Szukam albumu, piosenki

Status
Zamknięty.

justynka669

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wadowice
hej...ja mam pytanko takie...szukam piosenki w której znajdują się słowa - a sow lovely, lovely. Często leci ona na dyskotekach, ale nie znam tytułu, a strasznie mi się podoba...jest mi ktoś w stanie pomóc ?;p
 

szpilma

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Hej ;) Jestem nowa i weszłam bo koniecznie chcę znalexć tytuł piosenki.Jest taka piosenka, troche w klimacie wolnego house, spiewa facet a po refrenie jest charakterystyczne " wherever... wherever" (dwa razy) nie wiem czy to jest "wherever" czy "whatever" czy "whenever". I jest takie charakterystyczne jakby pianino takie tylko trzy nutki po każdym takcie na cztery. Prosze pomożcie - usłyszalam w klubie i nie moge przestac tego spiewac w zwrotce jest wszystko takie samo jezeli chodzi o muzyke, tak samo. ale koles spiewa a potem jak dochodzi do refrenu to jest jakos tak: i can see it in your eyes (tu jakies dwa krótkie slowa - ja słysze "at all") i to eyes jest takie wydluzone. potem dalej spiewa: shuld be need, could be need i potem jest właśnie to "wherever.... wherever..."
Błagam... Please :(
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
potrzebuję utwory
Darkstar - Break i Distance – Night Vision

Szpilma i Krimppp- ten temat jest dla osób które znają tytuł utworu!
 

Lady_Punk

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
236
Punkty reakcji
0
Czy ma ktoś może płytę The Human Abstract - Midheaven (2008) i Trapt - Only Through the Pain (2008) ?
 

zegars

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
wawa
nie będę może miły dla artysty - ale wpisz sobie w google nazwę albumu + rapidshare albo w torrenty np na mininova.org. jak wyskoczy to ssij a jak nie to kupuj oryginały:)
 

pejsze

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2008
Posty
205
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Lublin
Hej! Ja mam obie te plyty! I przyznam, ze sa dobre zwlaszcza mi sie podoba Trapt - Only the pain. Moge Ci je przeslac poczta na plytkach, za pare zl. Napisz na gg: 5388685 jesli nadal je chcesz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry