był ode mnie wyższy
- może być przystojny

Głównie chodzi mi o chłopaka do rozmowy :) Pozdrawiam!

Mój nr. gg 18737613
 

ciapek09

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2010
Posty
11
Punkty reakcji
1
15 lat.. proszę Cię !
weź swoje kredki, plecak z Teletubisiami i leć z mamą na zakupy do Smyka... a nie szukasz kogoś do pogadania w sieci...
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Popieram. Może się doczepiam, ale odrobinę mija się to z celem.

A co do spotkań w realu. W sumie nigdy tego nie robiłam i nie myślałam o tym...

- nie był nałogowym palaczem.
- może być przystojny.
- był ode mnie wyższy.

Rozumiem doskonale, że autorka szukała akurat kogoś do rozmowy przez gg, ale nie rozumiem, skoro nie zamierza się właściwie spotkać w rzeczywistości z tą osobą, to dlaczego rozmówca akurat musi spełniać w/w wymagania.

Głównie chodzi mi o chłopaka do rozmowy.

Właśnie. Głównie rozchodzi się o chłopaka do rozmów, także skoro zamiar ma się opierać na tym celu, to wzrost, uroda, oraz nałogi nie powinny wchodzić w rachubę.
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Jechałem rolką w dół i myślałem co napisać, lecz gdy zjechałem na sam dół to widziałem dosłownie swojego posta - Jambez, napisałeś to, co dokładnie ja chciałem napisać, wyręczyłeś mnie - dziękówa ; )
 

Snoop72

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Wymagań co do chłopaka (do rozmowy) nie mam dużo, ważne aby:
- nie był nałogowym palaczem
- był ode mnie starszy (góra 2-3 lata!)
- był szczery
- był ode mnie wyższy
- może być przystojny

WTF ???? ale że jak do rozmowy że to ? to nie da się szczerze napisać "szukam chłopca" a nie nie udolnie ubierać w słowa ? ehh nie ładnie
 

malita22

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2010
Posty
119
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Manhattan: P yeaaaY
WTF ???? ale że jak do rozmowy że to ? to nie da się szczerze napisać "szukam chłopca" a nie nie udolnie ubierać w słowa ? ehh nie ładnie
Jesteeś dobra lala. Ty szukasz kandydata ... bo gdyby zwykly rozmowca to bys miala zwis czy Pali czy pije. byloby by Ci wsyztsko jedno o ile trescx rozmowy bylaby satysfakcjonująca. a ja nie szukam. ale jak ktoś ma problems. tydzież nie sypia jak Ja. to wejdę w owoC(nY)owy Dialog ^^ :) pozdroweczka truskweczki:)
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
WTF ???? ale że jak do rozmowy że to ? to nie da się szczerze napisać "szukam chłopca" a nie nie udolnie ubierać w słowa ? ehh nie ładnie

Zauważ, że wielokrotnie ta kwestia została poruszona. W moim odczuciu moderator powinien ten wątek zapuszkować w śmietniku, skoro autorka nie dała aż do teraz oznak życia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry