Szukam albumu, piosenki

Status
Zamknięty.

cartman24

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Polski
Ma ktoś z was piosenke w ktorej słychać..Bo jest taki dzień i każdy tak ma..itd. Napewno wiecie o czym mowa. Jak ktoś ma to bardzo bym był wdzięczny.
 

Marta_15

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Nysa
SŁUCHAJCIE BARDZO PILNIE POTRZEBUJE PIOSENKE : SWEET SIXTEEN (TEN KTO OGLADA MTV I SŁODKA16 WIE O CO CHODZI !!) PROSZE !! NAPISZCIE GDZIE JA MOGE ZNALESC !? .. LUB JAK KTOS JA MA NIECH PODA MI SWOJ GG LUB E-MIAL JA NAPISZE NA 100 % !! Z Góry dzięki !! ;*
 

gienia

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Wie ktoś może skąd można ściągnąć jakieś fajne utwory country? Jak można to prosiłabym o linki do stron. Z góry dzięki.
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
Ma ktoś może piosenkę pod tytułem "Monkey drunkey" albo jakiś taki tytuł. Taka techniawka na podkładzie "Without me" Eminema. Jak ktoś to ma to mój mail: siasia_kr@wp.pl . Z góry dzięki :*
 

Frusciante

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
Jaki jest tytul piosenki ktora w refrenie ma tekst " I po prostu lubie byc z toba " Tak jakos to leci raz uslyszalem na dyskotece i potrzebuje koniecznie sciagnac !!!!
 
N

Nazer

Guest
Na myśl przychodzi mi Akurat - "Lubię Mówić z Tobą" tam jest bardzo podobn refren, skoro słyszałeś na dysce mogłeś słyszeć niewyraźnie więc sprawdź czy to jest ten utwór, znajduje się na oficjalnej stronie zespołu http://www.akurat.pl/ no chyba że ktoś inny ma lepszy pomysł :D
 

Frusciante

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
Dzieki Nazer to jest to moze nie tyle nie slyszalem jak nie bylem w stanie
swietny avatar Dzieki
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
ja mam
Jerry Ropero & Denis The Menace pres. Sabor feat. Jacqueline - Coracao

zaraz wyśle ;)
i poszukam innych :p
 

xero

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
Mam do was wieeelką prośbę. Ma ktoś może:
Christian Fischer & Murphy - Miss You. Taka spokojna muzyka. Szukam jej ze względu na text.....
 
Status
Zamknięty.
Do góry