Szukam albumu, piosenki

Status
Zamknięty.

masti1990

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Żagań
skoro ludzie tu maja wszystko :D to poszukuje soundtack 2012 twórczości pana Vitaliy Zavadskyy pisać priv
na mase muzyki audio machine ;] i pozniej napisze priv
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
maxxxa znalazłam coś takiego:
-> http://wyszukiwarkamp3.me/listen/ZGotc3VtbWVy/6C26EWHcT91/WS_-_Nie_bylo_miejsca_dla_ciebie_podklad_
-> http://wyszukiwarkamp3.me/listen/bmdvaHQ=/68kN2uM5fjs/Zbigniew_Preisner_-_Nie_bylo_miejsca_dla_Ciebie

mam nadzieję, że pomogłam ;)
 

maxxxa

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Pomogłas, bardzo dziękuję :)
Jak będę mogła się jakoś odwdzięczyć to daj znać na PW
 

crevasserkoka

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
130
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska.
http://anetaxas.wrzuta.pl/audio/aE68mSjBzIb/nieznane.

Czy zna ktoś może tytuł tej piosenki?

Z góry dzięki.

Pozdrawiam. : )
 

dumuŚxxxD

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
hei :)
chodzi mi po glowie nuta ktorej totalnie nie znam i jezeli jej nie znajde to nie zaznam juz spokoju ;ppp
slyszalam ja na imprezie jest ona w stylu takim dance techno spiewa w przerywnikach babka...ciezko znalezc ta nute gdyz zadne konkretne slowa nie padaja o ktore mozna by bylo zaczepic poszukiwania wiec ciezko mi ja znalezc...wiem tylko ze babka spiewa cos w stylu "pa ra ra riiiiru ra ra ra naa naaa na nananana" wiem ze malo to moze mowic ale jakiekolwiek skojarzenia prosilabym przekazac :):) a noz widelec
 

dumuŚxxxD

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
kurcze nie ta niestety...nie mam pojecia jak to jeszcze lepiej wytlumaczyc...wydaje mi sie ze to jest znany motyw glos babki podobny taki slodki do vanessy paradis...na pewno nie jest to nowy utwor i wydaje mi sie ze jest to przerobione na techno ... jezeli macie jeszcze jakies skojarzenia ... bo mnie to tak nurtujee xppp
 

Spryciara

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Poszukuje albumu 'Kwiat Umarłych' - KRZYK .
Wątpie , że ktoś wie coś o tym, ale jeśli ktoś ma to zgłaszać sie !!
 

Aknol

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Szukam tytułu piosenki i nazwy zespołu
początek refrenu to: ''Love gay,love me...''
Czekam na odpowiedz można na gg 6495580 ;)
 

gigant994

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
http://gigant994.wrzuta.pl/audio/6tO6cQ4WGej/no_artist_-_audiotrack_03

zna ktoś może nazwę tego utworu?
z góry dzięki :)
 

aleeexandra

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
hej ;)
szukam piosenki `21 guns` , ale nie chodzi mi o Green Day, tylko o wykonanie jakiejś kobiety <_<
wiecie może , co to za gościówa .? :niepewny:
 

JPG99

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
A ja mam pytanko. Słyszałem taką piosenkę w radiu i jest to napewno maanam! Ale nie znam tytułu, w refrenie było ,,Tysiące twarzy,setki młojaży, to czlowiek tworzy metamorfozy." Co do tych młojaży to nie jestem pewien. Bardzo proszę o tytuł! Z góry dziękuje
Pozdrawiam
P.S. A jak by ktoś mial taką piosenkę maanamu, to proszę o przeslanie na adres kuba.przemyslaw@gmail.com
 

maxxxa

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Pilnie poszukuję podkładu do piosenki Roxette "Sleeping in my car". Jest na youtube, ale nie umiem zrzucić na kompa :( Będę bardzo wdzięczna za pomoc!
 

mili1007

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
hej!! szukam teledysku spiewa mlody czarny chlopak w czerwonej kurtce o swojej dziewczynie, nie wiem czemu ale ta dziewczyna trafia do szpitala i on tam siedzi kolo niej, pokazane jest tez jak spiewa w kosciele i przychodzi do szpitala i tej laski nie ma a ona stala i czekala na niego na korytarzu!! blagam pomozcie. to jest zagraniczna piosenka smutna wolna
 

mili1007

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
hej!! szukam teledysku spiewa mlody czarny chlopak w czerwonej kurtce o swojej dziewczynie, nie wiem czemu ale ta dziewczyna trafia do szpitala i on tam siedzi kolo niej, pokazane jest tez jak spiewa w kosciele i przychodzi do szpitala i tej laski nie ma a ona stala i czekala na niego na korytarzu!! blagam pomozcie. to jest zagraniczna piosenka smutna wolna
 

dominikg97

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Potrzebuje tytułu tej piosenki
a więc usłyszałem ją na radiu planeta.fm jedyne co pamiętam to wiem że refren śpiewała laska "Let it go" albo "Lear it go".Muzyka była jakby od davida guetty.Więcej nie pamientam prosze o pomoc.
 
Status
Zamknięty.
Do góry